کولر گازی 18000 جنرال GENERAL GNR-18GW

جدید

 • مجهز به عملکرد سرمایشی/گرمایشی
 • دارای ظرفیت سرمایشی 12000BTU
 • پشتیبانی از حالت سرمایش سریع
 • بهره گیری از موتور قدرتمند روتاری
 • قدرت پرتاب باد تا مسافت 15 متر
 • مناسب برای آب و هوای معتدل
 • دارای صفحه نمایشگر LCD
 • دارای برجسب انرژی A+

جزییات بیشتر

4,000,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات کولر گازی 18000 جنرال مدل GNR-18GW

کولرگازی جنرال را احتمال با کیفیت بالای آنها و طرح لبخنشان می شناسید، این خصوصیات در مورد کولرگازی جنرال GNR-18GW نیز صادق اند. ظاهر این کولرگازی 18000 جنرال با طرح لبخند زیبا و شکیل شده است و به نوعی می توان گفت اصالت جنرال را یدک می کشد. اگر شما نیز اعتقاد دارید کولرگازی های جنرال لز برترین برندهایی هستند که می توانید انتخاب نمایید ، این مدل را بررسی کنید و در صورت برآورد کردن نیازتان نسبت به خرید اقدام نمایید. کولرگازی 18 هزار GNR-18GW جنرال مجهز به امکاناتی است که بر کارایی و کیفیت این مدل می افزایند. این کولرگازی جنرال از دسته محصولات با عملکرد سرمایشی گرمایشی است که می توانید در همه ی فصول سال از این محصول استفاده نمایید. قدرت 18000 این کولرگازی امکان عملکرد مناسب را در محیطی با مساحت 20 تا 30 متر است و شما می توایند با قرار دادن این مدل در این فضا شاهد خنک کنندگی مناسب و گرم کردن متعادل باشید. امکان پرتاب باد تا فاصله ی 15 متر از دیگر قابلیت های مدل GNR-18GW جنرال است و هوای اتاق را در سریع ترین حالت ممکن به حد مطلوب و مورد نظر شما می رساند. این کولرگازی 18000 جنرال مجهز به موتور روتاری م سباشد که از چیشرفته ترین و با کیفییت ترین موتورهای موجود است. این موتور علاوه بر مصرف پایین انرژی، صدای کمی نیز تولید خواهد کرد و محیطی آرام و با آسایش بالا را ایجاد خواهد کرد که شما می توانید در آن به راحتی استراحت نمایید. این موتور، کولرگازی GNR-18GW را در رده ی انرژی A قرار داده است. بهره گیری این کولر گازی از فیلتر بهداشتی قدرتمند هوایی سالم و متبوع را در محیط جریان می دهد و تمامی آلودگی های موجود در محیط را جذب خود خواهد کرد و هیچ گرد و خاکی را در محیط باقی نخواهد گذاشت.

طراحی و ساختار GNR-18GW

طراحی و ساختار کولرگازی GNR-18GW

در انتخاب تمامی محصولات خانگی موارد با اهمیت وجود دارند که لازم است مورد توجه قرار گیرند تا برترین کیفیت و رضایت از خرید حاصل شود. اما مهم است که محصولی که خریداری می کنید دارای ظاهری شیک و خوش تراش باشد، زیرا علاوه بر کارایی متفاوت و برتری که به لطف وجود طراحی مناسب صورت می گیرد ، طراحی زیبا بر روی زیبایی منزل و محیط زندگی شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت. با انتخاب و خرید کولرگازی جنرال GNR-18GW و طراحی زیبای این مدل، محصولی با طراحی زیبا را در اختیار خواهید داشت. همان طور که اشاره شد طرح لبخند این مدل نشان خواهد داد که شما از برند جنرال محصولی را انتخاب کرده اید. این کولرگازی از دو بخش پنل داخلی و پنل خارجی تشکیل شده است، مقاومت بالای بدنه ی کولرگازی 18000 جنرال این را ثابت می کند که شما می توانید این محصول را در مکان مورد نظرتان قرار دهید بدون اینکه نگران فرسایش و یا آسیب رساندن به آن باشید. این کولرگازی که از دسته محصولات اسپلیت قرار دارد، دارای موتوری با مقاومت بالاست که به دلیل قرار گرفتن مداوم آن در محیط خارجی منزل، از بدنه ای مستحکم و ضد زنگ تولید شده است؛ این بخش از کولرگازی صدای بسیار پایینی تولید خواهد کرد. کیفیت بالایی که این موتور روتاری ارائه می دهد غیر قابل چشم پوشی است. اما طراحی بخش داخلی نیز قابل قبول است و علاوه بر زیبایی بالا ، پره های مستحکمی داردی که شما می توانید جهت پرتاب باد را به وسیله ی آنها تنظیم نمایید.

موتور روتاری در کولر GNR-18GW

موتور روتاری GNR-18GW

استفاده مدام از کولرگازی جنرال GNR-18GW این ضرورت را ایجاد می کند که میزان مصرف انرژی در این محصول پایین بیاید. کمپانی جنرال این اصل را مورد توجه قرار داده است و موتوری با کیفیت بالا و میزان مصرف پایین انرژی را خلق کرده است. موتور روتاری دز این کولرگازی جنرال 18000 فعالیت می کند. البته فعالت مطلوب این موتور به میزان قابل توجهی کارایی این محصول را مطلوب تر کرده است. این موتور به میزان قابل توجهی میزان نصرف انرژی را پایین خواهد آورد و بدون شک میزان هزینه های پرداختی فیش برق را برایتان غیر قابل باور خواهد کرد. این مدل با وجود بهره گیری از موتور روتاری در کلاس بهره وری انرژی A قرار گرفته است و محصولی کم مصرف نتیجه استفاده از این قطعه است. شما می توانید کولرگازی را روشن کنید و در کنار هوای مطلوبی که این کولرگازی 18000 ایجاد می کند ، استراحت کنید؛ این موتور به صورت خودکار در میان سرعت های مختلف جابه جا می شود و عملکردی آرام و یا تند تر انجام خواهد داد و هرگز خاموش نخواهد شد. نبابراین اگر به دنبال مدلی با کیفیت بالا و مصرف انرژی پایین هستید خرید GNR-18GW جنرال مناسب خواهد بود.سایر امکانات کولر گازی 18000

امکانات GNR-18GW

امکانات متنوعی که در کولرگازی GNR-18GW جنرال مورد استفاده قرار گرفته اند علاوه بر بالا بردن کیفیت این مخحصول ، کارایی و عملکرد این محصول را نیز بالا خواهد برد. فیلتر بهداشتی به کار رفته در این مدل بسیار عالی عمل خواهد کرد و انواع آلاینده ها ، گرد و خاک ، میکروب و مواد آلرژی زا را حذف خواهد کرد و محیطی با تمیزی بالا را ایجاد خواهد کرد . این محیط سالم بوده و شما می توانید به راحتی در آن بدون نگرانی نفس بکشید. با انتخاب حالت خودکار بر روی این کولرگازی می توانید در تمام شبانه روز هوایی خنک و مطبوع داشته باشید و عملکردی مطلوب را از این کولرگازی 18000 ببینید. امکان تنظیم سرعت فن نیز وجود دارد که این کار به راحتی صورت خواهد گرفت. قرار دادن کولر بر روی حالت خواب از دیگر امکانات این کولرگازی جنرال است. سرعت پرتاب باد در این کولرگازی 18 هزار برابر 15 متر می باشد که خنک کنندگی با سرعت بالا و در مقیاس وسیع را به همراه می آورد. کولرگازی جنرال GNR-18GW با توان 18000 مناسب برای آب و هوای معتدل می باشد و عملکردی مطلوب و مناسب را در این محدوده از خود نشان خواهد داد. با توجه به امکانات و ویژگی های نام برده شده از این مدل می توان به صراحت گفت قیمت کولرگازی جنرال 18000 مدل GNR-18GW در مقایسه با کیفیت آن بسیار مناسب است.

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : دیواری
نوع گاز مبرد : R22
آب و هوای منطقه : معتدل

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
میزان صدا : 40 دسی بل

مشخصات پنل خارجی

وزن : 10 کیلوگرم
میزان صدا : 30 دسی بل

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایشی و گرمایشی
مناسب برای مساحت : 20 تا 40 متر مربع
ظرفیت سرمایش : 18000
ظرفیت گرمایش : 18000
فیلتر :
ریموت کنترل :

نوشتن دیدگاه

کولر گازی 18000 جنرال GENERAL GNR-18GW

کولر گازی 18000 جنرال GENERAL GNR-18GW

 • مجهز به عملکرد سرمایشی/گرمایشی
 • دارای ظرفیت سرمایشی 12000BTU
 • پشتیبانی از حالت سرمایش سریع
 • بهره گیری از موتور قدرتمند روتاری
 • قدرت پرتاب باد تا مسافت 15 متر
 • مناسب برای آب و هوای معتدل
 • دارای صفحه نمایشگر LCD
 • دارای برجسب انرژی A+

نوشتن دیدگاه


منو

مقایسه 0