یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی GRJ-264DPM

جدید

  • روشنایی از طریق لامپ LED
  • دارای موتور اینورتر دایرکت درایو
  • دارای فیلتر بهداشتی هایجین فرش
  • دارای طراحی خاص موسوم به DOOR IN DOOR
  • تامین روشنایی داخلی با استفاده از لامپهای ال ای دی LED

جزییات بیشتر

25,350,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-264DPM

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-264DPM یخچالی است با گنجایش زیاد که می تواند نیاز یک خانواده ی پرجمعیت را هم مرتفع سازد . این یخچال برای کسانی که علاقه ی زیادی به مدرنیته شدن و لوکس تر شدن فضای خانه ی خود دارند ، گزینه ی مناسبی است . طراحی یخچال GRJ-264DPM بصورت چهار درب است و فضای بسیار وسیعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می د هد . این یخچال دارای کشوهای بزرگ و وسیعی است می توان با توجه به قابلیت تغییر ارتفاع طبقات انواع ظروف با اندازه های مختلف را در داخل این یخچال جاسازی کرد . یخچال نامبرده دارای طراحی خاص موسوم به DOOR-IN-DOOR می باشد که فضای در دسترس را بیشتر و نحوه ی دسترسی را رحت تر می نماید . همچنین با کمک این طراحی می توانید بدون اینکه درب اصلی یخچال را باز کنید ، اقلام پر مصرف و انواع نوشیدنی ها را داخل بار بگذارید و از هدررفت انرژی نیز جلوگیری نمایید . وجود آبریز و یخ ریز بر روی درب یخچال از دیگر ویژگی های ظاهری این یخچال همه فن حریف است که می تواند زیبایی را به اوج برساند و خلاقیت را کامل کند . ال جی با این طراحی خارق العاده می تواند در لیست بهترین و با کیفیت ترین سازندگان قرار گیرد . ال جی همان برند نااشنایی است که لوازم خانگی را وارد دنیای جدید ومدرنیته کرده است و کیفیت و زیبایی را از نو تعریف می کند . مجهز بودن به کمپرسور اینورتر خطی از دیگر ویژگی های یخچال GRJ-264DPM می باشد که میزان مصرف کم و صدای پایین و عملکرد بهینه را به همراه خواهد داشت . وجود فیلتر بهداشتی اختصاصی ال جی به نام Hygiene Fresh در یخچال ال جی که متشکل از چندین لایه است ، انواع و اقسام بو و باکتری ها و میکروب و هر نوع آلودگی دیگر را از بین می برد و هوای داخل یخچال را به میزان 99.99% از وجود هر نوع آلودگی پاک می کند .

طراحی خاص یخچال ساید بای ساید

طراحی یخچال ساید بای ساید GRJ-264DPM

یخچال 26 فوت ال جی مدل GRJ-264DPM دارای طراحی خاص Door In Door است . این طراحی در واقع حکایت از یک درب دوم بر روی دب اصلی یخچال دارد . و همین امر باعث می شود تا بدون اینکه نیازی به باز کردن مداوم درب اصلی یخچال باشد ، درب دوم را باز کنید و از نوشیدنی ها و سایر موارد غذایی و خوراکی داخل این محفظه استفاده کرد . ایننوع طراحی دسترسی راحت تری را به ارمغان می آورد و همچنین فضای بیشتری را هم در اختیار کاربران می گذارد . این روش باعث می شود تا سرما و انرژی کمتری از یخچال خارج شود و در نتیجه در مصرف انری صرفه جویی خواهد شد . باز کردن درب دوم انرزی به مراتب کمتری از باز کردن درب اصلی را هدر خواهد داد . باز کردن دب دوم با فشار ددن یک دکمه انجام می گیرد و به همین راحتی فضایی وسیع و خلوت و مرتب در اختیار شما قرار خواهد گرفت . این طراحی بر روی درِ سمت راست یخچال قرار گرفته است . حال که از این طراحی خاص بگذریم ، به سایر مشخصات طراحی یخچال نظیر تعداد طبقات و تعداد کشوهای یخچال می رسیم . در یخچال GRJ-264DPM وقتی که درهای اصلی را باز می کنید متوجه خواهید شد که دو درب بالایی هر دو به بخش یخچال و دو درب پایینی نیز به فریزر اختصاص دارند . محفظه ی یخچال دارای 3 طبقه ی بسیار وسیع و عمیق و دو محفظه ی نگدارنده ی میوه است و همچنین در بخش یخچال نیز در هر طرف سه قفسه ی نگهداری بطری و سایر مواد غذایی کم حجم در نظر گرفته است . بخش فریزر نیز دارای 6 محفظه ی نگداری مواد غذایی است و می تواند در زمان کمی مواد غذایی را فریزر کن د بدون اینکه طعم و بوی آنها را دستخوش تغییر کرده و آنها بد طعم کند .بر روی درب فریزر نیز طبقاتی واقع شده است و هر درب دارای 3 طبقه ی نگداری مواد غذایی می باشد . درب دوم هم دارای سه طبقه ی بزرگ و جادارا و درب آن هم سه محفظه ی نگهداری دارد . باید خودتان متوجه شده باشید که یخچال ال جی مدل GRJ-264DPM تا چه اندازه جادار است و چه اندازه فضای ذخیره سازی وسیعی دارد.

فضای ذخیره سازی وسیع و گسترده

فیلتر بهداشتی هایجین فرش

یخچال 26 فوت ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-264DPM دارای یک نوع فیلتر بهداشتی به نام هیجین فرش Hygiene Fresh می باشد ، این فیلتر می تواند هوایی سالم و ششاداب و تازه و بدون هیچ نوع ماده ی بیماری زا و میکروب و قارچ و  ... را در فضای یخچال پخش کند و از تاثیر گذاشتن بوی مختلف غذا بر یکدیگر جلوگیری می کند . می دانید که همیشه داخل یخچال بوی مواد غذایی داخلش را می گیرد و این بوی بد بر روی طعم و بوی سایر مواد غذایی نگهداری شده داخل یخچال هم تاثیر می گذارد . از این ال جی برای جلوگیری از این حالت و جلوگیری از پخش شدن بوی بد مواد غذایی فاسد شده در فضای یخچال از فیلتری به نام فیلتر Hygiene Fresh بهره می برد . این فیلتر در واقع از 5 لایه ی مختلف تشکیل شده است و هر کدام از لایه ها مسئولیت خاصی را بر عهداه دارند . در این فیلتر بهداشتی از دو لایه کربن بوزدا و دو لایه فوتوکاتالیست و یک لامپ فرابنفش استفاده شده است و هر کدام از این لایه ها در از بین بردن نوع خاصی از باکتری و قارچ و بوهای تند کاربرد دارند . لایه های کربنی در واقع مسئول از بین بردن بوهای تند قلیلی و اسیدی هستند ، دو لایه ی فوتوکاتالیست هم مسئول از بین بردن باکتری ها و قارچ ها و هر نوع میکروب دیگری می باشند و لامپ UV نیز منجر به از بین رفتن کلی تمام عوامل بیماری زا و سایر باکتری ها و قارچ ها و ... می شود و هوایی سلم و تازه را در فضای یخچال پخش می کند . با این فیلتر بهداشتی دیگر نگران فاسد شدن غذا و پخش شدن بوی نامبوعش در کل یخچال نباشید .فیلتر بهداشتی

کمپرسور اینورتر خطی


موتور دایرکت درایو اینورتر

در یخچال ال جی مدل GRJ-264DPM از یک موتور خاص به نام موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است . این موتور به عنوان موتوری کم مصرف و با عملکردی بهینه شناخته شده است و می تواند به میزان 32% از سایر یخچالهای فاقد این نوع موتور در مصرف برق صرفه جویی کند . این موتور با کنترل نمودن انرژی می تواند میزان مصرف انرژی را در طول زمان زیاد به یمزان قابل توجهی کاهش دهد . در این موتور به دلیل حذف قطعات اضافی و جانبی اصطکاک و برخورد میان اجزای یخچال بسیار کمتر می شود و در نتیجه میزان سر و صدا نیز به مراتب کاهش پیدا می کند . همچنین این کمپرسور اینورتر می تواند مواد غذایی را مدت زمان بیشتری سالم نگه دارد و از فاسد شدن زود هنگام مواد خوراکی و .. جلوگیری می کند . این یخچال می تواند یکی از بهترین یخچال های کم مصرف و کم صدا باشد که ال جی آن رابا زیرکی و درایت تمام ساخته است .

کمپرسور اینورتر خطی

سایر امکاناتیخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRJ-264DPM روشنایی داخل یخچال توسط لامپهایی به نام لامپ LED تامین می شود و این لامپها می توانند نسبت به لامپهای معمولی دو برابر روشنایی تولید کنند ، همچنین میزان حرارت تولید شده توسط لامپهای معمولی بسیار بیشتر از لامپهای ال ای دی است ، بنابراین لامپهای معمولی ضمن تولید حرارت بیشتر و گرم شدن فضای داخلی یخچال ، باعث کار کرد سریعتر یخچال شده اند تا دمای یخچال را به حالت اولیه بازگرداند . در نتیجه میزان انرژی بیشتری با لامپهای معمولی تولید می شود .به علاوه لامپهای معمولی هنگاک روشن شدن به انرژی و حرارت زیادی دارند و انرژی زیادی مصرف می کنند ؛ در حالی که لامپهای LED چنین انرژی مصرف نمی کنند . در طول هم میزان روشنایی و هم طول عمر لامپهای LED به مراتب از لامپهای معمولی بیشتر است .

سیستم جریان چندگانه ی هوا MULTI AIR FLLOWERمحفظه ی تاشو نیز می تواند با توزیع هوای خنک و سرد در تمام طبقات و قفسه های یخچال از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری کند و تمام طبقات یخچال دارای هوای خنک و سرد و یکنواخت می باشد . در داخل این یخچال قفسه ای به نام قفسه ی تاشو وجود دارد که با به حرکت درآوردن و کشیدن آن به آن طرف یخچال می توانید ظرف های بالابلندی را داخل یخچال جاسازی کنید .بر روی درب یخچال نیز یک طبقه ی تاشو طراحی شده ایت که می توانید مواد غذایی و خوراکی را داخل آن محفظه ی تاشو جاسازی کنید و اقلام کوچ مانند ، تخم مرغ و تنقلات و ... را داخل آن جاسازی کنید .
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0