تلویزیون ال جی 55C6V سری C6

جدید

 • کیفیت تصویر 4K
 • پنل نمایشگر OLED
 • مجهز به فناوری سه بعدی
 • بهره گیری از نمایشگر منحنی
 • سیستم صوتی 4 کاناله با توان 40 وات
 • امکان اتصال بی سیم از طریق Miracast
 • بهره گیری از سیستم عامل webOS 3.0
 • مجهز به گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2

جزییات بیشتر

0 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات تلویزیون ال جی 55C6V سایز 55 اینچ

رقابت داغ در تولید تلویزیون ها سبب شده است تا روز به روز شاهد کیفیت بالاتر و امکانات پیشرفته تر در این محصولات باشیم. تلویزیون ال جی 55C6V از دسته محصولاتی است که به فناوری های روز مجهز شده است و چه از لحاظ کیفیت ظاهری و چه از لحاظ امکانات شما را راضی خواهد کرد. این تلویزیون ال جی با بهره از پنل OLED کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه خواهد داد و همین پنل سبب شده است تا با نمایشگری باریک و بسیار زیبا موجه شوید. منحنی بودن نمایشگر نیز زیبایی را به اوج می رساند و این مدل را از خوش ساخت ترین تولیدات ال جی خواهد کرد. کیفیت تصویر در این مدل 4K است، این میزان رزولوشن کمک خواهد کرد تا شاهد برترین و واضح ترین صحنه ها باشید. فناوری هایی به این بخش افزوده شده اند تا این تصاویر واضح به صورت زنده و طبیعی به نمایش درآیند. فناوری های تقویت کنتراست و تقویت رنگ به نمایش درآمده، به این امر کمک خواهند کرد که با دیدن تصاویر این تلویزیون به این نتیجه خواهید رسید که این فناوری ها کارشان را درست انجام داده اند. فناوری 3D کمک می کند تا بتوانید صحنه های سه بعدی را با کیفیت بالا ببینید. صدا در تلویزیون ال جی 55C6V با توان 40 وات تولید می شود و این صدا از طریق سیستم 4 کاناله به صورت همه جانبه در محیط پخش خواهد شد. فناوری Clear Voice III در این تلویزیون کمک خواهد کرد تا صدایی روان و شفاف را بشنوید، صدایی که تمامی بخش های آن قابل تفکیک اند. فناوری DTS در بخش صدا این امکان را فراهم می کند تا صدای دیجیتال به صورت کامل رمز گشایی شده و تولید گردد. تلویزیون منحنی اسمارت 55C6V ال جی به سیستم عامل webOS 3.0 مجهز شده است، سیستم عامل خاص ال جی که دارای رابط کاربری راحتی است و امکان دسترسی سریع به امکانات را برایتان فراهم خواهد کرد. امکان وبگردی و اتصالات بی سیم از امکانات فوق العاده ایست که با این سیستم عامل امکان پذیر شده اند. تلویزیون اولد ال جی 55C6V به گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2 مجهز شده است تا امکان دریافت تمامی کانال ها را برایتان فراهم آورد. با این تفاسیر تلویزیون 55 اینچ ال جی 55C6V مدلی تمام عیار است که برترین فناوری ها را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را از خرید تلویزیون ال جی 55C6V راضی خواهد کرد.

تلویزیون ال جی 55C6V

کیفیت تصویر تلویزیون ال جی 55C6V

برگ برنده ی تلویزیون 55C6V ال جی پنل اولد این تلویزیون است، زیرا به واسطه ی این پنل پیشرفته تصایوری خیره کننده و عالی را برایتان نمایش می دهد. در این پنل از بابت ایجاد رنگ مشکی مشکلی ایجاد نمی شود ، زیرا لامپ ال ای دی برای ایجاد این رنگ به صورت کامل خاموش خواهد شد؛ البته رنگ های روشن و سفید نیز با عالی ترین کیفیت بر روی نمایشگر قرار خواهند گرفت. این پنل همچنین سبب ایجاد قاب فوق باریک در تلویزیون ال جی 55C6V خواهد شد که دیزاین شیک و چشم نوازی را به سالن شما خواهد بخشید. کیفیت تصویر در این تلویزیون 4K است تا بتوانید تمامی جزئیات را با وضوح کامل بر وی صفحه نمایش ببینید. موتور پردازشگر تصویر Perfect Mastering Engine صحنه ها ایجاد خواهد کرد؛ این موتور پردازشگر تصویر تمامی پیکسل های تصویر را به صورت جداگانه تقویت خواهد کرد تا تصویری عالی را به نمایش بگذارد. قابلیت Billion Rich Colors سبب می شود بر روی نمایشگر تلویزیون 55 اینچ ال جی شاهد میلیون ها رنگ باشید و همه ی اشیاء و صحنه ها با رنگ اصلیشان به نمایش درآیند. برای دیدن صحنه های فوق العاده با کیفیت لازم نیست حتمن تصویری فوق العاده با رزولوشن بالا داشته باشید زیرا فناوری ارتقاء تصویر 4K Upscaler صحنه ها را ارتقاء خواهد داد تا حدی که با صحنه های 4K رقابت کنند. فناوری هایی که برای تقویت کنتراست و عمق بخشیدن به تصاویر در این تلویزیون مورد استفاده قرار گرفته اند آنچنان متنوع اند که شما را با رنگ های عالی و صحنه های نزدیک به سه بعدی مواجه خواهند کرد. فناوری های Pixel Dimming ، OLED HDR و Contrast Enhancer در تلویزیون منحنی 55C6V ال جی مسئولیت تقویت کنتراست و تنظیم آن را برعهده دارند تا روشن ترین رنگ ها و تاریک ترینشان را به نمایش بگذارند و تمامی جزئیات تصویر ، سایه ها و عمق تصویر را به صورت شفاف و واضح به نمایش درآورند. احتمالا از قلم افتادن فناوری رنگی Dynamic Color Enhancer چندان خوشایند نیست ، زیرا در این تلویزیون ال جی 55 اینچ مورد استفاده قرار گرفته است طیف رنگی گسترده ای را در اختیار پنل نمایشگر می گذارد تا در هر چه واقعی تر شدن و زنده تر شدن تصاویر به تلویزیون اولد 55C6V ال جی کمک کرده باشد.

تلویزیون ال جی 55C6V

توان صوتی و فناوری های مربوط به بخش صدا

شنیدن صدای واضح وهمه جانبه خواسته ایست که از تلویزیون ها انتظار می رود. تلویزیون ال جی 55C6V علاوه بر توان بالای صوتی، فناوری هایی را نیز در اختیار گرفته است تا شاهد برترین و باکیفیت ترین صوت باشد. صدایی که از هر طرف شما را محصور خواهد کرد و آنچنان طبیعی است که گویی در میان صحنه ها قرار گرفته اید. صدای تلویزیون 55C6V ال جی از طریق سیستم صوتی 4 کاناله در محیط پخش خواهد شد و این سبب می شود صدا کاملاً همه جانبه به گوش برسد. توان صوتی این تلویزیون 55 اینچ ال جی برابر 40 وات است که کاملا متناسب با نمایشگر این تلویزیون است و صدا را به صورت کامل و واضح با توان بالا به تمام بخش ها و نقاط می رساند. صدا از طریق 4 اسپیکر harman/kardon در محیط پخش می شود، شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که صدایی عالی با کیفیت فوق العاده را با این اسپیکرهای پیشرفته خواهید شنید. فناویر Smart Sound Mode سبب می شود صدا با توجه به صحنه و محیط در حال پخش ایجاد گردد و دارای حالت و توان متناسب با شرایط باشد. فناوری صوتی Clear Voice III در تلویزیون ال جی 55C6V صدایی روان و شفاف و عاری هر گونه نویز را ایجاد خواهد کرد؛ این فناوری امکان تفکیک و جداسازی تمامی فرکانس های صوتی و اجزای صدا را فراهم خواهد کرد. جهت تولید صدا و پخش آن به صورت همه جانبه و فراگیر فناوری DTS مورد استفاده قرار گرفته است؛ این فناوری صدا را به صورت کامل تجزیه و تحلیل می کند و تمامی بخش های آن را ایجاد خواهد کرد. پس از تولید صدای غنی، این صدا در بین کانال ها ی صوتی توزیع می شود تا در میان صداها حبس شوید و به دنیای فیلم و صدا قدم بگذارید. با این وجود خرید تلویزیون اولد ال جی 55C6V سبب می شود صدا و تصویر را در کنار هم و کاملا هماهنگ با کیفت عالی بشنوید و ببینید و از هر دو گزینه رضایت داشته باشید.

تلویزیون ال جی 55C6V

امکانات تلویزیون هوشمند 55C6V ال جی

حال از یک مدل صوتی تصویری فراتر می رویم و امکانات هوشمند را به چالش خواهیم کشید تا تلویزیون ال جی 55C6V را بیش از یک مدل معمولی معرفی کنیم. این تلویزیون اسمارت ال جی با در اختیار داشتن امکانات هوشمند این قابلیت را برایتان فراهم خواهد کرد تا مانند تبلتی عریض با تلویزیون 55 اینچ ال جی تعامل داشته باشید و خواسته هایتان را با آن برآورد نمایید. این تلویزیون به سیستم عامل webOS 3.0 مجهز شده است تا از طریق آن قابلیت های فراوانی را در دسترس شما قرار دهید. در این نسخه از سیستم عامل سرعت مناسب است و به دلیل همخوانی بالا با تلویزیون می توانید به راحتی از امکانات آن بهره مند شوید و بینشان حرکت کنید. بهره مندی سیستم عامل از مرورگر اینترنت این امکان را فراهم خواهد کرد تا به جستجوی محتوای مورد نظرتان بپردازید و بر روی نمایش 55 اینچ تلویزیون ال جی به دیدنشان بپردازید. تلویزیون ال جی 55C6V به فناوری هیا اتصالی بی سیم مجهز شده است تا در سریع ترین حالت موبایل و سایر لوازم هوشمند را به تلویزیون متصل نمایید و از دیدن تصاویر متنوع و با کیفیت راضی باشید. این فناوری های اتصالی شامل WiDi ، Miracast و DLNA می شوند که هر کدام برای اتصال لوازمی کاربرد دارند که خود نیز از این تکنولوژی ها پشتیبانی کنند. این تلویزیون اسمارت ال جی به کنترل جادویی مجهز دشده است تا تعامل و کارکرد با آن سریع تر شده و دسترسی به امکانات بهتر انجام پذیرد. امکان اتصال به موبایل و مدیریت برنامه های تلویزیون از طریق قابلیت Magic Mobile Connection بر روی تلویزیون اسمارت ال جی 55C6V فراهم شده است. این همه امکانات و کارای شما را ساعت ها پای تلویزیون خواهد نشاند و شما را سرگرم خواهد کرد ؛ سرگرمی های مفیدی که می توایند همراه با خانواده داشته باشید و به با هم بودن هایتان نشاط بیشتر و خاطرات خاطره انگیزتری اضافه نمایید.

تلویزیون ال جی 55C6V

سایر امکانات تلویزیون منحنی ال جی 55C6V

امکانات اتصال که بر ریو تلویزیون 55C6V ال جی تعبیه شده اند کاربرد این محصول را به اوج می رسانند. پورت های ارتباطی این مدل این قابلیت را دارند انواع پخش کننده ها را به تلویزیون اتصال دهید و رسانه های صوتی و تصویری متنوعی را بر روی تلویزیون ال جی اسمارت 55C6V ببینید. البته این امکانات کاربردهای دیگری نیز دارند، از جمله ورودی RF که امکان اتصال آنتن را به تلویزیون می دهد و شما می توانید انواع کانال های دیجیتال و آنالوگ را دیافت نمایید. درگاه LAN را برای اتصال به اینترنت به صورت سیمی موجود است و شما می توانید در موارد مورد نیاز به جای اتصال وی فای از این نوع اتصال استفاده نمایید. 3 درگاه HDMI ، 3 پورت USB ، ورودی CI Slot و ... از سایر درگاه های ورودی و خروجی بر روی این تلویزیون هستند. نسخه ی وای فای 802.11.ac در این مدل مورد استفاده قرار گرفته شده است تا انوع فرکانس های وای فای موجود را دریافت نمایید. امکان اتصال از طریق بلوتوث نیز با تلویزیون سه بعدی 55C6V ال جی فراهم است. همانطور که اطلاع دارید این مدل از گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2 بهره می گیرد و برای دریافت انواع کانال ها با مشکلی روبه رو نخواهید شد. با امکانات متنوعی که در این مدل مورد استفاده قرار گرفته اند، قیمت تلویزیون ال جی 55C6V اولد بسیار مناسب است. پنل نمایشگر اولد، کیفیت تصویر عالی همراه با فناوری های روز ، صدای فراگیر و قدرتمند، امکانات هوشمند عالی ، گیرنده ی دیجیتال و ... این را ثابت می کنند که قیمت تلویزیون اولد ال جی 55 اینچ 55C6V با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که ارائه می دهد پایین است.

تلویزیون ال جی 55C6V

سایت منبع : LG.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

مدل : 55C6V
سری : C6
رنگ : سیاه
شرکت تولید کننده : ال جی
کشور تولید کننده : کره
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankala.com

صفحه نمایش

سایز صفحه : 55 اینچ
تکنولوژی صفحه : LED
نوع صفحه : منحنی

تصویر

کیفیت تصویر : 4K Ultra HD
رزولوشن : 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر :
سه بعدی (3D) :
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی : ۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p

صدا

سیستم صوتی : 4 کاناله
تعداد بلندگو : 4 عدد
توان خروجی صدا : 40 وات
سیستم کاهنده نویز : Clear Voice III
حالت های صدا : Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

دوربین :
مرورگر اینترنت :
حسگر نور محیطی :
قفل کودک :
گیرنده دیجیتال : DVB-T2/C/S2
تیونر : آنالوگ -دیجیتال

ورودی، خروجی و پورت ها

ورودی USB :
تعداد ورودی USB : 3 عدد
ورودی HDMI :
تعداد ورودی HDMI : 3 عدد
کامپوزیت (composite) :
کامپوننت (Component) :
شبکه بی سیم (WiFi) :
پورت شبکه (LAN) : 1
ورودی آنتن :
خروجی صدای دیجیتال :
خروجی هدفون :
بلوتوث :

سایر مشخصات

ابعاد بسته بندی : 1458 × 835 × 228 میلیمتر
وزن بسته بندی : 22.5 کیلوگرم
نوع پایه : تخت
قابلیت اتصال به دیوار :
ابعاد تلویزیون بدون پایه : 1225 × 714 × 48.9 میلیمتر
وزن تلویزیون بدون پایه : 13.2 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه : 1225 × 762 × 191 میلیمتر
وزن تلویزیون با پایه : 16.5 میلیمتر
منبع تغذیه : 100~240Vac 50-60Hz
مصرف برق در حالت آماده به کار : 0.5w
خاموش شدن خودکار :
اقلام همراه : ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال جی 55C6V سری C6

تلویزیون ال جی 55C6V سری C6

 • کیفیت تصویر 4K
 • پنل نمایشگر OLED
 • مجهز به فناوری سه بعدی
 • بهره گیری از نمایشگر منحنی
 • سیستم صوتی 4 کاناله با توان 40 وات
 • امکان اتصال بی سیم از طریق Miracast
 • بهره گیری از سیستم عامل webOS 3.0
 • مجهز به گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2

نوشتن دیدگاه


منو

مقایسه 0