کولر گازی توشیبا 10000 مدل RAS-10N3KHP

جدید

  • دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی
  • مجهز به سیستم خنک کنندگی سریع
  • مجهز به کمپرسور قدرتمند روتاری
  • دارای قابلیت تایمر 24 ساعته
  • بهره گیری از فیلتر بهداشتی
  • ظرفیت خنک کنندگی 10000

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

کولر گازی 10000 توشیبا سرد و گرم  TOSHIBA RAS-10N3KHP

در گذشته با فرار رسیدن فصل تابستان به دلیل نداشتن دستگاهی مناسب گرمای زیادی حاکم بود. با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های متنوعی به تولید رسیده اند که با وجود آن ها کاربران در راحتی و اسایش کامل قرار گرفته اند. یکی از این وسیله ها کولر گازی می باشد که در تابستان ها هوای بسیار خنک را به خانه مان می آورد و ما را از شر گرمای شدید خلاص می نماید. کولر گازی هر روز پیشرفت چشم گیری به خود می بیند و با امکانات مدرن تری به تولید می رسند که با تولید مدل های جدید تر مصرف انرژیو سر و صدا نیز پایین می اید. در بازار کولر گازی تولید کنندگان بی شماری به رقابت می پردازند که از بهترین آن ها می توان توشیبا را نام برد که با تولید بهترین کولر گازی ها بخش بزرگی از بازار های جهان را به خود اختصاص می دهد. هر جا سخن از توشیبا به میان می اید به یاد کیفیت بالا و ظاهر زیبا می افتیم. تمامی محصولات این کمپانی هم چون کولر گازی هم کیفیت بالا و هم زیبایی فوق العاده ای دارند. کولر گازی های توشیبا در ظرفیت های متفاوت به تولید می رسد که هر کسی با توجه به شرایط آب و هوایی و محل زندگی می تواند مدلی را خریداری نماید.کولر 10000 توشیبا مدل RAS-10N3KHP از با کیفیت ترین کولر گازی های توشیبا می باشد که در ظرفیت های مختلفی هم چون 18000 ، 13000 ، 10000 و 24000 به تولید رسیده است و کاربران با توجه به مساحت اتاق می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند. کولر گازی 10000 توشیبا با داشتن ظاهر بسیار شیک دکوراسیون هر خانه ای را به کلی تغییر می دهد و فضای زیبا و دلنشینی را به وجود می اورد. این کولر گازی 10000 توشیبا از موتور روتاری پشتیبانی می کند و به فناوری های مدرن هم چون تایمر 24 ساعته و حالت خواب مجهز شده است که با وجود آن ها مصرف انرژی به حداقل می رسد و کم ترین سر و صدا به وجود می آید.

کولر گازی RAS-10N3KHP

سیستم خنک کنندگی در کولر گازی 10000 توشیبا RAS-10N3KHP

سیستم خنک کننده RAS-10N3KHP

کولر گازی ها انواع مختلفی دارند، و معمولا با توجه به شرایط آب و هوایی ساخته می شوند. برخی از کولر گازی ها متناسب ناحیه های بسیار گرم و برخی از آن ها متناسب ناحیه هایی با آب و هوای معتدل و مرطوب ساخته می شوند. توشیبا کولر گازی 10000 RAS-10N3KHP را به صورتی طراحی کرده است که متناسب شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب می باشد. ظرفیت کولر گازی با نماد btu نمایش داده می شود و وقتی می گوییم کولر btu18000 ست یعنی ظرفیت کل آن 18000 می باشد. کولر گازی RAS-N3KHP در ظرفیت های مختلفی برای هر اتاقی چه کوچک و چه بزرگ به تولید رسیده است. در صورتی که اتاق نشیمن شما کوچک است کولر گازی  RAS-N3KHP با ظرفیت 10000 یا 13000 انتخاب بسیار عالی خواهد بود. اما اگر سالن شما متوسط رو به بزرگ است باید ظرفیت بالاتر این مدل مانند 18000 و 24000 را خریداری نمایید. کولر گازی 10000 توشیبا RAS-10N3KHP هوا را از چهار طرف به پخش می رساند که کاربران از طریق ریموت کنترل می توانند به دلخواه جهت آن را تعین نمایند و هوا خنک یا گرم را به آن سمتی که می خواهند هدایت کنند.

موتور RAS-10N3KHP

موتور روتاری در کولر گازی RAS-10N3KHP

توشیبا در ساخت کولر گازی سعی نموده که با به کاربردن موتوری پیشرفته مصرف انرژی و میزان سر و صدا را پایین بیاورد و اسایش کامل کاربران را فراهم کند. از این رو در تولید کولر گازی RAS-10N3KHP از موتور روتاری که جدید ترین نوع موتور در کولر می باشد استفاده نموده است. در این موتور بسیاری از قطعات که در موتور های قدیمی وجود داشت هم چون تسمه حذف شده که با این کار سر و صدا به صورت چشم گیری کاهش یافته است و همواره آرامش کحیط اطراف حفظ خواهد شد. این موتور طول عمر خیلی بالایی دارد و می توان از کارکرد عالی آن حداقل برای 10 سال اطمینان خاطر داشت. در کنار کیفیت و زیبایی محصولات یکی از مهمترین موارد که در هنگام خرید به آن بسیار توجه می شود مصرف انرژی می باشد. توشیبا با قرار دادن این کمپرسور در کولر گازی 10000 توشیبا RAS-10N3KHP مصرف انرژی را به حداقل رسانده است به صورتی که در قبض ماهیانه ی شما تغییر خیلی کمی به وجود می آید.

طراحی و ساختار

طراحی RAS-10N3KHP

با استقبال فصل تابستان و فرا رسیدن گرما کولر گازی به یکی از ضروری ترین لوازم خانگی تبدیل می شود که وجود آن در هر خانه ای لازم و ضروریست. کولر گازی با قرار گرفتن در اتاق نشیمن در کنار قدرت بالای سرمایشی باید از ظاهر زیبایی نیز برخوردار باشد تا اتاق نشیمن را شیک تر و زیباتر جلوه دهد. توشیبا شرکت کننده ای ست که همواره بهترین و شیک ترین محصولات را به تولید می رساند که زیبایی اتاق نشیمن را به کلی تضمین می کنند. معمولا کولر گازی نسبت به کولر های ابی کیفیت بالاتری دارند و زیبایی آن ها چندین برابر می باشد. RAS-10N3KHP با ظرفیت 10000از زیباترین مدل های کولر گازی ست که در رنگ سفید به تولید رسیده و هر اتاقی را لوکس و زیبا نمایان می سازد. کولر گازی 10000 RAS-10N3KHP همانند سایر مدل ها دارای دو بخش داخلی و خارجی ست که موتور در بخش خارجی آن تعبیه شده و وظیفه ی خنک کردن گاز را بر عهده دارد، این پنل در بیرون از منزل نگهداری می شود و معمولا زیبایی چندانی ندارد. اما برعکس پنل داخلی به دلیل این که در دید کاربران قرار می گیرد با زیبایی فوق العاده ای به تولید رسیده و هر مکانی را به بهترین حالت ممکن جلوه می دهد.

سایر امکانات کولر گازی 10000 توشیبا

توشیبا با قرار دادن امکانات ویژه در کولر گازی 10000 توشیبا RAS-10N3KHP کارایی دستگاه را به چنیدین برابر رسانده و مصرف انرژی را بسیار پایین اورده است. یکی از امکانات مهم این کولر گازی 10000 فیلتر بهداشتی می باشد که با روشن شدن کولر مقدار گرد و غبار یا باکتری موجود در هوا را به خود جذب می کند و در طول شبانه روز همواره هوای پاکیزه و سالمی به گردش در می اید. توشیبا در ساخت این کولر گازی تایمر 24 ساعته را به کار برده است که با وجود آن می توانید به دلخواه تا 24 ساعت زمان خاموش شدن یا روشن شدن کولر را تعین کنید تا کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن شود. در زمان هایی که هوا بسیار گرم است و تازه کولر را روشن کرده اید نیز می توانید حالت خنک کنندگی سریع را فعال نمایید تا خیلی سریع تر از حالت معمول هوا خنک شود.

سایت منبع: www.toshiba.com

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : دیواری
نوع گاز مبرد : R22
آب و هوای منطقه : معتدل و مرطوب

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایشی و گرمایشی
مناسب برای مساحت : 12 تا 30 متر مربع
ظرفیت سرمایش : 10000
ظرفیت گرمایش : 10000
فیلتر :
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0