کولر گازی هیتاچی 14000 مدل RAS-MES14HA

جدید

  • دارای ظرفیت سرمایشی / گرمایشی 14000BTU
  • منطقه ی آب و هوایی گرم و معتدل و مرطوب
  • برخورداری از کمپرسور اسکرول SCROOL
  • مجهز به فیلتر نانوتیتانیوم ،آنتی باکتریال
  • دارای عملکرد سرمایشی / گرمایشی
  • مجهز به پره های ضد زنگ Green Fin
  • دارای سیستم سرمایشی سریع
  • دارای حالت خواب
  • دارای تایمر 24 ساعته

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

مشخصات کولر گازی هیتاچی 14000

کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA یکی از کولر گازی های با کیفیت این شرکت است ، که عملکرد دوگانه ی سرمایشی/گرمایشی را دارد و می تواند در هر دو فصل سرما و گرما مورد استفاده قرار گیرد ، وقتی اسم کولر را می شنوید تنها چیزی که به ذهن شما می رسد وزش باد خنک و ملایم است ، اما گفتنی است که این کولر گازی دارای قابلیت گرمایشی نیز می باشد و می تواند در فصل سرما برای گرم کردن محیط مورد استفاده قرار گیرد . مجهز بودن به کمپرسور اسکرول و بهره گیری از فیلتر نانوتیتانیوم و برخورداری از توابع و امکاناتی مانند تایمر 24 ساعته و سیستم سرمایش سریع و حالت خواب و ... از امکانات موجود در کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA است.در نهایت می توان ادعا کرد که کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA با این همه امکانات کاربردی و کارایی بالایی که دارد یکی از بهترین کولر های گازی در بین هم رده های خویش است ، که با قیمت مناسبی که دارد توانسته در این میان خوش بدرخشد . در ادامه شما را با ریز جزیئات این کولر گازی خوش ساخت آشنا خواهیم کرد .

کولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA

کولر گازی RAS-MES14HA

مولفه ی BTU در کولر گازی RAS-MES14HA
کولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA

ما در صحبت های بازاری و حرف هایی که بین خریدار و فروشنده رد و بدل می شود ، کلمه ی چند هزار را زیاد می شنویم ، اما در اینجا می خواهم بصورت تخصصی این مضرب هزار را بررسی کنیم و ببینیم این عدد چیست و از کجا می اید . در واقع این عدد در لیست بالا بلند مشخصات فنی کولر های گازی به BTU شناخته می شود و به آن ظرفیت سرمایشی کولر گازی گفته می شود . BTU در واقع استانداردی است برای بیان میزان قدرت و ظرفیت سرمایشی کولر گازی و به معنای British Thermal Unit است و واحد و معیاری برای اندازه گیری انرژی حرارتی است . این واحد یعنی میزان گرما و انرژی لازم برای گرم کردن یک پوند آب است ، تا دمای آب یک درجه ی فارنهایت افزایش یابد و BTU نیز دقیقاً یعنی مقدار انرژی حرارتی حذف شده از محیط . کولر گازی هیتاچی مدل RAS-MES14HA ظرفیت 14000BTU به میزان 14000 واحد انرژی حرارتی از محیط می گیرد و هیمن امر باعث خنک شدن محیط می گردد . هر چه BTU بالاتر باشد یعنی انرژی حرارتی بیشتری از محیط گرفته می شود و یعنی قدرت خنک کنندگی کولر گازی بالاتر است . و اما تعین BTU مناسب برای سالن و یا منزل کاری تخصصی است و بادی حتما ابتدا این چند فاکتور بررسی شود . می دانید که میزان گرمی هر خانه و هر محیطی به منطقه ی اب و هوایی و تعداد افرادی که در خانه زندگی می کنند ، تعداد وسایل گرمایشی و گرمازای موجود در محیط ، کاربری محیط مسکونی ، تجاری ، کارگاهی و...و رو ب سایه بودن یا رو به آفتاب بودن محیط . بعد از اینکه این مولفه ها را بررسی کردید ، متوجه خواهید شد که اگر منزل شما رو به آفتاب است ، باید کولر گازی با ظرفلیت بالاتری بخرید و اگر تعداد افراد زیادی در محل زندگی می کنند ، باز هم به کولر گازی با قدرت خنک کنندگی احتیاج پیدا خواهید کرد و این داستان همچنان ادامه دارد . لذا توصیه می کنیم حتماً در این زمینه با متخصصان میهن کالا تماس بگیرید و از آنها در این زمینه راهنمایی بخواهید .

کمپرسور ، قلب تپنده ی کولر گازیکولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA

کمپرسور کولر گازی نیز در تعیین کیفیت و عملکرد کولر گازی اهمیت بسزایی دارد ؛ چرا که این کمپرسور است که عملکرد صحیح را تعیین می کند و ظیفه ی خنک نمودن گاز را بر عهده دارد .مطمئناض اگر با مزایا و معایب کمپروسورها اشنایی داشته باشید راحت تر می توانید کولر گازی مناسب خود را انتخاب کنید . در کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA از کمپرسور اسکرول بهره گرفته شده است و مارک خود HITACHI هم می باشد . کمپرسور در واقع یکی از اصلی ترین اجزای کولر گازی است و قلب تپنده ی این دستگاه است ، اگر کمپرسور کار نکند ، کولر از کار می افتد . در کمپروسورهای اسکرول گاز R22 فشرده شده و به سرعت دمای آن کاهش می یابد . بعد از کاهش و افت دما ، گاز R22 به مایع تبدیل می شود و در نهایت این گاز فشرده و متراکم می شود و باد خنک ایجاد می کند . نوع برق مصرفی کولر های گازی نیز متفاوت است ، کولر های گازی معمولاً دارای دو نوع برق مصرفی هستند ، یا از برق تک فاز استفاده می کنند و یا برق سه فاز . کولر گازی هایی که با بربق سه فاز کار می کنند ، در واقع از 4 رشته سیم که سه رشته ی آن فاز و یک رشته ی آن نول است تولید می شود ، اما برق تک فاز از دو رشته ی فاز و نول بوجود آمده است .با اینکه برق سه فاز عملکردی بهینه تر و قدرتمندتری دارد ، اما بیشتر در محیط هایی با مساحت بسیار بزرگ به کار می رود . البته کولر گازی های سه فاز قیمت بالاتری هم دارند .

کولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA

کولر گازی 14000 هیتاچی تک فاز است و از منبع تغذیه ی AC220-240V، 50Hz استفاده می کند . کمپرسور اسکرول این کولر گازی از برند HITACHI است و ساخت مالزی می باشد .ضریب سرمایش یا همان EER در واقع به معنای میزان تبدیل انرزی دریافتی به سرما است و یعنی اینکه کولر گازی ما چه مقداراز انرژی دریافتی را سرما تبدیل می کند ، این نسبت در این کولر برابر است با 9.92W و همچنین ضریب گرمایش آن نیز 3.39W می باشد . کندانسور این دستگاه که همان پنل بیرونی آن می باشد دارای پره های معروف سبز رنگی می باشد ، این پره های سبز رنگ می توانند مقاومت بدنه و کمپرسور را در مقابل تغییرات و شرایط اب و هوایی نامساعد افزایش می دهد . با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است ، یک کولر گازی 14000 در شرایط استاندارد می تواند برای مساحتی با متراژ 12 تا 24 متر مربع مناسب باشد و گفتنی است که رده ی برچسب انرژی کولر گازی هیتاچی 14000 سرد و گرم A می باشد و این یعنی مصرف کم انرژی و کاهش قبض برق ماهیانه .

امکانات و توابع مختلف کولر گازی RAS-MES14HA

کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA دارای قابلیت های مختلف و امکانات متعددی است ، حالت و یا MODE حالت خواب ، سیستم کاهنده ی رطوبت ، قابلیت تعویض mode و سیستم سرمایش سریع و تایمر 24 ساعته و ...از جمله امنکانات و توابعی است که در این کولر گازی کنجانده شده است . حالت خواب Sleep mode در واقع حالتی است که در موقع شب بادی فعال شود تا دمای اتاق را در حالت ثابت نگه دارد و در میزان مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل می آورد . شب ها دمای هوا با گذشت زمان رو به سردی می رود و به هیمن دلیل اگر حالت خواب را فعال نکنید ، دمای اتاق بسیار سرد می شود ؛ اما با فعال کردن این حالت هم دمای اتاق در حالت متعادل و نرمال قرار می گیرد و هم اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود . همیشه هوای محیط در یک حالت و در یک دمای خاص نیست ، که ما هم همیشه کولر را در یک حالت قرار دهیم و باید با توجه به هوای محیط حالت مناسب با آن دما را انتخاب کرد .در کولر گازی 14000 هیتاچی حالت های مختلف سرما ، گرما Heat ، فن Fan ، اتوماتیک Auto و خشک Dry تعبیه شده است که در فصل های مختلف می توان از حالت mode های متفاوت استفاده کرد . همچنین قابلیت AIR FLOW (چپ و راست) یعنی تنظیم جهت وزش باد به سمت چپ و یا راست و قابلیت SWING (بالا و پایین) یعنی جهت وزش باد به بالا و پایین از دیگر ویژگی های این کولر گازی 14000 هیتاچی است که باعث شده ایندستگاه به یکی از کارآمدترین کولر گازی های هیتاچی تبدیل شود . گفتنی است که هیتاچی از چیزی دریغ نکرده و هیچ یک از امکانات مدرن را از قلم نینداخته است ، چرا که با بهره گیری از فیلتر آنتی باکتریال توانسته است علاوه بر ایجاد هوای خنک و وزش باد خنک ، هوایی سالم و عاری از هر گونه آلودگی و باکتری و مواد آلرژی زا را در محیط پخش کند و هوایی سالم را برای استشمام در اختیاز شما قرار خواهد داد . تا فراموش نکرده ام بگویم که کولر گازی RAS-MES14HA بر روی پنل داخلی اش یک نمایشگر از جنس led دارد که توابع و سایر فعالیت های فعال شده را نمایش می دهد ، همچنین به همراه این کولر گازی یک ریموت کنترل از راه دور نیز عرضه می شود که کارایی راحت و اسانی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد . با این همه باز هم می خواهید از دیگر امکاناتش بگویم یا این که قانع شدید !

کولر گازی هیتاچی ras-mes14ha

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : اسپلیت
نوع گاز مبرد : R22
آب و هوای منطقه : معتدل و مرطوب، گرم و خشک

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
ابعاد : 500× 775× 300 میلی‌متر
وزن : 33KG

مشخصات پنل خارجی

ابعاد : 280× 780× 211 میلی متر
وزن : 11KG

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : اسکرول
عملکرد : سرمایشی/گرمایشی
مناسب برای مساحت : 15-30 متر مربع
ظرفیت سرمایش : 14000
ظرفیت گرمایش : 14000
فیلتر : فیلتر آنتی باکتریال
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0