تلویزیون سامسونگ 49K5300 سری K5300

جدید

  • رزولوشن نمایشگر 1920 × 1080 پیکسل
  • فناوری ارتقاء رنگ Wide Color Enhancer (Plus)
  • سیستم صوتی 2 کاناله با توان صدای 20 وات
  • مجهز به موتور پردازشگر تصویر HyperReal
  • امکان اتصالات بی سیم موبایل با تلویزیون
  • امکان دسترسی به امکانات هوشمند
  • بهره گیری از قابلیت بلوتوث

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

مشخصات تلویزیون سامسونگ 49K5300 اسمارت سایز 49 اینچ

تلویزیون های سامسونگ با امکانات و ویژگی های برجسته ای تولید شده اند که این تولیدات را به مدل هایی مطرح و درخور توجه تبدیل کرده اند. تلویزیون 49K5300 سامسونگ با دیزاین شیک و خوش ساخت تولید شده است تا چه در هنگام خاموش بودن و چه در هنگام روشن بودن زیبایی و حس خوب را به محیط القا نماید. این مدل بر روی 4 پایه ی میله ای قرار گرفته است که چهره ی جذاب و شیک را به واسطه ی این پایه ها و طراحی خوش ساخت بدنه به خود اختصاص داده است. تلویزیون 49 اینچ سامسونگ 49K5300 دارای کیفیت تصویر FULL HD است و صحنه ها را کیفیت بالا به نمایش می گذارد. با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر فیلم های موجود از این کیفیت تصویر پشتیبانی می کند شما تصاویری عالی و واضح را خواهید دید. موتور پردازشگر تصویر HyperReal سعی می کند برترین و طبیعی ترین صحنه ها را خلق کند و فناوری Contrast Enhancer نیز کمک خواهد کرد تا شاهد بالاترین سطح کنتراست در تصایور باشید. در کنار تصویر عالی ، صدایی مطلوب و با کیفیت نیز قرار گرفته است تا همخوانی کامل این دو گزینه شما را از دیدن صحنه ها راضی کند. صدا با توان 20 وات تولید می شود و از طریق فناوری هایی همچون Dolby Digital Plus با عالی ترین و غنی ترین سطح در محیط طنین انداز خواهد شد. با توجه به اسمارت بودن تلویزیون 49K5300 سامسونگ اپلیکیشن های متنوعی در اختیارتان قرار خواهند گرفت تا از آنها استفاده نمایید و از دیدنشان بر روی نمایشگر این تلویزیون 49 اینچ سامسونگ راضی باشید. قابلیت SMART View در این تلویزیون امکان اتصال سریع و راحت موبابل هوشمند را با تلویزیون سامسونگ 49K5300 فراهم می کند تا بتوانید در سریع ترین زمان محتویات مورد نظرتان را با کیفیت بالا به تلویزیون انتقال دهید. اگر وسیله ی هوشمندی دارید که از این فناوری پشتیبانی نمی کند نگران نباشید زیرا فناوری های دیگری نیز به این تلویزیون سامسونگ افزوده شده اند تا بتوانید از آنها سود ببرید.

تلویزیون سامسونگ 49K5300

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ 49K5300

اصلی ترین بخش در تلویزیون به تصویر آن مربوط می شود و اگر این قسمت دارای کیفیت بالا نباشد سایر امکانات تلویزیون نیز به چشم نخواهند آمد و راضی کننده نخواهند بود. کیفیت تصویر در تلویزیون 49K5300 سامسونگ مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است تا رضایت کامل کاربران را جلب نماید. رزولوشن نمایشگر 1920 × 1080 پیکسل بخشی از این ادعا را ثابت می کند و سایر فناوری های مورد استفاده در بخش تصویر نیز ادعا را به صورت کامل ثابت خواهند کرد. این رزولوشن در تلویزیون 49 اینچ سامسونگ K5300 تراکم پیکسل مناسبی را ایجاد خواهد کرد تا تصاویر را با جزئیات کاملشان مشاهده نمایید. موتور پردازشگر تصویر HyperReal در این مدل مورد استفاده قرار گرفته است تا برترین صحنه ها را خلق کند و پیکسل های تشکیل دهنده ی تصویر را تا سطح مطلوب ارتقاء دهد؛ با این وجود شاهد صحنه هایی واقعی خواهید بود. فناوری Wide Color Enhancer (Plus) در این تلویزیون رنگ های طبیعی موجود در صحنه ها را به صورت کامل ایجاد خواهد کرد و سطح کیفیت رنگی تلویزیون سامسونگ 49K5300 را ارتقاء خواهد داد. فناوری های تقویت کنتراست Mega Contrast و Contrast Enhancer در این تلویزیون هوشمند سامسونگ کنتراست را به صورت کامل تنظیم خواهند کرد تا تاریک ترین رنگ ها و روشن ترینشان را با وضوح بالا مشاهده نمایید و عمق موجود در تصویر و فراز و نشیب های موجود را به صورت کامل ببینید، به طوری که گویی صحنه های سه بعدی را خواهید دید. در مجموع و با توجه به صحنه های پویا ، کنتراست مطلوب ، رنگ های واقعی و زنده ، جزئیات شفاف و تصاویر بدون نویز شما تنها تصاویر را بر روی تلویزیون 49K5300 مشاهده نخواهید کرد بلکه بخشی از صحنه ها خواهید بود.

تلویزیون سامسونگ 49K5300

توان صوتی در تلویزیون سری 5 سامسونگ

تلویزیون سامسونگ 49K5300

با توجه به اینکه توان صوتی و کیفیت پایین صوت را می توان با خریداری وسیله ای جانبی جبران کرد، اما توجه به این بخش نیز مورد نیاز است. کمپانی سامسونگ در تلویزیون 49K5300 در این بخش نیز کوتاهی نکرده است و توان مناسب و فناوری های پیشرفته ای را در این بخش مورد استفاده قرار داده است. این تلویزیون به سیستم صوتی دوکاناله و اسپیکرهای Full Range SPK + Tweeter مجهز شده است، این ویژگی ها بخشی از کیفیت مطلوب را به شما تقدیم خواهند کرد. توان صوتی 20 وات از اینن اسپیکرها شنیده خواهد شد که با توجه به سایز 49 اینچ تلویزیون و محیطی که قرار است این مدل در آن قرار گیرد این میزان توان مناسب خواهد بود و صدا در تمامی بخش ها با کیفیت مطلوب و توان مناسب شنیده خواهد شد. فناوری صوتی Dolby Digital Plus برترین صدا را تولید خواهد کرد و با توزیع در میان کانال های صوتی صدایی فراگیر و همه جانبه را در محیط پخش خواهد کرد. فناوری DTS نیز مسئولیت تولید صدای دیجیتال را بر عهده دارد و با تولید صدای غنی و کامل و تحویل مناسب آن به کانال های صوتی این وظیفه را به صورت کامل و مطلوب انجام خواهد داد. با این تفاسیر و امکانات پیشرفته غیر ممکن است صدای بی کیفیت و با وجود ناخالطی را بشنوید و از وضوحیت صدای ایجاد شده ناراضی باشید.

امکانات اسمارت در تلویزیون هوشمند 49K5300 سامسونگ

قابلیت های هوشمندی که در تلویزیون سامسونگ 49 اینچ 49K5300 مورد استفاده قرار گرفته اند کاملا متناسب با سبک زندگی امروزی هستند و این امکان را برایتان فراهم می کنند تا امکانات هوشمند را علاوه بر موبایل هوشمندتان بر روی نمایشگر این تلویزیون عرسیض نیز داشته باشید. با این وجود محتویات را کیفیت تصویر عالی مشاهده می کنید و می توانید این محتویات را همراه با خانواده ببینید و لحظات بیشتری را با هم بگذرانید. قابلیت های TV to Mobile - Mirroring ، Mobile to TV - Mirroring و DLNA امکان اتصال موبایل و سایر لوازم هوشمند را به تلویزیون فراهم می کنند و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن، محتویات را با کیفیت عالی به نمایشگر انتقال دهید. قابلیت WiFi Direct در این تلویزیون امکان ایجاد شبکه ی خانگی بی سیم را فراهم می کند و شما می توانید تمامی وسایلی که از این فناوری پشتیبانی می کنند را به همدیگر متصل نمایید. شما با خرید تلویزیون سامسونگ 49K5300 می توانید گرامافونی امروزی را در اختیار داشته باشید، برای این کار لازم است از طریق بلوتوث موبایل و تلویزیون را به هم متصل نمایید و آهنگ مورد علاقه یتان را پخش نمایید. شما می توانید بر روی تلویزیون اسمارت سامسونگ 49K5300 به راحتی با سرعت بالا به محتوای مورد نظرتان دسترسی داشته باشید و آنها را بر روی صفحه ی اصلی انتخاب نمایید. تمامی قابلیت های هوشمند بر روی این مدل موجودند و امکان وب گردی و جستجوی محتوای مورد نظر برایتان فراهم خواهد شد. اتصال این تلویزیون به اینترنت از طریق WiFi و یا درگاه LAN امکان پذیر است که انتخاب هر کدام از آنها سرعت بالا و کیفیت مطلوب را به شما ارائه خواهد داد.

تلویزیون سامسونگ 49K5300

طراحی تلویزیون سامسونگ 49K5300 و سایر امکاناتش

طراحی تلویزیون 49K5300 سامسونگ به شیوه ای جدید است که شما را از قید و بند قرار دادن تلویزیون به روش مرسوم رها خواهد کرد. سبک طراحی Joiiii در این تلویزیون سامسونگ این امکان را به شما می دهد تلویزیون را تنها بر روی پایه ی میله ای باریک دوشاخه از جنس استیل قرار دهید و لازم نیست تلویزیون را بر روی میز تلویزیون جای دهید. بدون شک این سبک با مبلمان و طراحی منزل شما تناسب بالایی خواهد داشت و دکوراسیونی شیک و عالی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این تلویزیون سری 5 سامسونگ با طراحی زیباییش در تمامی جهات، خانه ای مدرن و شیک و متناسب با سلیقه ی شما را ایجاد می کند. 4 میله ی باریکی که برای استفاده به عنوان پایه موجوداند این امکان را فراهم می کنندتا تلویزیون سامسونگ 49K5300 را به دو سبک قرار دهید، میله های بزرگ تر در پشت و یا جلو باشند؛ با تغییر مکان این میله ها تلویزیونتان 32 درجه با زاویه ی متفاوت تری قرار خواهد گرفت. در تمای پشتی تلویزیون با سطحی صاف و زیبا مواجه خواهید شد که تنها یک سیم از آن عبور می کند و بر هم ریختگی در این مکان مشاهده نخواهید کرد. با وجود فناوری ها و دیزاین شیک این محصول این نتیجه حاصل می شود که خرید تلویزیون سامسونگ 49K5300 برایتان مناسب خواهد بود. قیمت تلویزیون سامسونگ 49K5300 با توجه به ویژگی های متنوعی که از آن ذکر شد بسیار مناسب و مطلوب می باشد. فروشگاه اینترنتی میهن کالا این محصول را با کیفیت اصلی و تحویل درب منزل به شما ارائه خواهد داد.

تلویزیون سامسونگ 49K5300

سایت منبع : SAMSUNG.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

مدل : 49K5300
سری : K5300
رنگ : سیاه
شرکت تولید کننده : سامسونگ
کشور تولید کننده : مصر
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankala.com

صفحه نمایش

سایز صفحه : 49 اینچ
تکنولوژی صفحه : LED
نوع صفحه : تخت

تصویر

کیفیت تصویر : Full HD
رزولوشن : 1080 × 1920 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر :
سه بعدی (3D) :
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی : ۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p

صدا

سیستم صوتی : 2channel
تعداد بلندگو : ۲ بلندگو
توان خروجی صدا : 20W
سیستم کاهنده نویز :
حالت های صدا : Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

پردازنده : Quad-Core
دوربین :
مرورگر اینترنت :
حسگر نور محیطی :
قفل کودک :
گیرنده دیجیتال :
تیونر : آنالوگ

ورودی، خروجی و پورت ها

ورودی USB :
تعداد ورودی USB : 2
ورودی HDMI :
تعداد ورودی HDMI : 2 عدد
کامپوزیت (composite) :
کامپوننت (Component) :
شبکه بی سیم (WiFi) :
پورت شبکه (LAN) : 1
ورودی آنتن :
خروجی صدای دیجیتال :
خروجی هدفون :
بلوتوث :

سایر مشخصات

ابعاد بسته بندی : 1185 × 775 × 155 میلیمتر
وزن بسته بندی : 15.8 کیلوگرم
نوع پایه : میله ای دوشاخه ای
قابلیت اتصال به دیوار :
ابعاد تلویزیون بدون پایه : 1096.8 × 676.2 × 88 میلیمتر
وزن تلویزیون بدون پایه : 12.8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه : 1096.8 × 742.8 × 230.2 میلیمتر
وزن تلویزیون با پایه : 12.9 کیلوگرم
منبع تغذیه : 100~240Vac 50-60Hz
مصرف برق در حالت عادی : 110 وات
مصرف برق در حالت آماده به کار : 0.5w
خاموش شدن خودکار :
اقلام همراه : ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0