کولر گازی سامسونگ 18000 سرد و گرم AQ18UUP

جدید

  • دارای برنامه ی راه اندازی مجدد خودکار Auto Restart

  • دارای کمپرسور UTR با قابلیت کارکرد تا دمای 54C

  • مجهز به قابلیت خنک کننده Turbo Cooling

  • دارای توابع Good Sleep و تایمر 24 ساعته

  • دارای قدرت خنک کنندگی 18000BTU

  • مناسب برای مناطق آب و هوایی T3

  • مجهز به فیلتر full high density

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

تابستان در راه است و وقتش رسیده که با خرید کولر گازی مناسب حال و هوای خانه را عوض کنید و هوایی خنک و متعادل را در محیط پخش نمایید . کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP همان کولر گازی خاصی است که می تواند محیطی با مساحت 20 تا 40 متر مربع را خنک گرداند و برای چنین مساحتی بسیار کاربردی و مناسب باشد . کولر گازی 18000 سامسونگ برای مناطقی با آب و هوای گرم و حارهای بسیار مناسب است و می تواند در چنین مناطقی بهترین عملکرد را داشته باشد . کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP از نوع اسپلیت است و مانند سایر کولر گازی های دیواری دیگر بر روی دیوار نصب می شود و می توان با نصب پنل داخلی بر روی دیوار از باد خنک و مطبوع لذت برد . برای صرفه جویی در مصرف انرژی این بار سامسونگ از فناوری اختصاصی به نام اسمارت سیور Smart Saver بهره گرفته است . این فناوری می تواند به میزان 36% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل آورد ف چرا که نعداددفعات روشن و خاموش شدن کولر گازی را به مراتب پایین می آورد و همین امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود . مجهز بودن به کمپرسور روتاری باعث کاهش سر و صدا و کاهش مصرف انرژی می شود و همچنین افزایش بازدهی و عملکرد کولر گازی را در پی دارد . کولر گازی مکس سامسونگ مدل AQ18UUP با ظرفیت 18000 دارای توابع و امکانات مختلفی چون حالت خواب Sleep mode و سیستم کاهنده ی رطوبت Removing humidity و تایمر 24 ساعته و سیستم  سرمایش سریع و راه اندازی مجدد خودکار می باشد که کارآیی کولر را راحت خواهند کرد . فیلتر بوزدای قوی در این کولر گازی باعث می شود تا هوایی سالم و عاری از هر گونه آلودگی و مواد آلاینده برای استشمام در محیط پخش شود . بدنه ی سفید رنگ به همراه نشانگری که در قسمت جلویی کولر گازی واقع شده است و برند معتبر samsung هم که بر روی بدنه ی کولر حک شده است از مشخصات ظاهری کولر گازی 18000 سامسونگ مدل مکس به حساب می آیند . گفتنی است که کولر گازی 18000 سامسونگ به همراه دفترچه راهنما وریموت کنترل و لوله ی مسی عرضه می شود و همچنین این موارد به همراه شش عدد میخ و شش عدد گیره در جعبه ی Part Box وجود دارند که به همراه این کولر گازی عرضه می شوند .

کولر گازی سامسونگ 18000

طراحی و ساختار کولر گازی AQ18UUP

کولر گازی سامسونگ AQ18UUP

سامسونگ به پیروی از سبک و سیاق همیگشی اش کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP را تولید و روانه ی بازار کرده است . این کولر گازی 18000 سامسونگ دارای بدنه ی سفید رنگی است که به راحتی می تواند در دل هر خانه ای بنشیند و ترکیب دلنوازی را در منزل شما ایجاد کند . کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP در پنل جلویی دارای حالتی برجسته است که نوار باریک ابی رنگی کولر را از حالت یکنواختی درآورده است و با ترکیب رنگ آبی و سفید جلوه ای دلنشین و جذاب به کولر می بخشد ، یونیت داخلی دارای ابعاد 1,065x 298 x 222mm است و وزن آن 13 کیلوگرم است . با بالا رفتن درپوش می توان دریچه ها را مشاهده کرد که باد خنک از آن دریچه ها می وزد . در این کولر گازی 6 دریچه وجود دارد . با روشن کردن کولر گازی درپوش دریچه ها به سمت پایین می آید و کولر شروع به کار می کند . یک نشانگر در سمت راست کولر گازی قرار دارد که توابع و روشن بودن کولر گازی را نشان می دهد . کولر گازی سامسونگ 18000 به راستی می تواند با هر فضایی هماهنگ شود . بر روی پشت پنل داخلی شاسی نگهدارنه ی محکمی وجود دارد که بر روی آن پیچ و مهره هایی دیده می شود که محل اتصال لوله ها و کابل برق و لوله ی آب و لوله ی جریان سرد و گرم است . لوله های را با استفاده از از یک لایه فوم محکم می پیچانند تا استحکام آنها بالا برود . 

اما یونیت خارجی که باید در بیرون از اتاق و محل مورد نظر قرار گیرد ، طراحی آن شاید چندان اهمیتی نداشته باشد ف اما کیفیت و مقاومت بدنه اش اهمیت بسیار زیادی دارد .پنل خارجی یا همان کندانسور در بیرون از منزل قرار می گیرد و دارای ابعادی به اندازه ی 790x 548 x 285mm است و وزنی برابر 32.6 کیلوگرم را دارد ، این پنل به دلیل اینکه در معرض تابش نور خورشید و در برابر بارش باران و برف و وزش باد و ... قرار می گیرد ، باید کیفیت بالایی داشته باشد و مقاومت زیادی در برابر این عوامل طبیعی از خود بروز دهد . بنابراین لازم است که کندانسور و پنل خارجی را بر روی میز و یا چهار پایه ای بگذاریم تا با سطح زمین در تماس مستقیم نباشد و از پوسیدگی و زنگ زدگی آن ممانعت به عمل آورد . البته این تمام ماجرا نیست ، چرا که SAMSUNG با به کار گیری فناوری خاص خود به نام پره های ضد زنگ و ضد خوردگی ، مانع از خوردگی و رشد باکتری ها در کندانسور می شود . وظیفه ی اصلی کندانسور خنک کردن گازی است که با ورود به پنل داخلی می وزد و محیط را خنک نگه می دارد .

کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP

کولر گازی کم مصرف سامسونگ AQ18UUP

کولر گازی 18000 سامسونگ سری مکس مدل AQ18UUP دارای کمپرسور روتاری کم مصرف است . در ساخت کولر گازی ها از سه نوع کمپرسور روتاری ، اسکرول و پیستونی استفاده می شود . کمپرسورهای روتاری در مقایسه با کمپرسور پیستونی مصرف انرژی کمتری دارند و صدای کمتری هم تولید می کنند ، اما کمپرسور های اسکرول از روتاری ها کم مصرف ترند و عملکرد بهینه تری نیز دارند ؛ اما از انجایی که کمپرسور های اسکرول قیمت بالاتری هم دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند . در ساخت کولر های گازی بیشتر از کمپرسور روتاری استفاده می شود . میزان صدای این کولر گازی در پنل داخلی دارای دارای 32 دسی بل است و پنل بیرونی دارای صدای 45 دسی بل می باشد و این میزان صدا به هیچ عنوان ازار دهنده نخواهد بود . نوع گاز مصزفی که در این کولر گازی استفاده می شود گاز خنک کننده ی R410a است که دوستدار محیط زیست است و هیچ گونه آسبی به زیست محیطی نمی رسد . قابلیتی که در کولر گازی سامسونگ باعث کاهش مصرف انرژی می شود . فناوری SMART SAVER است ، این فناوری همانند قابلیت اینورتر عمل می کند  و از خاموش و روشن کردن پی در پی کمپرسور ممانعت به عمل می آورد . چرا که فناوری SMART SAVER می تواند با رسیدن دمای اتاق به حد مطلوب ، دور موتور کمپرسور را کاهش دهد و  آن راخاموش نکند . کمپرسورهای غیر اینورتر و معمولی با خاموش و روشن شدن های پی در پی باعث افزایش مصرف انرژی می شوند اما کمپرسور های اینورتر یا SMART SAVER به جای خاموش کردن کمپرسور ، دور موتور کمپرسور را کاهش می دهند .  این فناوری در کولر گازی 18000 سامسونگ مکس مدل AQ18UUP باعث می شود تا به میزان 36% در مصرف انرژی صرفه جویی کند . نوع برق مصرفی کولر گازی 18000 سامسونگ تک فاز است و برق تک فاز از دو رشته سیم فاز و نول تشکیل می شود .

کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP

بهره وری کولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP ، به میزان 9.5BTU است . بهره وری انرژی الکتریکی در واقع نسبت تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی سرمایی است ، که با علامت EER نمایش داده می شود . این ضریب بیان می کند که چه مقدار انرژی الکتریکی به سرما تبدیل می شود .هر چه ضریب سرمایشی بیشتر باشد ، قدرت خنک کنندگی بیشتر و میزان مصرف انرژی کولر گازی نیز بیشترخواهد بود . کمپرسور روتاری قابلیت کارکرد در دمای 54 درجه سانتیگراد را دارد و برای مناطقی با آب و هوای گرم وحاره ای T3 مناسب می باشد و در این آب و هوا بهترین عملکرد را خواهدداشت . عملکر گرمایشی و سرمایشی این کولر گازی باعث شده تا در هر دو فصل سرما و گرما مورد استفاده قرار گیرد .

امکانات و توابع کولر گازی

کولر گازی سامسونگ AQ18UUPکولر گازی 18000 سامسونگ مدل AQ18UUP دارای توابع و امکانات مختلفی است که کاربری راحت و آسانی را برای این کولر در نظر گرفته است . یکی از حالت هایی که سامسونگ برای کولر گازی 18000 در نظر گرفته است ،حالت سرمایش سریع Turbo cooling است که می توانید برای زمانی که نیاز به سرمای سریع دارید ، آن را فعال نمایید تا در عرض کمترین زمان ، هوای داخل اتاق بی نهایت خنک گردد . سرعت فن کولر گازی سامسونگ AQ18UUP در سه سطح کم و متوسط و زیاد قابل تنظیم است و می توانید بسته به دمای اتاق و به دلخواه خود یکی از سرعت ها را انتخاب و فعال کرد . تایمر 24 ساعته و راه اندازی مجدد خودکار در هنگام قطع برق و سیستم کاهنده ی رطوبت و عملکرد بی صدا و ... در این کولر گازی تعبیه شده است . همچنین حالت Good Sleep نیز می تواند خوابی راحت را برایتان به ارمغان بیاورد . این قابلیت با تنظیم رطوبت و دمای اتاق کاری می کند تا بصورت خودکار ، کولر دمای هوای اتاق را متناسب و نرمال می سازد و خوابی راحت را برایتان تدارک می بیند . از دیگر ویژگی های دیگری که در این کولر گازی تعبیه شده است ، قابلیت تنظیم جهت وزش باد است قابیلت AIR FLOW  (چپ و راست) می تواند جهت وزش باد را تنظیم کند و جهت دریچه های موجود در دهانه ی کولر را به سمت چپ یا راست تنظیم کند و همچنین بوسیله ی امکان قابلیت SWING  (بالا و پایین)  می توان جهتا وزش باد را به سمت بالا و یا پایین چرخاند .  فیلتری که در کولر گازی 18000 سامسونگ وجود دارد فیلتری است به نام Full HD Filter ، این فیلتر در واقع کوتاه شده عبارت full high density filter است و می تواند به میزان 60% یون های موج.د در هوا و ذرات معلق و گرد و غبار و باکتری و ویروس و ... را از محیط بزداید و هوایی سالم و عاری از هر گونه آلاینده و آلودگی را برای استشمام در اختیار شما قرار دهند . مجهز بودن به ریموت کنترلی که تمامی این توابع را بر روی صفحه ی خود دارد ، می تواند کارآیی کولر گازی AQ18UUP را ارتقا ببخشد و عملکردی راحت و آسان را برای کولر گازی به ارمغان بیاورد . تمامی این حالت ها که در بالا اسم بردیم ، بر روی ریموت کنترل دکمه های مخصوص به خود را دارند و با فشردن هر کدام از این دکمه ها می توان حالت مربوطه را فعال کرد . ریموت کنترل از راه دور این کولر گازی می تواند امکانات و توابع مختلفی را در اختیار شما قرار دهد و کارآیی راحت و آسانی را برای مشا به امغان بیاورد .نقاطِ قوت

  • مجهز به فیلتر full hd

  • دارای سرمایش سریع

سایت منبع : WWW.SAMSUNG.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : اسپلیت
نوع گاز مبرد : R22
آب و هوای منطقه : T3
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
وزن : 46.68Kg
میزان صدا : 52DB

مشخصات پنل خارجی

وزن : 14.58Kg
میزان صدا : 32/40DB

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایش-گرمایشی
مناسب برای مساحت : 30-50 متر مربع
ظرفیت سرمایش : 18000BTU/HR
ظرفیت گرمایش : 18000BTU/HR
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0