کولر گازی 13000 سامسونگ AR13HSSSDWK/HC

جدید

 • برخورداری از طراحی مثلتی برای خنک کنندگی بیشتر
 • نوع کمپرسور روتاری و دارای برد اینورتر
 • مجهز به فیلتر بهداشتی Virus Doctor
 • دارای ظرفیت سرمایشی 13000BTU
 • دارای قدرت پرتاب باد در چهار جهت
 • دارای سیستم سرمایش سریع
 • مجهز به تایمر 24 ساعته
 • رده ی برچسب انرژی A+

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

مشخصات کولر گازی 13000 سامسونگ AR13

کولر گازی سامسونگ از برترین کولوگازی های موجود در بازار هستند. این محصولات با کیفیت بالا تولید شده اند تا گرمای تابستان را از شما دور کنند و خنکا را در خانه یتان به جریان بیاندازند. یکی از برترین کولرگازی های این کمپانی، کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK می باشد. مدل 13000 این محصول با عملکرد سرمایشی گرمایشی تولید شده است تا چه در زمستان و چه در تابستان در کنارتان باشد و کارایی بالا را به شما ارائه دهد. این محصول که جزو کولرگازی های اسپلیت می باشد ، طبق معمول اکثر این کولر گازی ها دارای دو بخش داخلی و خارجی است. بخش داخلی با دیزاین شیک و خوش تراش تولید شده است و ظاهر شیک آن در زیبا سازی فضا خانه شما را یاری خواهد داد. اما بخش بسیار مهم کولر گازی AR13HSSSDWK سامسونگ، کنداکسور این محصول است که در خارج از اتاق و بخش بیرونی منزل قرار می گیرد. بدون شک این بخش باید دارای چندان مقاومتی باشد که بتوان برای همیشه آن را در فضای داخلی قرار داد؛ کمپانی بزرگ سامسونگ به فکر این موضوع بوده است و برای این منظور بخش خارجی را با پوششی ضد زنگ تولید کرده است. این پوشش مقاوم مدل AR13HSSSDWK و بخش خارجی آن را در برابر انواع عوامل طبیعی حفظ خواهد کرد و این اجازه را نخواهد داد که پنل خارجی دچار فرسایش و یا پوسیدگی گردد. این اسپلیت با طراحی خاصش که شامل منافذ ورودی بزرگ، فن بزرگ و همچنین دریچه ها بزرگ این امکان را فراهم می کند که هوای خنک بیشتری جذب شده و پس از آن در محیط جریان یابد. با توجه به اهمیت بالای میزان مصرف انرژی در کولر گازی، نادیده گرفتن این ویژگی اصلا کار درست ینخواهد بود، پس به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. با توجه به مجهز بودن این مدل به کمپرسور روتاری اینورتر این اطمینان را داشته باشید که قرار است بابت مصرف انرژی هزینه کمتری بپردازید، این کمپرسور عملکرد بهینه ای از خود نشان می دهد و مدل AR13HSSSDWK سامسونگ را در کلاس انرژی A+ قرار داده است. این کولرگازی 13000 سامسونگ دارای قدرت پرتاب باد تا 15 متر است و شما در این فاصله می توانید خنکای هوای کولرگازی را احساس نمایید. با تمام این تفاسیر نمی توان از کیفیت این محصول در برابر سطح سلامت نیز گذشت، بهره گیری کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK از فیلترهای Virus Doctor و Easy سبب می شود تمامی آلاینده ها و ناخالصی های موجود در محیط گرفته شوند و هیچ ناخالصی در سالن پزیرایی و یا اتاق شما موجود نماند ؛ تا حد یکه تمامی میکروب ها ، گرد و خاک ، میکروب و باکتری ها به میزان 99 درصد از بین روند و محیطی کاملا سالم و عاری از آلاینده ها ایجاد خواهد شد.

کولر گازی AR13
BTU یا همان ظرفیت سرمایشی AR13

کولر گازی سامسونگ AR13هدف از خرید کولرگازی تامین گرما و یا سرما در فصول مختلف سال است، بنابراین از اصلی ترین مشخصه ها و پارامترهایی که لازم است هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد، ظرفیت سرمایشی کولر گازی است تا بتوان تمامی فضای مورد نظر شما را خنک نماید. میزان خنک کنندگی و ظرفیت کولرگازی با واحد BTU بیان می شود و این واحد در کولر گازی سامسونگ AR13HSSSDWK برابر 13000 می باشد. با وجه به میزان خنکایی که این گنجایش ایجاد می کند می توان این مدل را مناسب برای واحد و یا فضایی با مساحت 20 تا 30 متر مربع دانست. عملکردی که این گنجایش ارائه می دهد برای این فضا بسیار مناسب می باشد و شما را راضی خواهد کرد. توجه به این نکته که انتخاب گنجایش نامناسب سبب می شود آنچه که از کولرگاز یلنتظار دارید برآورد نشود از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر ظرفیت سرمایش بسیار بالا باشد شما مجبور خواهید بود برای خنک کردن منزلتان هزینه ی بالایی بپردازید و همچنین اگر گنجایش پایین تر از حد مطلوب باشد باشد، شاهد ایجاد خنکای مناسب در محیط نخواهید بود. با این وجود مناسب تر است بگوییم کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK با گنجایش سرمایشی که دارد برترین عملکرد را در محیطی نشان خواهد داد که متناسب با این میزان گنجایش باشد. اما این را نیز در نظر داشته باشید که کولر گازی AR13 سامسونگ دارای عملکرد دوگانه ی سرمایشی گرمایشی است و علاوه بر اینکه در فصل تابستان در خنک کردن محیط کمک خواهد کرد، فصل زمستان نیز جوابگوی نیاز شما خواهد بود و گرما را به محیط خواهد داد. مطابق با ظرفیت سرمایشی، ظرفیت گرمایشی نیز برابر 13000 BTU می باشد و محیطی با همان مساحت را گرم خواهد کرد. البته در گنجایش مناسب با توجه به محیط و مساحت محیطی که کولرگازی در آن قرار می گیرد، پارامترهای دیگری نیز تاثیر گذارند که بر میزان گنجایش مورد نظر تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل تاثیر گذار می توان به نورگیر بودن محیط ، تعداد افرادی که در آن فضا قرار دارند، تعداد پنجره هایی که در اتاق قرار دارند و .... پس اگر در منزلی زندگی می کنید که این پارامترها را دارد ، به فکر انتخاب کولرگازی با گنجایش بالاتر باشید. البته منطقه ی آب و هوایی نیز بر میزان گنجایش مورد نیاز کولرگازی تاثیر می گذارد؛ تمامی این گزینه ها را به صورت کامل بررسی نمایید تا خریدی عالی و راضی کننده را تجربه نمایید.


طراحی مثلتی کولر گازی AR13

کولر گازی سامسونگ مدل AR13HSSSDWK

طراحی از مشخصه هایی است که بر روی کارایی و عملکرد کولرگازی تاثیر خواهد گذاشت. طراحی مناسب سبب می شود میزان خنکایی که در محیط موجود است بهتر و در مدت زمان کمتری صورت گیرد. کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK دارای طراحی سه وجهی است و از این رو عملکردی عالی را از خود نشان خواهد داد. در این طراحی دهانه ی ورودی هوا عریض تر است و تیغه های بزرگتری بر روی دهانه  ی این مدل قرار گرفته اند. فن های بزرگی که بر روی دهانه ی بزرگ قرار گرفته اند سرعت ورود هوای خنک و رساندن هوای محیط را به حد اعتدال سرعت می بخشند و هوای اتاق در اسرع وقت خنک خواهد شد. فیلتر این کولرگازی بر روی قسمت بالایی قار گرفته است که شما به صورت مشبک این قسمت را مشاهده خواهید کرد؛ با این وجود دسترسی به فیلتر به راحتی امکان پذیر خواهد بود و شما می توانید در موارد مورد نیاز تغییراتی را در این کولر گازی ایجاد نمایید. پوشش آنتی باکتریالی که بر وی این فیلتر قرار گرفته است به پاک سازی محیط زندگی شما کمک خواهد کرد . این فیلتر تمامی آلودگی ها و گرد و خاک موجود در محیط را جذب خود خواهد کرد و محیطی سالم و تمیز را ایجاد خواهد کرد. با وجود فیلتر به کار رفته در کولرگازی AR13 سامسونگ فضایی با 99% تمیزی حاصل خواهد شد. بهره گیری کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK از دو پنل داخلی و خارجی این نیاز را ایجاد می کند که پنل داخلی را در محیط داخلی و پنل خارجی در خارج از فضای محیط قرار دهید. پنل داخلی این کولرگازی 13000 ابعادی معادل 826 × 260 × 275 میلیمتر برخوردار است ، این قسمت را در مکانی نصب نمایید که خنک کنندگی آن به راحتی به تمام بخش های اتاق انتقال داده شود و سرعت در انجام این کار بالا رود. کنداسور یا همان پنل خارجی نیز از طراحی مناسبی برخوردار است و شما می توانید این اطمینان را داشته باشید این قطعه برای مدت های طولانی در خارج از فضای منزل به صورت تازه و بدون فرسودگی باقی خواهد ماند. البته لازم است این پنل خارجی را بر روی پایه هایی قرار دهید تا پروسه فرسایش با ظرعت بسیار پایین تری صورت گیرد .

صرفه جویی در مصرف انرژی

گنجایش 13000 کولرگازی سامسونگ AR13HSSSDWK همان طور که اشاره شد برای محیطی با مساحت 20 تا 30 متر مربع مناسب می باشد. اما برای تامین این میزان سرما قرار است مصرف انرژی بالایی داشته باشد و از این دو لازم است به این نکته توجه شود که نباید برای استفاده ی مداوم از این محصول هزینه ی بالایی پرداخت کرد. کمپانی خوش نام سامسونگ در هنگام تولید محصول این موضوع را به خوبی درک کرده است و شما می توانید به این نتیجه برسید که روشن بودن مداوم این مدل مشکلی را ایجاد نخواهد کرد. کولرگازی 13 هزار سامسونگ از کمپرسور روتاری سود می برد؛ این کمپرسور مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و کیفیت بالای آن شما را متحیر خواهد کرد و حتی در هنگام استفاده ی مداوم و 24 ساعته نیز مصرف انرژی بسیار بالایی نخواهد داشت. برد الکترونیکی اینورتر در کولرگازی AR13 سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته است. این قطعه ی الکترونیکی در پایین آوردن سطح و مصرف انرژی کمک خواهد کرد؛ کولرگازی در طی عملکرد خاموش و روشن نخواهد شد، بلکه در میان سرعت های مختلف جابه جا می گردد تا دما را در حد مطلوب نگه دارد. کولرگازی 13000 سامسونگ برای منطقه ی آب و هوایی معتدل بسیار مناسب می باشد و دمای مناسب را در مناطقی با این آب و هوا تامین خواهد کرد. بهره گیری از گاز R22 در کولر گازی 13 هزار AR13HSSSDWK خنکای مناسبی را در این مدل ایجاد می کند؛ این گاز از دوستداران محیط زیست است که مشکلی برای جو زمین و لایه ی اوزون ایجاد نخواهد کرد. همچنین با این گاز از میزان مصرف انرژی نیز کاسته می شود. واحد EER در این کولرگازی برابر 10.1 می باشد ؛ این واحد که بیانگر سطح تولید سرما از انرژی الکتریکی است ، عدد مناسبی را در این مدل نشان خواهد داد.

کولر گازی سامسونگ مدل AR13HSSSDWK

سایر امکانات کولر گازی سامسونگ مدل AR13HSSSDWK

امکانات متنوعی که در کولرگازی AR13HSSSDWK سامسونگ به کار رفته اند این مدل را با ارزش کرده اند و رضایت شما را از تمام جهات جلب خواهد کرد. قدرت پرتاب باد این محصول برابر 15 متر است و خنکا را به سرعت در محیط پخش خواهد کرد. از قابلیت های مثبت این کولرگازی قابلیت پخش باد در چهار جهن می باشد ، شما می توانید با توجه به محلی که در آن می نشینید جهت وزش باد را تعیین نمایید. قابلیت Fast Cool در این کولرگازی 13000 سامسونگ این امکان را ایجاد می کند که در مدت زمان بسیار پایین محیط را به دمای مناسب و مطلوب برسانید. حالت Comfort Cool نیز بر روی این مدل قرار دارد که دمای محیط را در همان حالت اولیه باقی می گذارد و با کاهش و یا افزایش دمای محیط ، دما را به حد مطلوب خواهد رساند. فیلترهای به کار رفته در کولرگازی 13 هزار سامسونگ از نوع Easy Filter می باشند، این فیلتر ها قابل تعویض بوده و می توانید آنها را شستشو نمایید. خاصیت آنتی باکتریال این فیلترها محیطی عاری از هر گونه آلودگی را ایجاد می کند و هوا را از مواد آلرژی زا پاک خواهد کرد.

کولر گازی سامسونگ مدل AR13HSSSDWK


نقاطِ قوت

 • دارای عملکرد دوگانه سرمایشی/گرمایشی

 • مجهز به توابع مختلف و کاربردی

 • دارای برد اینورتر

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : اسپلیت
نوع گاز مبرد : r22
آب و هوای منطقه : معتدل و حاره ای
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1

مشخصات پنل خارجی

ابعاد : 826x260x275
وزن : 13
میزان صدا : 41

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایشی-گرمایشی
مناسب برای مساحت : 20 متر مربع
ظرفیت سرمایش : 13000BTU
ظرفیت گرمایش : 13000BTU
فیلتر : Easy Filter
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0