ماشین لباسشویی ال جی LG F4J7TNP1W

جدید

 • سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
 • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
 • مجهز به تکنولوژی دایرکت درایو اینورتر
 • پشتیبانی از تکنولوژی TRU STEAM
 • پشتیبانی از قابلیت TURBO WASH
 • دارای ظرفیت 8 کیلوگرم

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی LG F4J7TNP1W

ال جی یکی از معروف ترین برندها در زمینه ی تولید لوازم خانگی است و از این رو همه ی کاربران ال جی را به عنوانی شرکتی پیشتاز در زمینه های مختلف می شناسند و به آن احترام می گذارند . می دانید که هیچ موفقیت و شهرتی در جهان اتفاقی نیست ، بلکه نتیجه ی سالها تلاش و خدمت رسانی به کاربران و خریداران است و ال جی در طی این چند سال توانسته است وفاداری و اعتبار خود را به اثبات برساند . یکی از ماشین لباسشویی هایی که توسط برند معتبر ال جی تولید شده است ، ماشین لباسشویی F4J7TNP1W است . این ماشین لباسشویی همانند دیگر لباسشویی های ال جی امکانات فوق العاده وکیفیت ایده آلی دارد ومی تواند تمام نیاز های شما در زمینه ی نظافت و بهداشت لباس را تامین کند . این ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی با توجه به مخزن و ظرفیت 8 کیلویی که دارد می تواند نیاز یک خانواده ی متوسط و پرجمعیت را مرتفع سازد . ماشین لباسشویی F4J7TNP1W می تواند مخزن 8 کیلویی را با سرعت 1400 دور در دقیقه بچرخاند و همین امر در سرعت شستشو و ابگیری را زیاد می کند و نتیجه ی بهتری از شستشو نصیب شما خواهد شد . موتور قدرتمند این ماشین لباسشویی از نوع موتور دیجیتال اینورتر است که به میزان 40% انرژی کمتری مصرفی می کند و سر و صدای بسیار کمی هم دارد . شستشوی شبیه سازی شده ی دستی با نام 6motion DD در لیست مشخصات لباسشویی درج شده است و می تواند شستشویی تمیز و پاکیزه تر از همیشه را ارائه دهد . در این قابلیت از 6 حرکت مختلف بهره گرفته شده است و هر کدام از این حرکتها تاثیر و کارایی متفاوتی خواند داشت . سیستم شستشو با بخار از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی F4J7TNP1W می باشد که می تواند 99.99% مواد آلرژی زا نظیر باکتری و میکروب و مواد شوینده و ... را از روی لباس بردارد و لباسی عاری از هر نوع مواد آلرژی زا را تحویل شما دهد . سیستم شستشوی توربو واش turbo wash می تواند 15% در مصرف انرژی انرژی و 40% در مصرف آب صرفه جویی کند . در ادامه توضیحات کاملتری را در مورد ماشین لباسشویی F4J7TNP1W ارائه می دهیم .

طراحی ماشین F4J7TNP1W

ماشین لباسشویی ال جیماشین لباسشویی ها معمولاً دارای طراحی مشترکی هستند و همه ی آنها مثل دیگر هم دسته هایشان دارای یک درب شیشه ای در وسط لباسشویی و دکمه ی انتخابگر و نمایشگر ال ای دی ومحفظه ی ریختن مواد شوینده تشکیل شده اند و این تمام ظاهر یک لباسشویی معمولی درب از جلو است . بنابراین تنها موردی که شاید برای شما تفاوت ایجاد کند ، رنگ بدنه ی ماشین لباسشویی است که می تواند با سلیقه ی شما همخوانی داشته باشد و یا اینکه با دکوراسیون و طراحی منزل شما هماهنگ باشد یا نه! ماشین لباسشویی F4J7TNP1W دارای بدنه ی سفید رنگی است و چون ابعاد استانداردی دارد در درون کابینت جاسازی می شود .درب بزرگ ماشین لباسشویی با زاویه ی 180 درجه به سمت چپ باز می شود که بارگیری لباس ها را راحت تر می کند . این ماشین لباسشویی دارای اندازه ی 600×580×850 میلی متر است و این ابعاد استادارد می تواند جای خود را در هر مکانی باز کند . همچنین بدنه ی سفید رنگ هم قابل انطباق با انواع رنگها ست ومی توانرنگ سفید را با سایر رنگهای دیگر هماهنگ کرد . آنچه که در یک لباسشویی بیشتر از طراحی اهمیت دارد ، امکانات و در واقع کیفیت آن است ، همچنین میزان مصرف انرژی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است . لازم به ذکر است که ظرفیت 8 کیلوگرمی اش آن را برای خانواده های متوسط و پر جمعیت نیز مناسب کرده است ، این ماشین لباسشویی می تواند در هر چرخه ی شستشو به میزان 8 عدد شلوار و 7 عدد پیراهن و 5 عدد حوله و 3 عدد رو تختی را در هر چرخه ی شستشو بشوید. بنابراین برای آشنایی بیشتر با ویژگیهای ماشین لباسشویی 8 کیلویی F4J7TNP1W سایر امکانات این محصول را بخوانید .موتور دایرکت درایو اینورتر

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی مدل F4J7TNP1W برای پایین آوردن مصرف انرژی از موتوری بدون تسمه و پولی به نام موتور دایرکت درایو اینورتر بهره می برد . این موتور مزیتهای بسیار زیادی دارد که تنها به دلیل حذف قطعات اضافی است . این روزها که به ازای مصرف آب و برق و گاز باید پول بپردازی ، صرفه جویی اهمیت زیادی پیدا کرده است ، اگر به همینمنوال پیش برود ، در آینده ای نه چندان دور با ید بابت هوایی که تنفس می کنیم هم پول بدهیم . پس صرفه جویی و درست استفاده کردن از منابع طبیعی را یاد بگیریم تا دچار کمبود منابع نگردیم . به دلیل اهمیت موضوع مصرف انرژی ، سازندگان جهت خدمت به آیندگان و نسلهای امروزی تمام تلاش خود را کرده اند تا از موتورهای کممصرف استفاده کنند . موتور دایرکت درایو اینورتر از همین موترهای کم مصرفی است که میزان مصرف انرژی را 40% پایین آورده است . حذف قطعات اضافی در این موتور باعث شده است تا میزان برخورد قطعات با یکدیگر و در نتیجه اصطکاک بین آنها کاهش یابد و همین امر منجر به پایین آمدن سر وصدای موتور می شود . هر چه برخورد قطعات کمتر باشد ، استهلاک نیز کاهش می یابد و طول عمر موتور افزایش پیدا می کند . به همین دلیل است که ال جی طول عمرموتور دایرکت درایو اینورتر را به مدت 10 سال ضمانت کرده است . موتور اینورتر ماشین لباسشویی F4J7TNP1W می تواند مخزن 8 کیلوگرمی لباسشویی را با قدرت 1400 دور در دقیقه بچرخاند . رتبه ی انرژی ای ماشین لباسشویی F4J7TNP1W (A+++ ) می باشد که نشان از میزان مصرف انرژی پایینش دارد . این ویژگی های و امکانات باعث شده است ، تا لباسشویی 8 کیلویی ال جی مدل F4J7TNP1W یک ماشین لباسشویی کارآمد و حرفه ای و در عین حال کم مصذف و بی صدا باشد .

موتور دایرکت درایو

ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J7TNP1W دارای قابلیتی به نام شستشوی شبیه سازی شده دستی می باشد . این قابلیت می تواند تمیزی و نظافت لباسها را به حداکثر برساند ؛ چرا که دقیقاً شستشویی مشابه شستشو با دست را طراحی کرده است و میتواند با استفاده از حرکتهای مختلف که شامل 6 حرکت است لباسهایی تمیز و بهداشتی را تحویل شما دهد . این 6 حرکت شامل حرکت ، غلتاندن ، ساییدن ، تاب دادن ، پیچشی ، پله ای و آبکشی می شوند . هر کدام از حرکات با تکنیک خاصی می توانند لباس های تمیزتری را تحویل دهند و درهر مرحله از شستشو عملیات خاصی انجام می گیرد .

شستشوی دستی لباسشویی F4J7TNP1W


Turbo Wash

ماشین لباسشویی F4J7TNP1W از تکنولوژی خاصی به نام توربو داش Turbo Wash بهره می برد . این ماشین لباسشویی به کمک این فناوری می تواند در مصرف آب و انرژی و زمان صرفه جویی کند . در کدام ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی سریع برای لباس های کثیف وجود دارد ! این تکنولوژی لباسهای لکه ای و کثیف را هم در مدت زمانی کوتاه می شود و به مدت زمان 59 دقیقه در زمان صرفه جویی می کند ، همچنین به میزان 40% در مصرف آب و 15% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد . می دانید این فناوری در اثر اسپری آب با فشار زیاد بر روی لباس اتفاق می افتد و در اثر فشار آب زیادی که در بازه های زمانی پشت سر هم به مدت 120 ثانیه بر روی لباس پاشیده می شود هر نوع کثیفی و چرک و لکه ای از بین خواهد رفت و از لباس جدا می شود . بنابراین تکنولوژی Turbo Wash ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J7TNP1W را به یک محصولی کارآمد و با کیفیت تبدیل کرده است .

فناوری توربو واش F4J7TNP1W

تکنولوژی True Steam

اگر از آن دسته افراد حساسی هستید که به انواع میکروب و باکتری و مواد شوینده و آلرژی زا حساسیت دارید ، می توانید با خرید ماشین لباسشویی F4J7TNP1W این حساسیت را از بین ببرید و لباسی کاملاً تمیز و پاکیزه را به تن کنید . تکنولوژی True Steam یکی از برنامه های ویژه ای که ال جی برای این نوع کاربرانش در نظر گرفته است و بوسیله ی آن هر نوع آلرژی و حساسیت را از بین می برد . قابلیت Allergy Care برنامه ایست که توسط بخار باکتری و هر نوع ماده ای دیگر را از بین می برد . میزان اثر گذاری این برنامه 99.99% است . همچنین علاوه بر از بین بردن کامل باکتری ها ، برنامه ی Steam Softner نرمی و لطافت را به لباس ها را میبخشد . این برنامه که در واقع نرم کننده بوسیله ی بخار نام دارد ، توسط بخار 100 درجه ی سانتیگراد نرمی و لطافت زیادی به پارچه و لباس می بخشد . قابلیت Steam Refresh نیز با زهم بوسیله ی بخار ، لباس هایی صاف و بدون چروک را تحویل شما دهد و دیگر از بوی نامطبوع و لکه ی سابق و میکروب و باکتری خبری نیست .تکنولوژی True Steam

 
جزئیات فنی

مشخصات محصول

مدل : F4J7TNP1W
رنگ : سفید
شرکت تولید کننده : ال جی
کشور تولید کننده : کره
فروشگاه عرضه کننده : میهن کالا

مشخصات کلی

نوع موتور : دایرکت درایو اینورتر
سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم :
صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LED

گنجایش و ابعاد

ظرفیت دیگ : 8
پهنا : 600
عمق : 580
ارتفاع : 850
زاویه باز شدن در : 180
جهت باز شدن درب : به سمت چپ

مصرف انرژی

رتبه انرژِی : A+++

سایر مشخصات

قفل کودک :
بخار شو :
سیستم بخار شو :
تعداد برنامه های شستشو : 16

نوشتن دیدگاه

ماشین لباسشویی ال جی LG F4J7TNP1W

ماشین لباسشویی ال جی LG F4J7TNP1W

 • سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
 • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
 • مجهز به تکنولوژی دایرکت درایو اینورتر
 • پشتیبانی از تکنولوژی TRU STEAM
 • پشتیبانی از قابلیت TURBO WASH
 • دارای ظرفیت 8 کیلوگرم

نوشتن دیدگاه


منو

مقایسه 0