ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW32560GB

جدید

  • ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش WAW32560GB
  • دارای موتور آرام و بی صدای EcoSilence Drive
  • سرعت چرخش موتور 1600 دور در دقیقه
  • دارای بدنه ضد لرزش AntiVibration
  • مجهز به فناوری AntiVibration
  • برخورداری از 14 برنامه شستشو
  • دارای برچسپ انرژی A+++
  • دارای صفحه نمایش لمسی

جزییات بیشتر

5,050,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW32560GB

امروزه داشتن ماشین لباسشویی با کیفیت و عالی در هر خانه ای ضروری و لازم است. بوش به عنوان یکی از برترین سازندگان لوازم خانگی سال هاست در حال فعالیت می باشد و به خوبی توانسته است رضایت همه ی کاربران را به خود جلب کند. این ماشین لباسشویی نیز مانند دیگر لوازم و تولیدات شرکت معتبر بوش امکانات و کیفیت ایده آل و مطلوبی دارد. یقیناً خرید ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB می تواند رضایت کامل شما را جلب کند. ماشین لباسشویی بوش دارای موتور قدرتمند و فوق العاده ساکت و آرام EcoSilence Drive است که که با مخزن 9 کیلویی خود، دارای سرعت چرخش 1600 دور دقیقه است و دارای برچسپ انرژی A+++ که نشان از کم مصرف بودن آب و انرژی است. ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB دارای فناوری ActiveWater Plus که برای دوست داران محیط زیست است و مدیریت آب را بر عهده دارد. ماشین لباسشویی WAW32560GB بوش دارای بدنه ضد لرزش AntiVibration sidewall است، که ثبات بیشتر و ارتعاش کمتری دارد. لباسشویی بوش WAW32560GB به 14 برنامه ی شستشو مجهز شده است تا این امکان را برایتان فراهم کند که بر اساس نوع لباس و درجه ی کثیف یشان برنامه ی مناسب را انتخاب نمایید. علاوه بر برنامه های اصلی توابع اضافی نیز استفاده شده اند تا در صورت نیاز آن ها را مورد استفاده قرار دهید. از طریق شستشوی سریع می توانید تنها در 15 دقیقه لباس هایی تمیز را از لباسشویی تحویل بگیرید و به صورت خشک آن ها را خارج کنید . قابلیت تاخیر در شستشو برای مواقعی که شما نمی توانید بلا فاصله لباس ها را از دیگ خارج نمایید؛ تنظیم زمان تاخیر در شستشو تا 24 ساعت امکان پذیر است. امکان انتخاب برنامه ها از طریق پیچ ولومی انتخابگر وجود دارد و نمایشگر لمسی نیز به انتخاب سایر قابلیت ها و تنظیمات کمک خواهد کرد.

مشخصات ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB

برنامه شستشو

شستشوی ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB

ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB برای این که تمام پارچه ها با کیفیت بالایی شسته شوند از 14 برنامه بهره برده است که از طریق آن ها می توان هر نوع لباسی را با برنامه ای مخصوص شستشو نمایید بدون این که جنس آن ها تغییر یابد. از جمله این برنامه ها می توان به شستشوی سریع، تاخیر در شستشو، شستشو اولیه، لباس های تیره، ورزشی، کودک و ظریف، شستشوی سریع در 15 دقیقه، شستشوی دستی- پشمی و ابریشمی اشاره کرد. با داشتن این برنامه های مخصوص می توانید با خیال راحت لباس هایتان را به لباسشویی بسپارید تا با کیفیت خیلی بالا شسته شوند، و همچنین دارای برنامه تاخیر در شستشو است که تا 24 ساعت امکان پذیر است، این برنامه برای زمانی طراحی شده است که شما بلا فاصله نمی توانید لباس های خود را از دیگ لباسشویی خارج کنید. همچنین دارای شستشوی سریع در 15 دقیقه به شما امکان می دهد 2 کیلوگرم پارچه منحصر به فرد در زمان 15 دقیقه شستشو دهید و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی به عمل آورید، در وسط این برنامه ها پیچ ولومی دیده می شود که با چرخاندن آن می توان برنامه ی دلخواه را انتخاب نمود. در ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB با فعال کردن قفل کودک بعد از انتخاب برنامه ها دیگر به هیچ وجه تنظیمات تغییر پیدا نمی کنند. پس از اتمام زمان برنامه و عملیات شستشو زنگ هشدار اتمام برنامه به صدا در می آید. در لباسشویی WAW32560GB بوش میزان تولید صدا در حالت شستشو تنها 47 دسیبل است و این صدا در حالت خشک کردن به 73 دسیبل خواهد رسید.

حذف لکه های سرسخت

سیستم AntiStain در ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB به راحتی 16 نوع لکه از جمله لکه شکلات، چمن و نوشیدنی های مختلف و سرسخت ترین لکه ها را از بین می برد و لباسی تمیز و بدون لکه را به شما تحویل خواهد داد. ماشین لباسشویی بوش به طور خودکار درجه حرارت با حرکت آرام و زمان خیس شدن لکه های مربوطه قبل از شروع برنامه انتخاب و تنظیم می کند و لکه را به راحتی از بین خواهد برد.

صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

فناوری ActiveWater Plus مدیریت منابع آب و صرفه جویی در مصرف آب را برعهده دارد این فناوری باعث شده است که طرفداران زیادی را به خود جلب کند. فناوری ActiveWater Plus در لباسشویی بوش WAW32560GB با تعیین میزان لباس قرار گرفته در داخل دیگ کمک می کند تا میزان آب مورد نیاز در هنگام شستشو تعیین شود؛ بار کمتر برابر با مصرف پایین تر خواهد بود. ماشین لباسشویی WAW32560GB بوش با استفاده از 3 جز اصلی کنترل سنسور، تنظیم خودکار آب و ترکیب بدنه دارم با آب و فناوری ActiveWater از تلفات آب جلوگیری می کند. سنسور استفاده شده را با توجه به نوع لباس و شستشوی یکنواخت یا سریع آب را دقیق تنظیم کنید تا نهایت صرفه جویی در مصرف آب به کار رود.

فناوری VarioPerfect در لباسشویی بوش

فناوری ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB

فناوری VarioPerfect در ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB از فناوری های با ارزشی است که مورد استفاده قرار گرفته است و با بهینه سازی مصرف زمان و انرژی همراه خواهد بود. این فناوری با وجود صرفه جویی در این موارد تمیز کنندگی فوق العاده ای را ارائه خواهد داد و هیچ گونه اختلالی در شستشو ایجاد نخواهد شد. با VarioPerfect، می توانید اکثر برنامه ها را سریع تر یا کارآمد تر با عملکردهای SpeedPerfect و EcoPerfect تنظیم کنید، حالت SpeedPerfect برای بهینه سازی زمان کاربرد دارد و این امکان را فراهم می کند تا در زمان کمتر لباس ها به صورت کاملا تمیز شستشو شوند. حالت EcoPerfect نیز موجود است و برای افرادی کاربرد دارد که هیچ عجله ای برای شستن لباس هایشان ندارند، اما می خواهند در مصرف انرژی صرفه جویی شود. این فناوری باعث می شود زمان تا 65٪ و انرژی تا 50٪ کاهش یابد.

موتور آرام با عمر طولانی

موتور ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB

ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB دارای موتور BLDC است، این موتور بدون تسمه و گیر بکس می تواند در میزان مصرف انرژی و تولید صدا تغییرات قابل ملاحظه ای ایجاد نماید به طوری که با حذف و کم کردن تسمه و قطعات جانبی توانسته است میزان برخورد قطعات را با هم به حداقل برساند و در نتیجه باعث شده است که میزان صدای تولید شده بسیار کم باشد به طوری که هیچ گونه مزاحمتی برای اهالی خانه ایجاد نخواهد کرد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز لباسشویی را روشن کنید. هر چه میزان برخورد قطعات با همدیگر کمتر باشد، یعنی ساییدگی آن ها نیز کمتر می شود و در نتیجه طول عمر بیشتری خواهند داشت و می توانند مدت زمان بیشتری سالم و با کیفیت کار کنند. به دلیل حذف قطعات اضافی در این موتور نیروی لازم برای به حرکت درآوردن دیگ بدون واسطه و مستقیم از موتور به دیگ می رسد، این عمل باعث می شود تا قطعات متحرکی که وظیفه ی انتقال نیرو را برعهده داشتند در این میان حذف شوند و هدر رفت انرژی نیز به میزان زیادی کاهش یابد. موتور کم مصرف و کم صدای EcoSilence Drive می تواند مخزن 9 کیلوگرمی لباسشویی بوش WAW32560GB را با سرعت 1600 دور در دقیقه بچرخاند. این سرعت زیاد عملیات آبکشی و آبگیری لباس ها را سرعت می بخشد. رتبه ی انرژی این ماشین لباسشویی A+++ است که نشان از کم مصرف بودن دستگاه دارد و می تواند با مصرف پایین انرژی در فیش ماهیانه نیز تغییرات مثبتی ایجاد نماید.

طراحی لباسشویی بوش WAW32560GB

طراحی ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB

لباسشویی از جمله لوازم خانگی است که سال های زیادی مهمان خانه هایمان است و ظاهر آن از اهمیت زیادی برخورداراست. کاربران در انتخاب لباسشویی همانند سایر لوازم به طراحی و ساختار آن توجه ی بسیاری می کنند و سعی دارند که در هنگام خرید زیباترین مدل که با سایر لوازم آشپزخانه تطبیق یابد را خریداری نمایند. بوش در تولید لباسشویی WAW32560GB در کنار کیفیت و قابلیت ها به ظاهر آن اهمیت زیادی داده است. این مدل دارای رنگ سفید است که با ورود به هر آشپزخانه ای خود را با سایر وسایل در هر رنگی مطابقت می دهد و نمایی شیک را به وجود می آورد. قسمت بالای لباسشویی به صفحه نمایش، مخزن مواد شوینده و برنامه ها اختصاص داده شده است. بر روی مخزن یک دسته قرار دارد که باید آن را به سمت جلو بکشید تا باز شود. شما می توانید برنامه های اجرا شده یا زمان شستشو را روی نمایشگر LED مشاهده نمایید. با طراحی بدنه ی استیل ضد زنگ این لباسشویی مقاومت بسیار بالایی دارد و لکه یا اثر انگشت روی آن دیده نمی شود. طراحی AntiVibration بدنه ضد لرزش در لباسشویی بوش WAW32560GB به کار رفته که امتیاز خاصی را به این لباسشویی داده است. طراحی جدید دیوارهای جانبی نه تنها چشم نواز است همچنین ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش را کاهش می دهد. اگر می خواهید زیباترین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک خریداری نمایید ماشین لباسشویی بوش WAW32560GB همان چیزی است که دنبالش می گردید و با ورود به هر مکانی می تواند رنگ دیگری به آن جا ببخشید. ماشین لباسشویی بوش با کیفیت عالی و امکانات فوق العاده و قیمت مناسب به شما خریداران عزیز پیشنهاد می کنیم.

سایت منبع : BOSCH.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات محصول

مدل : WAW32560GB
رنگ : سفید
شرکت تولید کننده : بوش
کشور تولید کننده : آلمان
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankala.com

مشخصات کلی

نوع موتور : EcoSilence Drive
سرعت چرخش موتور : 1600 دور در دقیقه
نوع مخزن : VarioSoft
لوله ورودی آب سرد و گرم :
صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LED
وزن : 80 کیلوگرم

گنجایش و ابعاد

ظرفیت دیگ : 65 لیتر
پهنا : 590 میلیمتر
عمق : 598 میلیمتر
ارتفاع : 848 میلیمتر
زاویه باز شدن در : 171 درجه
جهت باز شدن درب : چپ

مصرف انرژی

رتبه انرژِی : A+++
میزان مصرف برق : 152 کیلو وات ساعت در سال
میزان مصرف آب : 11220 لیتر در سال

سایر مشخصات

قابلیت اضافه کردن لباس در حین کار :
قفل کودک :
میزان صدا : 47 دسیبل
میزان صدای آبکشی : 71 دسیبل
بخار شو :
تعداد برنامه های شستشو : 14 برنامه
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0