یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی GCJ-267PHL

جدید

  • دارای کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR
  • دارای فیلتر بهداشتی 5 لایه Hygiene Fresh+
  • روشنایی داخلی بوسیله ی لامپهای LED
  • دارای طراحی خاص DOOR IN DOOR
  • دارای دو محفظه ی نگهداری میوه
  • دارای محفظه ی حفظ رطوبت

جزییات بیشتر

13,900,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GCJ-267PHL | 267

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-267 PHL یک یخچال با کیفیت و خوش ساخت شرکت ال جی LG است که توسط این شرکت نام آشنای کره ای تولید و طراحی شده است . ال جی سالیان سال است که در زمینه ی تولید لوازم خانگی فعالیت می کند و توانسته است بیشترین سهام فروش بازر را از آن خود کند . این میزان از موفقیت به دست نمی آید مگر با کیفیت و اعتماد مشتریان . می دانید که کاربران ال جی بعد از این همه سال به این نتیجحه رسیده اند که کیفیت را باید از ال جی آموخت . یخچال ساید بای ساید ال جی دارای دو درب اصلی و یک درب دوم بر روی درب اصلی یخچال است . در واقع بخش یخچال و فریزر از هم جدا شده اند و هر یک از دربها مربوط به یخچال و یا فریزر می باشد .

طراحی یخچال ساید بای ساید GRJ-267 PHL

با باز کردن درب سمت راست می توانید فضای ذخیره سازی وسیع و گسترده ای را ببینید که به یخچال اختصاص داده شده است . درب سمت چپ نیز به فریزر اختصاص داده شده است . بخش یخچال دارای 5 طبقه ی شیشه ای و نشکن و بادوام است و دو محفظه ی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات نیز دارد . بخش فریزر هم دارای 5 طبقه ی شیشه ای نشکن و دو محفظه ی نگهداری گوشت و ماهی و انواع مواد غذایی پروتیئنی است . لازم به ذکر است که این مححفظه از یخ زدگی و انجماد مواد غذایی جلوگیری می کند و کاری می کند همیشه سالم و تازه باقی بمانند . درب یخچال دارای 5 طبقه ی نگهداری بطری و انواع خوراکی های کوچک است ، البته با توجه به ارتفاع طبقه ها می توان بطری ها و نوشیدنی های بالا بلند را هم در این طبقات جاسازی کرد و از چنین فضایی لذت برد . درب فریزر هم در بخش پایینی اش دارای 3 طبقه است که محل مناسبی برای نگهداری برخیس مواد غذایی و اقلام پر مصرف است . تا اینجا کاملا با بحث فضا و ذخیره سازی یخچال آشنا شدید و به این نتیجه رسیدید که این یخچال تا چه اندازه می تواند جادار و بزرگ باشد و به خوبی از پس برآورده کردن نیازهای شما برخواهد آمد .البته فضای ذخیره سازی تنها به این میزان خاتمه نمی یابد ، درب دوم به عنوان DOOR IN DOOR بر روی درب اصلی یخچال قرار گرفته است که آن نیز به نوبت خود فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد . برای باز کردن درب دوم کافی است که دکمه ی روی درب را فشار دهید . آنگاه می بینید که یک فضای کامل برای نگهداری انواع خوراکی ها و نوشیدنی های پر مصرف در دسترس می باشد و شما می توانید به جای باز کردن درب اصلی ، درب دوم را باز کنید و از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری کنید . می دانید که به ازای هر بار باز کردن درب میزان زیادی انرژی و سرما هدر می رود ، از این رو با طراحی این درب دوم از این هدر رفت انرژی جلوگیری شده است .

فضای ذخیره سازی وسیع در یخچال

فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh

در یخچالهای ال جی از یک نوع فیلتر بهداشتی به نام فیلتر هایجین فرش Hygiene Fresh+ استفاده می شود و با توجه به ویژگیهایی که این فیلتر بهداشتی دارد ، هوای داخل یخچال همیشه سالم و شاداب و تمیز می ماند . به این صورت که هیچ اثری از بوهای تند و نامطبوع و انواع میکروب و باکتری در یخچال مشاهده نخواهد شد . فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ دارای 5 لایه ی مختلف می باشد و هر کدام از لایه های مسئولیت و وظیفه ی خاص خود را بر عهده دارند . به ین صورت کهاین فیلتر 5 لایه از دو لایه کربن بوزدا و دو لایه فوتوکاتالیست و یک لایه لامپ فرابنفش UV تشکیل شده است . دو لایه کربنی تمام بوهای تند و نامطبوع پخش شده در فضای داخل یخچال را از بین برده و از تاثیر بوی ناخوشایند یک غذا بر روی مواد دیگر جلوگیری می کند . همچنین دو لایه فوتوکاتالیست نیز انواع میکروب ها و لاکتری ها و عوامل بیماری زا و قارچ و ... را در داخل یخچال از بین می برد و در نتیجه منجر به پخش هوایی سالم و شاداب و سرشار از انرژی داخل فضای یخچال خواهد شد . یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-267 PHL نیز دارای چنین فیلتری می باشد و می تواند خیال شما را از بابت هر نوع بوی نامطبوع راحت سازد .

فیلتربهداشتی عایجین فرش

کمپرسور اینورتر خطی

ال جی در این سری از یخچالهایش به جای استفاده از موتورها وکمپرسورهای معمولی رایج از یک نوع کمپرسور به نام کمپرسور اینورتر خطی Inverter Linear استفاده می کند . کمپرسور اینورتر خطی با استفاده از تعداد قطعات کمتر در موتور اصطکاک و برخورد ما بین قطعات را کاهش می دهد وهمین نقاط اصطکاک کمتر باعث می شود میزان صدای یخچال بسیار کاهش یابد و صدای بسیار کمی از یخچال بیاید ، طوری که تشخیص روشن بودنش سخت باشد . با کاهش تعدد قطعات نه تنهای صدای دستگاه کاهش یافته است ، بلکه استهلاک دستگاه نیز به دلیل برخورد کمتر قطعات با یکدیگر بسیار پایین آمده و می تواند چندین سال طول عمر مفید و کارکرد عالی داشته باشد . این موتور همچنین باعث شده است تا مدت زمان نگهداری مواد غذایی افزیش یابد و مدت زمان بیشتری میوه و مواد غذایی تازه و سالم باقی خواهند ماند . با این تفاسیر می توان وجود کمپرسور اینورتر خطی را یک امتیاز ویژه در یخچالهای ال جی به حساب آورد . یخچال ساید بای ساید ال جی مدل  GRJ-267 PHL نیز دارای چنین کمپرسوری می باشد و به لطف حضور این موتور کم مصرف میزان مصرف برق این یخچال بسیار پایین است .

کمپرسور اینورتر خطی

سایر امکانات


محفظه ی حفظ رطوبت

می دانید که در یخچالهای امروزی محفظه ای به نام محفظه ی نگهداری میوه و سبزیجات تعبیه شده است و می تواند میوه و سایر سبزیجات را تازه و سالم نگه دارد و از پلاسیده شدن و زود خراب شدن مواد غذایی جلوگیری کند . این محفظه در یخچالهای ال جی به نام Moist Balance™ Crisper شناخته می شود که با درزگیری کامل محفظه ی سبزیجات ،به تعادل و حفظ رطوبت داخل محفظه از میوه و سبزیجات کمک می کند و مدت زمان سالم ماندن مواد غذایی را افزایش می دهد . از ویژگی‌های کاربردی و بارز این دستگاه وجود کشوی نگهدارنده رطوبت در آن است. با کشوی نگهدارنده‌ی رطوبت، رطوبت اضافی به جای اینکه مواد غذایی را خیس و فاسد کند، از مواد غذایی تبخیر شده و روی جداره مشبک می‌نشیند؛ بنابراین رطوبت متعادل و مناسب در محفظه حفظ خواهد شد.وجود یخ ریز و آبریز بر روی درب فریزر ، اب سرد و خنک را همیشه و ردر همه ی ساعت در اختیار شما قرار می دهد ، کافی است که پدال اهرمی را به سمت یخچال فشار دهید تا آب خنک و گوارا داخل لیوان و یا پارچ شود ، ارتفاع مناسبی که برای این آبریز در نظر گرفته شده است می تواند به راحتی حتی لیوان های بالا بلند را هم در زیر این آبریز قرار داد. نمایشگر دیجیتالی LED تنظیم دمای داخل یخچال و فریزر را به راحتی انجام می دهد . همچنین مجهز بودن به قفل کودک از تغییرات ناخواسته ای که توسط کودکان اعمال می شود جلوگیری می کند .

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0