کولر گازی سامسونگ 24000 مدل AQ24UUQ

جدید

  • دارای برنامه ی راه اندازی مجدد خودکار Auto Restart

  • دارای کمپرسور UTR با قابلیت کارکرد تا دمای 54C

  • مجهز به قابلیت خنک کننده Turbo Cooling

  • دارای توابع Good Sleep و تایمر 24 ساعته

  • دارای قدرت خنک کنندگی 24000BTU

  • مناسب برای مناطق آب و هوایی T3

  • مجهز به فیلتر ضد گرد و غبار

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

کولر گازی 24000 سامسونگ سرد و گرم  SAMSUNG AQ24UUQ | AQ24UUQ

کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ یکی از کولر گازی های با کیفیت تولید شده توسط شرکت معتبر کره ای SAMSUNG است که با ظرفیت خنک کنندگی 24000BTU می تواند برای مساحت 50 تا 70 متر مربع مناسب باشد و در مکان هایی با این مساحت بهترین عملکرد را خواهد داشت . کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است که در هر دو فصل سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد . کولر گازی 24000 سامسونگ از نوع اسپلیت یا همان دیواری است که پنل داخلی آن بر روی دیوار نصب می شود و پنل بیرونی آن در خارج از محل زندگی قرار می گیرد و برای اینکه در معرض باد و باران قرار نگیرد بهتر است آن را بر روی چهار پایه ای قرار دارد تا مانع از پوسیدگی و زنگ زدگی زود هنگامش شد ، همچنین پره های کندانسور دارای پوش ضد فرسایش و ضد زنگ زدگی هستند که طول عمر کولر گازی را بالا می برند . مجهز بودن به کمپرسور روتاری و استفاده از گاز R22 باعث شده تا کارآیی کولر گازی ارتقا یابد و میزان مصرف انرژی کاهش یابد و میزان قدرت سرمادهی افزایش پیدا کند . گفتنی است که منطقه ی آب و هوایی مناسب برای این کولر گازی T3 می باشد و برای مناطقی با اب و هوای گرم و مرطوب می توان از این کولر گازی 24000 استفاده کرد . مجهز بودن به فیلتر قدرتمند FULL HD می تواند به میزان 60% موادآلاینده و آلرژی زای موجوددر محیط را حذف کند و هوایی سالم و پاکیزه را برای استشمام در اختیار کارببران بگذارد . پشتیبانی از سرمایش سریع Turbo Cooling این امکان را فاهم می آورد تا در مدت زمان بسیار کوتاه هوای بسیار گرم اتاق ، خنک شود و هوایی خنک و دلپذیر در محیط اتاق پخش گردد . کولر گازی 24000 سامسونگ دارای مزیت های متعددی است که از این میان می توان حالت خواب Sleep mode و سیستم کاهنده ی رطوبت Removing humidity و سیستم راه اندازی مجدد خودکار Auto restart را نام برد . جریان هوا نیز در کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای ویژگی هایی چون AIR FLOW ( چپ و راست ) خودکار است که باعث می شود هوا بصورت متعادل در کل اتاق پخش شود و هوایی بسیار خنک و دلپذیر را در سراسر محیط پخش کند و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند . قابلیت SWING ( بالا و پایین ) ، مربوط به تنظیم جهت وزش باد به سمت بالا و پایین است که بصورت دستی انجام می شود . تنظیم سرعت فن در سه حالت کم و متوسط و زیاد قرار می گیرد و شما می توانید یکی از این سه حالت را انتخاب نمایید. به همراه کولر گازی AQ24UUQ ، اقلامی نظیر دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, لوله مسی نیز ارائه می شود . خرید کولر گازی 24000 سامسونگ به کاربرانی پیشنهاد می شود که کولر قدرتمند و کم مصرف می خواهند .

کولر گازی سامسونگ 24000 https://mihankala.com


طراحی و ساختار کولر گازی AQ24UUQ

کولر گازی 24000 سامسونگ AQ24UUQاین کولر گازی همانند سایر کولر گازی های اسپلیت و دیواری ، دارای دو قسمتا و یا دو پنل خارجی و بیرونی است . پنل خارجی یا همان کندانسور در بیرون از منزل قرار می گیرد و دارای ابعادی به اندازه ی 790x 548 x 285mm است ، این پنل به دلیل اینکه در معرض تابش نور خورشید و در برابر بارش باران و برف و وزش باد و ... قرار می گیرد ، باید کیفیت بالایی داشته باشد و مقاومت زیادی در برابر این عوامل طبیعی از خود بروز دهد . بنابراین لازم است که کندانسور و پنل خارجی را بر روی میز و یا چهار پایه ای بگذاریم تا با سطح زمین در تماس مستقیم نباشد و از پوسیدگی و زنگ زدگی آن ممانعت به عمل آورد . البته این تمام ماجرا نیست ، چرا که SAMSUNG با به کار گیری فناوری خاص خود به نام پره های ضد زنگ و ضد خوردگی ، مانع از خوردگی و رشد باکتری ها در کندانسور می شود . وظیفه ی اصلی کندانسور خنک کردن گازی است که با ورود به پنل داخلی می وزد و محیط را خنک نگه می دارد . از این حفاظت از یونیت خارجی اهمیت بسزایی دارد و باید حتماً به بهترین صورت ممکن از آن محلفظت کرد . سامسونگ با به کار گیری پره های ضد فرسایش و ضد خوردگی تا اندازه ای از کندانسور محلفظت کرده است . شما هم لازم است که یوینت خارجی را برروی چهار پایه قرار دهید تا در معرض تماس مستقیم با آب و باران و باد نباشد و آن را در زیر سایه بان قرار داد تا دچار پوسیدگی و زنگ زدگی زود هنگام نشود .
کولر گازی سامسونگ 24000اما پنل داخلی همان پنلی که بر روی دیوار نصب می شود و طراحی و رنگ آن برای کاربران اهیمت دارد ، در این مدل کولر گازی رنگ بدنه ی پنل داخلی سفید رنگ است و یک نوار آبی رنگ بر روی پنل و بر بالای تیغه های آن قرار گرفته شده است . برند معتبر SAMSUNG بر روی بدنه ی جلویی و درست در مرکز پنل حک شده است که نشان از اصالت کالا دارد و اعتبار و اصالت کولر گازی را یادآوری می کند . ترکیب رنگ آبی و سفید بدنه می تواند جلوه ای خاص به کولر ببخشد و آن را برای استفاده در منازل با طراحی و دیزاین های مختلف هماهنگ و مناسب کند . پره ها و در واقع تیغه های پنل داخلی که جهت وزیدن باد را تعیین می کنند ، از دیگر ویژگی های ظاهری کولر گازی 24000 سامسونگ است که با توجه به جهت پره های داخلی می توان جهت وزیدن باد را تعیین نمود . این دریچه های خروج هوا دارای دهانه ی عریضی هستند و از این رو می توانند مقدار حجم زیادی هوای خنک را به داخل محیط و سالن انتشار دهند . در این مدل کولر گازی برخلاف انتظار خبری از نمایشگر LED نیست و باز هم سامسونگ ایده ی جدید و ساده ای به کار بسته بطوری که به جای استفاده از نمایشگر به همان شکل و طرح همیشگی از یک نشانگر بر روی پنل بهره برده است ، این نشانگر در واقع روشن بودن و فعال کردن برخی قابلیت ها را با روشن کردن چراغ مربوطه نشان می دهد . حال این شما و این هم کولر گازی 24000 سرد و گرم سامسونگ مدل AQ24UUQ .کولر گازی کم مصرف سامسونگ 24000 AQ24UUQ

کولر گازی محصولی است که مصرف انرژی بسیار زیادی دارد و اگر قرار باشد سه ماه تابستان از کولر گازی استفاده شود ، یقیناً این سه ماه مصرف برق و نهایتاً هزینه پرداختی قبض برق نیز بسیار افزایش می یابد . سازندگان با توجه به موضوع مهم مصرف انرژی کاری کرده اند که مصرف انرژی کولر گازی به مراتب کاهش پیدا کند و از قابلیت ها و فناوری های متعددی جهت کاهش دادن مصرف انرژی بهره برد ه اند، یکی از این فناوری هایی که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود ، فناوری اینورتر و یا فناوری SMART SAVER است . کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای کمپرسور روتاری است . می دانید که کمپرسور روتاری با استفاده از حرکات چرخشی باعث فشرده شدن گاز می شود و هوای خنک و سرد و دلپذیری را برای استشمام در محیط پخش می کند . کمپرسور روتاری برخلاف کمپرسور پیستونی صدای بسیار کمی تولید می کند . گفتنی است که صدای پنل داخلی این کولر گازی تنها 44 دسی بل است و صدای کندانسور یا همان پنل خارجی 54 دسی بل است که به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و این میزان صدا در مقایسه با صدایی که کمپرسور های دیگر ایجاد می کنند بسیار آهسته می باشد . کمپرسور روتاری از گاز R22 بهره می برد ، این گاز دوستدار محیط زیست است و هیچ نوع صدمه ای به محیط زیست نمی رساند . کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای فناوری SMART SAVER است . این فناوری اختصاصی سامسونگ می تواند مانند برد الکترونیکی اینورتر عمل کند و بدون نیاز به خاموش و روشن کردن کولر دمای اتاق را در حد متعادل قرار دهد . این فناوری زمانی که دمای داخل اتاق به حد مطلوب و دمای مورد نظر رسید ، بدون اینکه کمپرسور را خاموش کند تنها دمای هوای خنک کولر گازی را کاهش می دهد و در واقع تنها دور سرعت کمپچرسور کاهش پیدا می کند . برخلاف کولر گازی های معمولی که ناچار هستید حتماً کولر گازی را بصورت دستی خاموش کنید و پس از نیم ساعت دوباره آن را روشن نمایید . فناوری SMART SAVER به میزان 36% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد . بنابراین خیالتان از بابت مصرف انرژی راحت باشد و در خرید کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ شک نکیند .

کولر گازی سامسونگ 24000 AQ24UUQ

کولر گازی سامسونگ 24000 AQ24UUQ

بازده انرژی کولر گازی یا در واقع بهره وری انرژی که با علامت اختصاری EER نمایش داده می شود از موضوعات مهم در مصزف انرژی و قدرت سرمادهی کولر گازی است .و به این معناست که چه مقدار از انرژی الکتریکی دریافتی به سرما تبدیل می شود ، هر چه مقدار ضریب سرمادهی کولر بیشترباشد ، یعنی قدرت سرمادهی نیز بیشتر است و به معنی پایین تر مصرف انرژی می باشد .  اگر یادتان باشد در ابتدا گفتیم که این کولر گازی دارای عملکرد سرمایشی-گرمایشی است و می تواند در هر دو حالت سرما و گرما مورد استفاده قرار گیرد . میزان مصرف انرژی در حالت سرمایشی و خنک کنندگی 2,500 وات است و میزان مصرف انرژی در خالت گرما دهی 2,650 وات می باشد . ضریب سرما دهی در واقع به معنای این است که چه میزان از انرژ دریافتی توسط کولر به سرما تبدیل می شود و ضریب تبدیل انرژی الکتریکی به سرما است ، این ضریب در کولر گازی سامسونگ برابر 9.6BTU/W است و همین ضریب برای حالت گرمایش برابر 2.65W/W می باشد . کافی نیست که با دانستن این اطلاعات و آگهی ها تصمیم خرید کولر گازی 24000 سامسونگ را نهایی کنید . رده ی مصرف انرژی در این کولر گازی 24000 سامسونگ A است که نشان از مصرف پایین انرژی دارد . لازم به یادآوری است که کمپرسور روتاری این کولر گازی دارای محافظ کمپرسور در برابر نوسانات برق است و از صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق جلوگیری می کند . کولر گازی 24000 سامسونگ مجهز به قابلیت خاص UTR است . این قابلیت در واقع به معنای کارکردن کولرگازی در دمای 54 درجه سانتیگراد است و خبر از کار کردن کولر گازی در دمای 54 درجه سانتیگراد می دهد  . از موارد دیگر که به هنگام خرید کولر گازی باید به آن توجه داشت ، ناحیه ی کاربرد کولر گازی است . ناحیه ی کاربرد را با علامت های اختصاری T1 و T2 و T3 نشان می دهند . T1 برای مناطقی با آب و هوای معتدل و مرطوب مناسب است . T2 برای مناطقی با آب و هوای خنک و T3 برای شرایط اب و هوایی گرم و حاره ای مناسب می باشند . البته کولر گازی های T3 قابلیت کار کردن در دمای 54 درجه ی سانتیگراد را دارند . کولر گازی 24000 سامسونگ مدل  AQ24UUQ برای مناطقی با آب و هوای گرم و حاره ای مناسب است و T3 است . کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای برق مصرفی از نوع تک فاز است . برق تک فاز از دو رشته سیم فاز و نول تشکیل شده است که باعث شده است قیمت نهایی کولر گازی نسبت به کولر گازی هایی که برق مصرفی سه فاز کمتر باشد .

امکانات و توابع کولر گازی

کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ دارای توابع و امکانات مختلفی است که کاربری راحت  و آسانی را برای این کولر در نظر گرفته است . یکی از حالت هایی که سامسونگ برای کولر گازی 24000 در نظر گرفته است ،حالت سرمایش سریع Turbo cooling است که می توانید برای زمانی که نیاز به سرمای سریع دارید ، آن را فعال نمایید تا در عرض کمترین زمان ، هوای داخل اتاق بی نهایت خنک گردد . سرعت فن کولر گازی سامسونگ AQ24UUQ در سه سطح کم و متوسط و زیاد قابل تنظیم است و می توانید بسته به دمای اتاق و به دلخواه خود یکی از سرعت ها را انتخاب و فعال کرد . تایمر 24 ساعته و راه اندازی مجدد خودکار در هنگام قطع برق و سیستم کاهنده ی رطوبت و عملکرد بی صدا و ... در این کولر گازی تعبیه شده است . ثابلیت تنظیم AIR FLOW ( چپ و راست ) تنظیم وزش جهت جریان هوا به سمت چپ وراست را در اختیار مشا قرار می دهد و این امکان را فراهم می آورد تا بصورت خودکار جهت دریچه ها تنظیم شود و هم هوای کل اتاق بصورت متعادل پخش شود و هم اینکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آید . قابلیت تنظیم جریان هوا به سمت بالا و پایین ( SWING ) در کولر گازی 24000 سامسونگ باعث می شود تا جریان هوا به سمت بالا و پایین تنظیم گردد . همچنین تنظیم سرعت فن که توسط ریموت کنترل انجام می شود می تواند سرعت فن را در سه حالت کم و متوسط و زیاد قرار داد .

کولر گازی سامسونگ 24000 AQ24UUQ 

سیستم راه اندازی مجدد خودکار Auto restart امکانی است که بموجب آن می توان کولر گازی 24000 سامسونک را بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به ریموت کنترل روشن نمود . این قابلیت زمانی کاربرد دارد که جریان برق در هنگام روشن بود ن کولر گازی قطع شود ، در صورت وصل مجدد جریان برق ، کولر گازی 24000 سامسونگ با همان تنظیمات از پیش تنظیم شده شروع به کار می کند و مجددا! روشن می شود . حالت خواب ، سیستم کاهنده ی رطوبت و سیستم صرفه جویی در مصرف برق و سیستم تولید سرمایش سریع و ... از امکانات و مزیت های کولر گازی 24000 سامسونگ مدل AQ24UUQ است که همگی در ایجاد جریان هوای خنک . متعاد و همچنین در صرفه جویی در مصرف انرژی نقش بسزایی دارند .

فیلتری که در کولر گازی 24000 سامسونگ وجود دارد فیلتری است به نام Full HD Filter ، این فیلتر در واقع کوتاه شده عبارت full high density filter است و می تواند به میزان 60% یون های موج.د در هوا و ذرات معلق و گرد و غبار و باکتری و ویروس و ... را از محیط بزداید و هوایی سالم و عاری از هر گونه آلاینده و آلودگی را برای استشمام در اختیار شما قرار دهند . مجهز بودن به ریموت کنترلی که تمامی این توابع را بر روی صفحه ی خود دارد ، می تواند کارآیی کولر گازی AQ24UUQ را ارتقا ببخشد و عملکردی راحت و آسان را برای کولر گازی به ارمغان بیاورد . تمامی این حالت ها که در بالا اسم بردیم ، بر روی ریموت کنترل دکمه های مخصوص به خود را دارند و با فشردن هر کدام از این دکمه ها می توان حالت مربوطه را فعال کرد .

کولر گازی AQ24UUQ

سایت منبع : WWW.SAMSUNG.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : اسپلیت
نوع گاز مبرد : R22
آب و هوای منطقه : T3
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
ابعاد : 1,065x 298 x 222mm
وزن : 46.68Kg
میزان صدا : 54DB

مشخصات پنل خارجی

ابعاد : 790x 548 x 285mm
وزن : 14.58Kg
میزان صدا : 35/44DB

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایش-گرمایشی
رده انرژی : A
مناسب برای مساحت : 60-80
ظرفیت سرمایش : 24000BTU/HR
ظرفیت گرمایش : 24000BTU/HR
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0