ماشین لباسشویی ال جی تایتان WDU1H426JCH

جدید

  • دارای حداکثر سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
  • دارای تکنولوژی شستشو با بخار TRU-STEAM
  • دارای فناوری توربو واش TURBO WASH
  • دارای شستشوی دستی 6-MOTION
  • دارای مخزنی با ظرفیت 10.5 کیلو
  • دارای رتبه ی انرژی +++A
  • قابلیت TRU STEAM
  • فناوری NFC

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

ماشین لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی WDU1H426JCH

ماشین لباسشویی ال جی سری تایتان مدل WDU1H426JCH با ظرفیت 10.5 کیلویی اش یکی از بهترین لباسشویی های تولید شده در سال 2017 می باشد . از امکانات و کیفیت فوق العاده ی این ماشین لباسشویی گرفته تا طراحی و زیبایی اش همه و همه بی مانند هستند . ظرفیت مناسب دیگ ماشین لباسشویی می تواند نیاز خانواده های پرجمعیت را هم تامین کند و نظافت و بهداشت و سلامت را به ارمغان بیاورد . می دانید که موضوع سلامت با نظافت لباس در ارتباط است لذا ال جی سعی کرده است تا با استفاده از برنامه های متنوع شستشو و شستشو با بخار از شر میکروب و باکتری و هر نوع چرکی لباس ها را خلاص کند . این لباسشویی همه کاره به خوبی از پش نیازهای کاربران برمی آید و می داند چه کاربری دقیقا چه نیازی دارد . پشتیبانی از برنامه های متنوع شستشو و کاربردی و مجهز بودن به موتور دیجیتال اینورتر و تکنولوژی توربو واش و سیستم عیب یاب هوشمند و اضافه کردن لباس در حین کار لباسشویی از دیگر امکانات این ماشین لباسشویی ال جی است . حال می دانید که این ماشین لباسشویی چقدر حرف نهان دارد که با شما بگوید . این تازه اول ماجراست ، طراحی بی نظیر و شکیل ومدرنش نیز از طرف دیگر کاربر را متحیر می کند ، یقینل خرید ماشین لباسشویی WDU1H426JCH به معنای خریدی هوشمند و به صرفه می باشد . چرا که این ماشین لباسشویی هم شستشو را انجام می دهد و هم قابلیت خشک کردن البسه را بر عهده دارد یعنی دو دستگاه در دیک ماشین لباسشویی جمع شده است . لازم به ذکر است که این ماشین دارای ظرفیت های متفاوتی برای شستن و خشک کردن است . ظرفیت شستشو 10.5 کیلوگرم و ظرفیت خشک کردن 7 کیلوگرم می باشد . لباسشویی ال جی دارای یک نمایشگر بزرگ دیجیتالی تمام لمسی است که حتی روشن کردن دستگاه هم با یک لمس انجام می گیرد . درب بزرگ شیشه ای مشکی رنگی در وسط قرار گرفته است که نشان از تعلق این ماشین به دسته ی درب از جلو دارد . همچنین در پایین بدنه ی ماشین لباسشویی یک درپوش قرار گرفته است که در واقع محل خروج آب در مواقع اضطراری است .

ماشین لباسشویی ال جی سری تایتان

تکنولوژی Turbo Wash

اگر تا اینجا، محصول را پسند کرده اید پس تا آخر با ما همراه باشید تا بدانید که از روی منطق خرید کرده اید و کاملاً انتخابی هوشمندانه را انجام داده اید . ماشین لباسشویی WDU1H426JCH از تکنولوژی خاصی به نام توربو داش  Turbo Wash استفاده می کند . این ماشین لباسشویی به کمک این فناوری می تواند در مصرف آب و انرژی و زمان صرفه جویی کند . تا به حال شستشوی سریع و پاکیزه را دیده اید ! در کدام ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی سریع برای لباس های کثیف وجود دارد! این تکنولوژی لباسهای لکه ای و کثیف را هم در مدت زمانی کوتاه می شود و به مدت زمان 59 دقیقه در زمان صرفه جویی می کند ، همچنین به میزان 40% در مصرف آب و 15% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد . می دانید این فناوری در اثر اسپری آب با فشار زیاد بر روی لباس اتفاق می افتد و در اثر فشار آب زیادی که در بازه های زمانی پشت سر هم به مدت 120 ثانیه بر روی لباس پاشیده می شود هر نوع کثیفی و چرک و لکه ای از بین خواهد رفت و از لباس جدا می شود . بنابراین تکنولوژی Turbo Wash ماشین لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی سری تایتان WDU1H426JCH را به یک محصولی کارآمد تبدیل کرده است .

تکنولوژی توربو واش

موتور کم مصرف direct drive

ماشین لباسشویی ال جی WDU1H426JCH مشخصات و ویژگی های مثبت زیادی دارد ، بطورریکه علاوه بر طراحی زیبا و ظاهری شکیل و مدرن دارای موتور قدرتمندی به نام موتور کم مصرف و بی صدای دایرکت درایو direct driveاست . حداکثر سرعت موتور 1400 دور در دقیقه می باشد که در هنگام خشک کردن لباس های مخزن 10.5 کیلوگرمی ال جی را با سرعت 1400 دور در هر دقیقه می چرخاند . همچنین به هنگام آبگیری و شستشو نیز این سرعت بالا می تواند به سرعت بخشیدن فرایند کمک نماید . در این موتور الجی از تسمه وگیر بکس در موتور استفاده نکرده است و با خذف تسمه و قطعات جانبی دیگر میزان سر و صدا و لرزش را به حداقل رسانیده است . همچنین با کمتر شدنتعداد قطعات احتمال خراب شدن دستگاه هم کاهش پیدا کرده است . می دانید که در یک موتور هر چه تعداد قطعات متحرک بیشتر باشد انرژی بیشتری هم مصرف می شود تا این قطعات انرژی لازم برای به حرکت درآوردن دیگ را به مخزن برسانند ، اما در لباسشویی WDU1H426JCH با حذف قطعات اضافی مصرف انرژی به حداقل رسیده است . ال جی این موتور را ضمانت کرده است و ادعا دارد که مدت 10 سال سالم برای شما کار می کند .

دایرکت درایو

شستشوی دستی 6-MOTION

عده ای از افراد هستند شستشوی دستی را برتر از سایر شستشو های ماشینی می دانند و گمان می کنند که تنها شستشوی دستی می تواند نظافت مورد نظر آنها را به همراه داشته باشد . به همین دلیل ال جی برای حل این مشکل برنامه ی معروف شستشوی دستی 6-MOTION را طراحی کرده است که به موجب آن لباس ها تمیز تر و با کیفیت تر شسته خواهند شد . در این فرایند از 6 حرکت مختلف که دقیقا عیناً از روی شستشوی دستی کپی برداری شده است مسول شستن را برعهده دارند . این 6 حرکت شامل حرکات ، پیچاندن ، ساییدن ، تاب دادن ، غلتاندن ، پله ای و آبکشی می شود . در حرکت پله ای لباس ها توسط حرکت دیگ به سمت بالا پرتاب می شوند و از انجا به پایین فرستاده می شوند ، این حرکت می تواند میزان چروکی لباس ها را به حداقل برساند . حرکت پیچشی یا همان پیچاند ، ماشین لباسشویی با صدایی بسیار کم شروع به کار می کند و به لباس های پیچ های کوتاهی می دهد . در غلتاندن هم لباس ها داخل ماشین لباسشویی غلت داده می شوند . حرکت بعدی حرکت ساییدن است ، که بوسیله ی آن آب و مواد شوینده به خوبی با هم ترکیب شده و کف غلیظی تولید می شود و مواد شوینده بسیار راحت و بسیار بیشتر در دل پارچه و لباس نفوذ می کنند . حرکت ساییدن لکه ها را از بین خواهد برد چرا که با انتقال دادن لباس ها به سمت چپ و راست در میزان زدودن جرک لباس تاثیر زیادی دارد . درمرحله ی آبکشی نیز دیگ با سرعت هر چه تما م می چرخد و لباس ها را به دیواره ی دیگ می چسباند و تاثیر زیادی در از بین بردن جرم و کثیفی لباس دارد . به این صورت می توان گفت که ماشین لباسشویی WDU1H426JCH با قابلیت 6-MOTION یکی از با کیفیت ترین ماشین لباسشویی های بالارده ی ال جی در بازار است .

تکنولوژی True Steam

ال جی برای افرادی که دارای پوستهای حساسی هستند برنامه ای در نظر گرفته است که بموجب آن دیگر اثری از باکتری و میکروب بر لباس ها باقی نمی ماند . این برنامه ی خاص برنامه ی شستشو با بخار نام دارد و در لیست مشخصات لباسشویی به عنوان TRU STEAM درج شده است . این فناوری در واقع از 3 مرحله ی متفاوت تشکیل شده است که شامل مرحله ی Allergy Care و Steam Softner و Steam Refresh می شود و هر کدام بر روی لباس تاثیر بسزایی در از بین بردن کامل باکتری و میکروب کثیفی و جرم خواهد گذاشت . برنامه ی Allergy Care برنامه ایست که توسط بخار باکتری و هر نوع ماده ای دیگر را از بین می برد . میزان اثر گذاری این برنامه 99.99% است . همچنین علاوه بر از بین بردن کامل باکتری ها ، بوسیله ی برنامه ی Steam Softner نیز لباس ها را نرم میکند . این برنامه که در واقع نرم کننده بوسیله ی بخار نام دارد ، توسط بخار 100 درجه ی سانتیگراد نرمی و لطافت زیادی به پارچه و لباس می بخشد . همچنین Steam Refresh نیز با زهم بوسیله ی بخار ، لباس هایی صاف و بدون چروک را تحویل می دهد و دیگر از بوی نامطبوع و چرک سابق خبری نیست . ماشین لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی مدل WDU1H426JCH با پشتیبانی از این فناوری جدید و با کیفیت به یک لباسشویی همه فنحریف تبدیل شده است و جای شکی برای انتخاب و خرید خود باقی نگذاشته .

سایر امکانات

ماشین لباسشویی ال جی WDU1H426JCH از امکانی به نام ADD ITEM نیز بهره می برد ، این قابلیت به کاربر اجازه میدهد تا بعد از روشن شدن ماشین لباسشویی نیز امکان اضافه نمودن بار و یا لباس را داشته باشد . یعنی بعد از اینکه لباسشویی را روشن کردید و بعدا متوجه شدید که یک تکه لباس را جا گذاشته اید ، می توانید با فشار دادن دکمه ی Pause در لباسشویی را باز کرده و تکه لباس فراموش شده را داخل مخزن لبسشویی قرار دهید و مجددا روند شستشو را از سر گیرید با فشار دادن دکمه ی PLAY. البته لازم به ذکر است که بسته به دمای آب داخل مخزن و میزان لباس موجود داخل دیگ و همچنین جنس پارچه ممکن است درب باز نشود ، اما به خاطر داشته باشید چنانچه دمای آب بالاتر از 40 درجه سانتیگراد باشد درب باز نخواهد شد . ولی اگر درب لباسشویی باز شد در مدت زمان کمتر از 3 ثانیه باز می شود . مجهز بودن به سیستم عیب یاب هوشمند از دیگر امکاناتی است که لباسشویی WDU1H426JCH از آن پشتیبانی می کند . این قابلیت می تواند هر نوع مشکل و عیب وارد شده به لباسشویی را تشخیص داده و آن را از طریق اپلیکیشن موبایل به شما انتقال دهد . همچنین فناوری NFC نیز از دیگر امکاناتش می باشد که می توانید برنامه های متنوع شتشو را از طریق گوشی دانلود کرده و سپس بوسیله ی ارتباط بی سیم و از راه نزدیک NFC این برنامه ی شستشو را بر روی ماشین لباسشویی اجرا کنید. قفل کودک نیز از تغییرات ناخواسته ای که توسط کودکان اعمال می شود شما را در امان نگه می دارد .

 
جزئیات فنی

مشخصات محصول

مدل : wdu1h426jch
رنگ : سفید
شرکت تولید کننده : lG
کشور تولید کننده : کره جنوبی
سال عرضه محصول : 2017
فروشگاه عرضه کننده : میهن کالا

مشخصات کلی

نوع موتور : DIRECT DRIVE
سرعت چرخش موتور : 1400
لوله ورودی آب سرد و گرم :
صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LED

گنجایش و ابعاد

ظرفیت دیگ : 10.5
پهنا : 600
عمق : 580
ارتفاع : 850
جهت باز شدن درب : به سمت چپ

مصرف انرژی

رتبه انرژِی : +++A

سایر مشخصات

قابلیت اضافه کردن لباس در حین کار :
قفل کودک :
میزان صدا : 52 دسی بل
میزان صدای آبکشی : 71 دسی بل
بخار شو :
سیستم بخار شو :
سایر ویژگی ها : شستشوی خودکار مخزن ، تکنولوژی TURBO WASH ، سیستم عیب یاب هوشمند

نوشتن دیدگاه

ماشین لباسشویی ال جی تایتان WDU1H426JCH

ماشین لباسشویی ال جی تایتان WDU1H426JCH

  • دارای حداکثر سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
  • دارای تکنولوژی شستشو با بخار TRU-STEAM
  • دارای فناوری توربو واش TURBO WASH
  • دارای شستشوی دستی 6-MOTION
  • دارای مخزنی با ظرفیت 10.5 کیلو
  • دارای رتبه ی انرژی +++A
  • قابلیت TRU STEAM
  • فناوری NFC

نوشتن دیدگاه


منو

مقایسه 0