یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51

جدید

  • دارای سیستم خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling
  • دارای محفظه ی اختصاصی CoolSelect Zone
  • تامین روشنایی داخلی توسط لامپهای LED
  • دارای محفظه ی هوم بار HOME BAR
  • دارای کمپرسور دیجیتال اینورتر

جزییات بیشتر

11,900,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 یکی از یخچالهای زیبا و با کیفیت شرکت کره ای سامسونگ است که قدرت و شکوه سامسونگ را به نمایش می گذارد . این یخچال از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار است ومی تواند هر مکانی را شکیل و لوکس نشان دهد . یک بدنه ی نقره ای رنگ به همراه دستگیره های عمودی و برجسته ی مشکی رنگ براق در این ساید بای ساید هر نگاهی را به خود جلب می کند . موتور دیجیتال اینورتر به همراه سیستم خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling  عملکرد یخچال را بهبود را می بخشند از آن یخچالی کارآمد می سازند . چرا که با تنظیم متعادل درجه حرارت یخچال و فریزر کاری می کنند تا رطوبت موجود در یخچال و فریزر به میزان لازم باشد و عملکرد کلی یخچال ارتقا یابد . بهره بردن ازموتور دیجیتال اینورتر در این یخچال باعث شده است تا هلاوه بر کاهش انرژی ، میزان سر و صدا را هم کاهش داده و طول عمر یخچال را بالا می برد . در این یخچال محفظه ای به نام CoolSelect Zone™ به کار رفته است ، که به عنوان یخچال در یخچال شناختاه می شود . در این محفظه میتوانید دمای آن محفظه را هر طور که می خواهید تنظیم کنید و متناسب با غذایی که داخل آن محفظه نگهداری می کنید ، می توانید حالت سرمایشی متناسب با غذا را انتخاب نمایید . این یخچال دو درب دارای یک درب کوچک بر روی درب یخچال است که به نام محفظه ی هوم بار HOME BAR شناخته می شود و فضایی مناسب برای گذاشتن انواع بطری ها و انواع نوشیدنی و خوراکیهای پر مصرف است . وجود آبریز و یخریز اتوماتیک بر رو یدرب فریزر از دیگر امکانات این یخچال بالارده است که همیشه آب خنک و گوارا را در اختیار کاربرانش می گذارد ، آبسرد کن فضا و ارتفاع کافی برای گذاشتن انواع لیوان های بالابلند را دارد و به سادگی می توان با فشار دادن پدال اهرمی آب را وارد لیوان کرد . یک نمایشگر دیجیتالی نیز دقیقاً بر بالای آبسردکن و یخ ریز قرار گرفته است که دمای یخچال و دمای فریزر و بعضی از تنظیمات مربوط به یخچال و فریزر از طریق همین نمایشگر انجام می شود . مجهز بودن این نمایشگر به قفل کودک از اعمال تغییراتی که توسط کودکان کنجکاو صورت می گیرد ، خودداری می کند . یخچال RS51 را می توان یکی از یخچال های بالارده با امکانات حرفه ای و فوق العاده معرفی کرد که می تواند تمامی نیازهای کاربرانش را مرتفع سازد .

یخچال سامسونگ

طراحی یخچال RS51

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 یک یخچال دو درب است و دو بخش مجزا دارد ، یکی از بخش ها مربوط به یخچال و یکی دیگر مربوط به فریزر می باشد . یک بدنه ی نقره ای رنگ دارد که می تواند با هر فضایی هماهنگ شود . درب بخش یخچال را که باز می کنید ، متوجه جادارا بودن و فضای وسیعی می شوید که این یخچال در اختیار شما گذاشته است . 5 طبقه ی شیشه ای نشکن و ضد حرارت و دو محفظه ی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات که یکی از آنها محفظه ی اختصاصی CoolSelect Zone می باشد . مابین طبقه ی اول و طبقه ی دوم یک صفحه ی فلزی و کم ارتفاعی کار گذاشته است که محل نگهداری بطری می باشد و می توان انواع بطری های بالابلند را بصورت افقی در این سبد قرار داد . به راحتی 5 عدد بطری را می توان داخل این سبد گذاشت . بر روی درب یخچال هم طبقه هایی وجود دارد که محل نگهداری نوشیدنی ها ، سس ها ، دوغ و اب و انواع خوراکیهای کوچک است . این 4 طبقه ارتفاع بسیار زیادی دارند و می توانند هر نوع بطری را در خود جا بدهند .دو طبقه ی بالا بیشتر برای نگهداری بطری ها وقوطی های کوچک به کار می رود و دو طبقه ی پایین برای بطری های بالابلند . درب فریزر را که باز کنید ، می بینید که 5 عدد طبقه و دو عدد محفظه ی نگهداری مواد غذایی و گوشتی داخل بخش فریزر است که این حجم می تواند مواد غذایی زیادی را در خود جای دهد . همچنین درب فریزر هم دو قفسه دارد که می تواند به نوبه ی خود در وسیع تر کردن فضای ذخیره سازی دست داشته باشد . تمام این توضیحات مربوط له داخل یخچالو فریزر بود و هنوز ظاهر و در واقع بیرون آن مانده .

HOME BAR RS51

یخچال RS51 بر روی درب یخچالش یک محفظه به نام HOME BAR دارد که محل خوب و مناسبی برای خوراکیها و نوشیدنهای پرمصرف می باشد . کافی است که درِهوم بار را باز کنید و نوشیدنی مورد نظر را بیرون آورید و آن را روی در هوم بار بگذارید که کاملا باز شده و حالت افقی و خوابیده گرفته است . محفظه ی هوم بار می تواند در میزان ذخیره سازی انرژی و همچنین افزایش فضای ذخیره سازی نقش زیادی داشته باشد ، چرا که برای هر بار آب خوردن و یا یکنوشیدنی خاص و یا یک ماده ی خوراکی پر  مصرف ، مجبور نیستید ، درب اصلی یخچال را باز کنید و باعث هدررفت انرژی شوید ، بلکه با باز مردن هوم بار به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی خواهید شد .

یخچال RS51

موتور یخچال و قدرت خنک کنندگی

یخچال RS51 سامسونگ دارای کمپرسور دیجیتال اینورتر DIGITAL INVERTER می باشد ، این موتور می تواند به جای هر باز خاموش و شدن روشن شدن برای خنک کردن دمای داخلی یخچال ، با کنترل دور موتور یخچال از میزان مصرف انرژی ومیزان استهلاک ان می کاهد ، یعنی در این موتور دیگر لازم نیست هر دفعه موتور روشن و خاموش شود و به ازای هر بار روشن شدن ، انرژی زیادی مصرف کند ، در این موتور با کنترل کردن دور موتور یخچال ، موتور خاموش نمی شود بلکه دور موتورش کم می شود و دیگر نیازی به مصرف انرژی زیاد ندارد . این کار علاوه بر کاهش دادان مصرف انرژی میزان استهلاک و همچنین میزان سر و صدای یخچال را بسیار کاهش می دهد . در یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 از سیستم خنک کننده ی دوگانه ی Twin Cooling برای خنککردن یخچال و فریزر استفاده می شود . این سیستم خنککننده درواقع از دو تبخیر کننده ی جداگانه برای بخش یخچال و فریزر استفاده می کند و همین دو گانه بودن سیستم خنک کننده موجب می شود تا هوای سرد داخل یخچال بر روی هوای فریزر تاثیر نگذارد و داخل بخش فریزر نشود . در نتیجه حفظ رطوبت و هوای سرد داخل بخش یخچال باعث می شود که مواد غذایی و میوهو سبزیجات مدت زمان طولانی تری سالم بمانند و به علاوه هوای فریزر نیز به بخش یخچال وارد نمی شود و بوی مواد غذایی فیز شده بر روی مواد غذایی داخل یخچال اثر نمی گذارد . لازم است بدانیده که خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling می تواند به میزان 70% رطوبت را در خود نگه دارد . هر چه رطوبت داخل یخچال بیشتر باشد مدتزمان نگهداری و سالمماندن مواد غذایی نیز بیشتر می شود .

سیستم خنک کننده ی دوگانه

سایر امکانات


محفظه ی جداگانه

قابلیت دیگری که در یخچال RS51 مشاهده می شود ، محفظه ی جداگانه ی انتخاب خالت سرمایش می باشد که با نام CoolSelect Zone شناخته می شود . بر روی اینمحفظه 3 حالت سرمایش مختلف درج شده است که می توانید هر کدام را بسته به نیاز وماده ی غذایی نگهداری شده انتخاب کرد . خالت 0 درجه ، حالت خنک کننده ، حالت خنک کننده ی سریع .

این مخفظه که به عنوان یخچالی جداگانه در داخل یخچال است می تواند جدا از دمای کلی یخچال ، دمای مورد نظر را برای خود فعال کند . در نتیجه مواد غذایی نگهداری شده در محفظه حداکثر طراوت و شادابی را خود را حفظ خواهند نمود . همچنین روشنایی داخل یخچال نیز توسط لامپهای LED تامین می شود که علاوه بر مصرف انرژی کمتر و تولید حرارت کمتر ، میزان روشنایی 2.5 برابر لامپهای معمولی دارند و طول عمر بیشتری نیز از لامپهای دیگر دارند . از این رو در یخچال RS51 نیز از این لامپها جهت تامین روشنایی داخلی یخچال استفاده شده است . بنابراین فضای وسیع و گسترده ی ذخیره سازی به همراه لامپهای روشن و نورانی ال ای دی می توانند دسترسی راحت و آسان و دید قابل ملاحظه ای به شما بدهند .با تمام این مشخصات و ویگی هایی که برای این یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 ذکر کردیم ، بی گمان می توانید در نتخاب و خریدش مصمم تر از قبل باشید .

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع یخچال : ساید بای ساید
وزن : 135
رنگ : سیلور
شرکت تولید کننده : samsung
کشور تولید کننده : کره جنوبی

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال : 333 لیتر
گنجایش فریزر : 133 لیتر
گنجایش کل یخچال : 510 لیتر
ارتفاع : 1789 میلی متر
پهنا : 734 میلی متر

مشخصات یخچال

بدون برفک : nofrost
تعداد طبقات : 5
تعداد طبقات درب : 4
تعداد کشو : 2
لامپ یخچال : led
کشو با تنظیم دما و رطوبت :

مشخصات فریزر

یخساز خودکار :
تعداد طبقات : 5
تعداد طبقات درب : 2
تعداد کشو : 2
یخساز آب شهری :

سایر مشخصات

قفل کودک :
اخطار باز بودن درب یخچال :
آبریز بیرونی :
لزوم اتصال به شیر آب :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0