یخچال فریزر بالا پایین ال جی GRB-832

جدید

 • دارای کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR
 • تامین روشنایی داخل یخچال توسط لامپهای LED
 • دارای فیلتر بهداشتی هایجین فرش
 • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
 • دارای محفظه ی تنظیم رطوبت
 • مجهز به هشدار باز ماندن درب
 • مجهز به قفل کودک

جزییات بیشتر

10,500,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

یخچال فریزر ال جی اینورتر مدل GRB-832

یخچال فریزر ال جی مدل GRB-832 یکی از یخچالهای دو درب آن هم ازنوع فریزر از بالا و بخچال در پایین است که توسط شرکت معتبرال جی تولید و طراحی شده است . یخچال GRB-832 از دو بخش تشکیل شده است و با توجه به اندازه ی معینی که دارد می تواند در آشپزخانه های کوچک هم مورد استفاده قرار بگیرد . ال جی به عنوان یکی از بهترین سازندگان لوازم خانگی با تولید و طراحی مدلها و طراحی های مختلف و متنوع قصد دارد میزبان همه ی خانه های شود .یخچال ال جی GRB-832 با بهره گیری از موتور کمپرسور اینورتر و فیلتر بهداشتی هایجین فرش و سیستم خنک کننده ی دوگانه و جریان چندگانه ی هوا توانسته است یکی از بهترین یخچالهای میان رده ی بازار باشد .

طراحی یخچال ال جی GRB-832


در نگاه اول آنچه که شما را متوجه خود می کند یک کنترل پنل افقی است که دقیقا پایین درب فریزر قرار گرفته است . یک پنل کنترلی مشکی رنگ دیجیتالی که دما بخش یخچال و فریزر را نمایش می دهد . دربی کوچک در بالا و دربی بزرگ در پایین قرار گرفته است . با باز کردن درب بخش فریزر متوجه خواهید شد که این بخش دارای دو طبقه می باشد و در طبقه ی پایین ، یخساز اتوماتیک و قابل جابجایی و حرکت قرار گرفته دشه است . این یخساز را می توانید در همین طبقه به طرف چپ یا راست حرکت بدهید . درب فریزر هم دارای دو قفسه است و می تواند محل نگهداری خوبی برای برخی از مواد غذایی باشد . اما زمانی که درب یخچال را باز می کنید متوجه 4 طبقه ی شیشه ای و دو عدد محفظه ی نگهداری میوه و سبزیجات می شوید که یکی از آنها کنترل کننده ی میزان رطوبت داخل محفظه می باشد . درب یخچال نیز 6 قفسه در دو سایز کوچک و بزرگ دارد و طرز قرار گیری قفسه وچییدمانشان به گونه ای است که به راحتی می توان انواع بطری های بالا بلند را داخل قفسه های درب یخچال جاسازی کرد . قفسه های موجود بر روی درب طوری طراحی شده اند قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می توانند طوری قرار گیرند که انواع بطری های بالابلند در این قفسه جاسازی شوند . درزیر یخچال پایه هایی کوچک قرار دارند که یخچال را چند سانتی متر از سطح زمین بلند کرده اند و مانع از پوسیده شدن و زنگ زدن بدنه ی یخچال می گردند . دستگیره ها بر روی درب یخچال و فریزر بصورت عمودی قرار گرفته اند و زیابیی یخچال را بیشتر کرده اند . با این حرف ها می توان خرید یخچال فریزر ال جی مدل GRB-832 را به طرفداران رنگ نقره ای پیشنهاد داد ، چرا که رنگ نقره ای آن می تواند به دل هر خانه ای بنشیند .

طراحی

کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR


یخچال ال جی مدل GRB-832 یک یخچال بدون برفک و از نوع NO FROST می باشد و از گرفتن برفک جلوگیری می کند . در نتیجه نیازی نیست هر هفته یک بار برفک زدایی شود و همچنین بدون برفک بودن یخچال کمک می کند تا فضای ذخیره سازی بیشتری در دسترس باشد. در این یخچال از کمپرسور اینورتر INVERTER بهره برده می شود و به این دلیل میزان مصرف انرژی پایین است و سالانه حدود 363 کیلووات مصرف می کند . همچنین به دلیل حذف قطعات اضافی در این موتور ، اصطکاک و برخورد مابین قطعات به شدت کاهش پیدا کرده است و در نتیجه میزان سر و صدای یخچال هم بسیار پایین است ، این یخچال GRB-832 به هنگام روشن بودن تنها 38 دسی بل صدا دارد . می دانید که حذف قطعات اضافی علاوه بر کاهش اصطکاک و برخورد ، میزان ساییدگی و استهلاک دستگاه را نیز به شدت پایین آورده است و بر همین اساس طول عمر مفید موتور را افزایش خواهد داد . این کمپروسر به لطف بهره وری بالا و بازدهی بیشتری که نسبت به سایر موتورهای دارد ، می تواند مدت زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش دهد و از پوسیده شدن زود هنگام مواد غذایی جلوگیری کند . ال جی کمپرسور اینورتر خود را به مدت 10 سال ضمانت کرده است و همین ضمانت 10 ساله یعنی کیفیت بالای یخچال GRB-832 .

اینورتر خطی

فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh


یخچال ال جی مدل GRB-832 دارای فیلتری بهداشتی به نام فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh می باشد . این فیلتر ضد باکتریال می تواند به میزان 99.99% باکتری ها و مواد بیماری زا و قارچ و میکروب و ... را از بین ببرد و هوایی تازه و سالم در محیط داخلی یخچال پخش نماید . عملکرد این فیلتر چهار لایه ای در طی چهار مرحله انجام می شود ، در مرحله ی اول گرد و غبار جذب شده و از بین می رود ، در مرحله ی دوم میکروب ها و عومال بیماری زا از بین می روند در مرحله ی سوم انواع باکتری ها و قارچ ها و میکروب ها و ... بوسیله ی فیلتر از بین خواهند رفت در مرحله ی آخرهم هوایی ضد عفونی شده و پاک و سالم وارد فضای یخچال می شود و سلامتی شما را هم تضمین می نماید و با استفاده از این فیلتر بهداشتی دیگر نگران بو گرفتن مواد غذایی و تاثیر بوی بد غذا بر روی یکدیگر نباشید .

هایجین فرش

روشنایی LED یخچال ال جی 832

لامپ ال ای دیدر یخچال ال جی مدل  GRB-832 از لامپهای ال ای دی برای تامین روشنایی داخلی یخچال استفاده شده است . در دیگر یخچالها از لامپهای معمولی استفاده می کردند ، لامپهای ال ای دی نسبت به لامپهای معمولی دارای مزیت های بی شماری هستند ، برای نمونه لامپهای ال ای دی به میزان 2.5 برابر از لامپهای معمولی روشنایی بیشتری دارند و به میزان دو برابر طول عمر بیشتری دارند . این لامپها می توانند بدون مصرف انرژی زیادی روشن شوند، اما لامپهای معمولی به هنگام روشن شدن انرژی زیادی مصرف می کردند . همچنین لامپهای LED در زمان روشن بودن انرژی حرارتی کمی تولید می کنند ، حال انگه لامپهای معمولی گرمای زیادی تولید می کنند و موجب گرن شدن دمای داخل یخچال می شود و موتور یخچال باید با سرعت بیشتری کار کند تا هوای داخل یخچال را به دمای متعادل برگرداند . بنابراین می توان گفت که لامپهای معمولی دارای میزان مصرف انرژی بسیار بیشتری هستند و روشنایی کمتر وطول عمر کمتری هم دارند .

سایر امکانات

از دیگرویژگی هایی که یخچال ال جی مدل GRB-832 دارد ، جریان چندگانه ی هوا MULTI AIR FLOWER می باشد . این جریان با توزیع یکنواخت در تمام طبقه های یخچال و فریزر می تواند هوای خنک را در تمام بخش ها و طبقات یخچال و هوای سرد را در تمام بخش فریزر فراهم کند . جریان چندگانه ی هوا برای اینکه در طبقات مختلف یخچال به گردش دربیاید در هر طبقه از یخچال چندین منفذ و رزونه کار گذاشته است که هوای خنک از طریق این منفذ در طبقه ی مورد نظر پخش می شوند .

سیستم عیب یاب هوشمند

سیستم عیب یاب هوشمند از دیگر مواردی است که توسط یخچال GRB-832 پشتیبانی می شود ، این قابلیت می تواند هر گونه مشکل و عیب پیش آمده را از طریق نصب اپلیکیشن بر روی موبایل به شما گزارش دهد و شما را از مشکل پیش آمده آگاه کند بدون اینکه نیازی به تکنیسین ماهر باشد . همچنین قابلیت انجماد سریع Fast Freezing نیز از دیگر مواردی است که در این یخچال پشتیبانی می شود . ابن قابلیت را می توان از طریق پنل کنترلی بر روی یخچال تنظیم کرد . همچنین مجهز بودن قفل کودک از تغییرات ناخواسته ای که امکان دارد توسط کودکان اعمال شود ، جلوگیری می کند . 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع یخچال : فریزر از بالا و یخچال پایین
مصرف انرژی : A++
رنگ : سیلور
شرکت تولید کننده : SAMSUNG
کشور تولید کننده : کره

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال : 434L
گنجایش فریزر : 202L
گنجایش کل یخچال : 636L
ارتفاع : 1840
عمق : 730
پهنا : 860

مشخصات یخچال

بدون برفک : nofrost
تعداد طبقات : 4
تعداد طبقات درب : 6
تعداد کشو : 2
لامپ یخچال : led
کشو با تنظیم دما و رطوبت :
سایر ویژگی های یخچال : فیلتر بوزدای هایجین فرش ، جریان چندگانه ی هوا

مشخصات فریزر

بدون برفک : nofrost
یخساز خودکار :
تعداد طبقات : 2
تعداد طبقات درب : 2

سایر مشخصات

قفل کودک :
اخطار باز بودن درب یخچال :

نوشتن دیدگاه

یخچال فریزر بالا پایین ال جی GRB-832

یخچال فریزر بالا پایین ال جی GRB-832

 • دارای کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR
 • تامین روشنایی داخل یخچال توسط لامپهای LED
 • دارای فیلتر بهداشتی هایجین فرش
 • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
 • دارای محفظه ی تنظیم رطوبت
 • مجهز به هشدار باز ماندن درب
 • مجهز به قفل کودک

نوشتن دیدگاه


منو

مقایسه 0