کولر گازی سامسونگ 18000 مدل AQ19VB

جدید

  • دارای فیلتر هی ضد گرد و غبار Silver Nano
  • مجهز به فیلتر ضد باکتری Virus Doctor
  • دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی
  • دارای ظرفیت سرمایشی 18000BTU
  • مجهز به قابلیت تنظیم جهت باد
  • مجهز به کمپرسور روتاری اینورتر
  • مجهز به تایمر 24 ساعته
  • دارای سرمایش سریع

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

در بازار کولر گازی،سامسونگ یکی از بهترین برند ها می باشد که همواره باکیفیت ترین و در عین حال خوش ساخت ترین کولر ها را در انواع طرح و شکل به تولید می رساند. این شرکت کولر هایش را در ظرفیت های مختلف برای هر سالن به تولید رسانده که با توجه به نیاز خود خیلی سریع می توان مدل مورد نظر را خریداری کرد. سامسونگ اخیرا از بهترین مدل کولر گازی خود یعنی کولر گازی AQ19VB با ظرفیت 18000 پرده برداری کرد و آن را روانه ی بازار نموده است. عملکرد کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB به دو صورت سرمایشی و گرمایشی می باشد و از طریق آن می توان در تمام فصل های سال هم برای گرم کردن و هم برای خنک کردن اتاق استفاده نمود. اسپلیت 18000 سامسونگ AQ19VB دارای دو بخش خارجی و داخلی می باشد که بخش داخلی روی دیوار نصب می شود و بخش خارجی که ار موتور تشکیل شده در بیرون از منزل قرار گرفته و گاز خنک را به پنل داخلی هدایت می کند.  بخش داخلی کولر گازی 18000 سامسونگ دارای بدنه ای با کیفیت است و در برابر تابش نور خورشید و سرمای زیاد مقاومت خیلی بالایی دارد. البته برای این که از اسیب های احتمالی جلوگیری شود می توانید پنل خارجی کولر گازی 18000 سامسونگ را بر روی پایه ای فلزی قرار دهید تا طول عمر بالاتری داشته باشد. با وارد شدن به خانه یکی از وسایلی که زیاد به چشم می خورد بخش داخلی کولر است برای همین توجه به شکل و شمایل آن اهمیت بالایی دارد. بخش داخلی کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB دارای دو رنگ مشکی و نقره ای ست که در کنار هم زیبایی فوق العاده ای را به وجود اورده اند. بر روی پنل داخلی کولر گازی 18000 سامسونگ می توان حرف اینورتر را به خوبی رویت کرد که نشان دهنده ی مصرف بسیار پایین برق می باشد. سامسونگ کولر گازی AQ19VB  را به فیلتر بهداشتی Virus Doctor مجهز کرده که با بهره گیری از آن در هر زمان از شبانه روز هوای سالم و پاکیزه ای به گردش در می اورد. سامسونگ همراه این کولر گازی 18000 یک عدد ریموت کنترل ارائه داده است که با استفاده از آن می توان به راحتی تمامی تنظیمات را به انجام رساند و از طریق دفترچه ی راهنما تمامی اطلاعات کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB را به دست اورد.

کولر گازی سامسونگ AQ19VB

ظرفیت سرمایشی AQ19VB

کولر گازی سامسونگ AQ19VBاز مهمترین مولفه ی خرید کولر گازی ظرفیت سرمایشی می باشد که کاربران با توجه به ظرفیت اتاق آن را بر می گزینند. در واقع سیستم خنک کنندگی کولر با نماد BTU که مخفف  British Thermal Unit می باشد نشان داده می شود. زمانی که می گوییم کولر گازی 18000 است، به این معنی ست که قدرت خنک کنندگی یا BTU آن 18000 می باشد. کولر گازی سامسونگ AQ19VB دارای ظرفیت خنک کنندگی 18000BTU می باشد و متناسب اتاق هایی با متراژ 30 تا 50 متر مربع به تولید رسیده است. در صورتی که ظرفیت کولر گازی AQ19VB کم از 18000 باشد نمی تواند این مساحت را به خوبی خنک  ساخت و در صورتی که بیشتر از 18000 باشد مجبور می شوید که هر چند وقت کولر را خاموش نمایید تا هوا به حد نرمال برسد. برای همین در هنگام خرید کولر گازی توجه به مساحت اتاق امر بسیار ضروری است. کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB هم قابلیت سرمایشی و هم گرمایشی را دارد و از آن می توان هم در تابستان برای خنک کردن اتاق و هم در زمستان برای گرم کردن استفاده نمود. به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام خرید کولر گازی علاوه بر مساحت اتاق باید به نکات دیگری هم چون شرایط اب و هوایی و نوردهی اتاق نیز توجه ی زیادی نمود. از مزایای عالی کولر گازی AQ19VB وزش باد از چهار طرف می باشد که تمامی اتاق را به یک میزان سرد و خنک می سازد.  شما می توانید به دلخواه جهت وزش باد را تعیین کنید و هوا را مستقیما روبه روی خود قرار دهید یا به اطراف هدایت نمایید. قدرت پرتاب باد در این کولر گازی 18000 پانزده متر می باشد و گزینه ای عالی برای اتاق های متوسط است.کمپرسور روتاری اینورتر

موتور از مهمترین اجزای کولر گازی می باشد، بنابراین توجه به نوع آن اهمیت بالایی دارد. از بهترین موتور هایی که در این سال های اخیر در کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بالایی دارد کمپرسور روتاری می باشد. این بار سامسونگ در تولید کولر گازی AQ19VB از موتور قدرتمند و با دوام روتاری استفاده نموده است که مصرف برق بسیار کمی به همراه دارد. کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB که دارای دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی می باشد در تابستان ها هوای سرد و خنک را مهمان خانه های شما می کند و در زمستان ها همانند یک بخاری عمل می نماید و هوای اتاق را گرم نگه می دارد. کولر گازی معمولا در تابستان ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت 24 ساعته روشن خواهد بود و انرژی زیادی را به مصرف می رسانند. کولر های دیواری با بهره گیری از موتوری قدرتمند معمولا مصرف انرژی بسیار پایینی دارند و بسیار پیشنهاد می شوند. در واقع کولر های دیواری یا اسپلیت دارای سه نوع موتور روتاری، اسکرول و پیستونی می باشند که بهترین های موجود در بازار هستند. سامسونگ در ساخت کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB از موتور کم مصرف روتاری بهره برده که به برد اینورتر مجهز شده است و کم ترین انرژی را به تولید می رساند. اینورتر از خاموش شدن کامل کولر جلوگیری می کند و در صورت سرد شدن اتاق تنها سرعت دور موتور را کاهش می دهد. سامسونگ با طراحی برد اینورتر در کولر گازی AQ19VB به میزان 60% نسبت به حالت معمول مصرف انرژی را پایین اورده است. کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB متناسب با شرایط اب و هوایی می باشد و با بهره گیری از قابلیت اینورتر اگر در طول شبانه روز همیشه روشن باشد هم کم ترین انرژی را به تولید می رساند.

کولر گازی سامسونگ AQ19VB

طراحی و ساختار کولر گازی AQ19VB

همان طور که در بالا اشاره کردیم کولر گازی از دو بخش خارجی و داخلی تشکیل شده است که بخش داخلی معمولا دارای طراحی شیک و زیبا است. یونیت خارجی که همان کمپرسور است در بیرون از خانه قرار داده می شود بنابراین احتمان اسیب دیدگی آن زیاد می باشد برای همین با بدنه ای بسیار مقاوم به تولید می رسد تا در برابر گرمای تابستان و سرمای زمستان فرسوده نشود و طول عمر بالایی داشته باشد. کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB با بدنه ای بسیار مقاوم ساخته شده است و در برابر تمامی شرایط اب و هوایی مساعد می باشد. میزان صدای تولیدی توسط یونیت خارجی 55 دسی بل ست که به دلیل این که در بیرون قرار گرفته می شود اصلا قابل شنیدن نیست مگر به آن خیلی نزدیک باشید. بخش خارجی این کولر گازی 18000 وزنی معادل 46.3 کیلوگرم را دارد و ابعاد آن 63.8×31×87.8 سانتی متر می باشد. یونیت داخلی هم ضد فرسایش می باشد و خیلی به سختی اسیب می بیند. این بخش با وزن 14 کیلوگرمی ابعادی معادل 21.4×29.8×106.5 سانتی متر را دارد. سامسونگ بر روی بدنه ی کولر گازی AQ19VB نمایشگری را طراحی کرده است که می توان دمای کولر را روی آن رویت کرد. میزان صدای تولیدی یونیت داخلی AQ19VB تنها 28 دسی بل می باشد که اصلا شما را ازار نمی دهد و همواره ارامش اتاق حفظ خواهد شد. کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB با دارا بودن دو رنگ مشکی و نقره ای زیبایی هر اتاقی را به چندین برابر می رسانند.

کولر گازی AQ19VBسایر امکانات کولر گازی AQ19VB 

کولر گازی AQ19VB

از مهمترین امکانات طراحی شده در این کولر گازی 18000 قابلیت سرمایش سریع Turbo Cooling است که با فعال کردن آن هوا خیلی سریع تر از حالت معمول خنک می شود. شما می توانید کولر گازی AQ19VB را در حالت Fast Cool قرار دهید و با خیال راحت زیر باد خنک آن استراحت کنید. با فعال کردن این حالت کولر به صورت خودکار هوا را خنک می سازد و از گرم شدن یا سرد شدن زیاد آن جلوگیری می نماید. سامسونگ در طراحی این کولر از فیلتر ضد باکتری استفاده کرده که از الودگی هوا جلوگیری می کند و همیشه هوای تازه و سالم را به جریان در می اورد. این فیلتر قابل جداسازی است و می توان آن را به راحتی شستشو نمود و دوباره سر جای خود قرار داد. با وجود این فیلتر بهداشتی گرد و غبار و باکتری به میزان 99% از بین می رود. از دیگر قابلیت های کولر گازی 18000 سامسونگ AQ19VB می توان به تایمر 24 ساعته اشاره کرد.

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : اسپلیت
نوع گاز مبرد : R22

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
ابعاد : 87.8x31x63.8 سانتي‌متر
وزن : 46.3 کيلوگرم
میزان صدا : 51Db

مشخصات پنل خارجی

ابعاد : 106.5x29.8x21.4 سانتي‌متر
وزن : 14 کيلوگرم
میزان صدا : 41-37 دسي بل

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایشی / گرمایشی
ظرفیت سرمایش : 18000
ظرفیت گرمایش : 18000
فیلتر : Silver Nano ضد بو کاتچین ضد ویروس آنفولانزا
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0