کولر گازی ال جی مدل نکست تایتان NT247SK3

جدید

  • دارای نسبت بازدهی انرژی EER : 3.02
  • مجهز به عملکرد سرمایشی - گرمایشی
  • دارای قدرت خنک کنندگی 24000BTU
  • دارای فیلتر بهداشتی 3M
  • قدرت پرتاب باد 15 متر
  • میزان 28 دسی بل

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

کولر گازی ال جی lg سری نکست تایتان next titan مدل NT247SK3 از دستگاه های با کیفیت عرضه شده توسط شرکت ال جی است ، که در دو حالت سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد .این دستگاه تهویه که جزو کولر گازی اسپلیت است و دارای قسمت مجزا می باشد ، قسمت داخلی و قسمت خارجی . کمپرسور و یا همان کندانسور که به بخش خارجی معروف است در بیرون از سالن و اتاق قرار می گیرد و  وظیفه ی اصلی آن خنک کردن گازی است که وارد بخش داخلی می شود . کندانسور به دلیل اینکه در خارج از منزل قرار می گیرد و در معرض باد و باران و تابش خورشید قرار می گیرد ، باید حتما روی پایه های فلزی قرار گیرد تا از تماس مستقیم با سطح زمین جلوگیری شود. بخش خارجی و بخش داخلی توسط لوله هایی به هم متصل می شوند، یوینت و قسمت داخلی کولر گازی NT247SK3 طراحی زیبا و شکیلی دارد و چون بر روی دیوار نصب می شود و جلوی دید قرار می گیرد . پنل داخلی دارای دریچه های چهار جهته جهت وزش باد است و می تواند باد خنک را در چهار جهت پرتاب دهد و هوایی خنک و تازه را در محیط پخش کند . مجهز بودن به فیلتر 3M ، ذرات گرد و غبار و انواع بو و میکروب و قارچ و ... را جذب کرده و از بین می برد و باعث بهبود کیفیت هوای پخش شده می شود . کولر گازی ال جی مدل NT247SK3 قدرت پرتاب باد به اندازه ی 15 متر را دارد و می تواند تا متراژ 15 متری محیط را خنک کند . سطح صدای کولر گازی ال جی مدل NT247SK3 تنها 28 دسی بل است که این میزان صدا به هیچ عنوان آزار دهنده نمی باشد . مجهز بودن به پره های فین طلایی و پاک کنندگی خودکار و قدرت خنک کنندگی سریع و قابلیت نصب سریع و آسان و فیلتر محافظ دوگانه و برد اینورتر inverter از دیگر ویژگی های قابل توجه این کولر گازی همه چیز تمام است که می تواند هوای خنک و سرد را در محیط فراهم آورد .

کولر گازی NT247SK3

قدرت خنک کنندگی BTU

کولر گازی نکست تایتان ال جیقدرت خنک کنندگی یکی از پارمتر های مهم در خرید کولر گازی است که باید حتماً مورد توجه قرار گیرد . قدرت خنک کنندگی با واحد BTU بیان می شود ،  قدرت خنک کنندگی و در واقع همان ظرفیت سرمایشی با واحدی به نام BTU بیان می شود ، BTU در واقع کوتاه شده ی عبارت British Thermal Unit می باشد و به معنای قدرت و ظرفیت سرمایش است . برای نمونه وقتی گفته می شود یک کولر گازی 18000 یعنی اینکه این کولر گازی دارای قدرت سرمادهی 18000BTU است . کولر گازی NT247SK3 دارای قدرت خنک کنندگی 24000BTU است و می تواند یک اتاق با مساحت 50 تا 70 متر مربع را خنک کند . توجه داشته باشید انتخاب کولر گازی با ظرفیت متناسب با مساحت سالن و منزل شما از آن جهت اهمیت دارد که چنانچه ظرفیت سرمایش بیشتر از حد نیاز باشد و مساحت منزل کوچکتر از حد معین باشد ، شما مجبور خواهید بود که هر چند ساعت یک بار کولر گازی را خاموش کنید ، چرا که کولر گازی با ظرفیت سرمایش زیاد سریعاً محیط کچک را خنک خواهد کرد و هوای بسیار سردی را در محیط پخش حواهد کرد . اما اگر قدرت سرمایش کولر هم کمتر از حد مورد نیاز باشد ، اصلا هوای خنک در کل محیط پخش نمی شود و کولر جوابگوی محیط نخواهد بود . بنابراین خرید کولر گازی با ظرفیت سرمایشی مناسب یک قدم اولیه و مهم در خری کولر گازی است . گفتنی است که کولر گازی NT247SK3 دارای عملکرد دو گانه سرمایشی و گرمایشی و برای دو کاربرد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . ظرفیت سرمایشی کولر همانطور که پیشتر عرض کردیم ، 24000BTU است و ظرفیت و قدرت گرمایشی آن نیز 24000BTU می باشد . این کولر گازی دو کاره می تواند هم در زمستان و جهت گرم کردن منزل و سالن مورد استفاده قرار گیرد و همچنین در تابستان نیز برای خنک کردن مورد استفاده قرار می گیرد . در یک کلام تعیین کردن قدرت کولر به فاکتورهای متعددی بستگی دارد ، برای نمونه خانه های نورگیر در برابر خانه هایی که در سایه هستند و در معرض تابش نور خورشید قرار نمی گیرند به کولر گازی با قدرت بیشتری نیاز دارند و همچنین هر چه تعداد فراد ساکن در محل و یا اهالی منزل بیشتر باشد ، باید کولر گازی با ظرفیت سرمایشی بیشتری بخرید . به علاوه منطقه ی آب و هوایی و کاربری محیط و .... همه و همه در تعیین و انتخاب قدرت سرمادهی کولر گازی نقش زیادی دارند .


کولر گازی NT247SK3

کمپرسور اینورتر

کولر گازی یکی از وسیله های برقی پر مصرفی است که اگر پدر جان اجازه دهند ، قرار است در طول 3 ماه تابستان 24 ساعته روشن باشد و بنابراین مصرف برق زیادی نیز خواهد داشت . اما از آنجایی که سازندگان کولر گازی نیز بر این موضوع واقف هستند سعی خود را کرده اند تا کولر هایی کم مصرف تولید نمایند .برای نمونه در بین انواع کولر ها ، کولر های دیواری یا همان اسپلیت ها کمترین میزان مصرف برق را دارند و از این رو خرید کولر های کازی دیواری به شدت پیشنهاد می شود . مجهز بودن به قابلیت اینورتر از دیگر ویژگی های قابل توجه در کولر گازی است که باید حتما به آن توجه شود . گفتنی است که اینورتر هیچ ربطی به کمپرسور داخل کولر ندارد و یک برد جداگانه است ، کمپرسور اینورتر از خاموش شدن کولر جلوگیری می کند و حتی زمانی که دمای محیط به حد مطلوب برسد ، باز هم کولر خاموش نخواهد شد اما با دور موتور کمی کار می کند . مصرف برق در کمپرسور های اینورت به میزان 60% از کمپرسورهای معمولی کمتر است . همین ویژگی باعث می شود که دیگر نگران قبض آخر ماه نباشید و با کارکرد طولانی نیز میزان مصرف برق بسیار کاهش پیدا کند . کولر گازی 24 هزار ال جی سری نکست تایتان مدل NT247SK3 دارای موتور کم مصرف اینورتر یا به قولی همان موتورهای دور متغیر است . بهره وری انرژی الکتریکی که در لیست مشخصات فنی کولر گازی با نام  EER درج می شود ، در این کولر گازی 3.02 است . این فاکتور بیانگر میزان تبدیل انرژی الکتریکی به سرما ست و همنی فاکتور تعیین می کند که چه مقدار از انرژی الکتریکی مصرف شده به سرما تبدیل می شود پس هر چه EER یک کولر گازی بیشتر باشد ، یعنی قدرت خنک کنندگی بیشتری نیز خواهد داشت .

طراحی و ساختار

کولر گازی نکست تایتان ال جیدر ابتدا گفتیم که کولر های گازی دارای دو بخش داخلی و خارجی هستند و بخش خارجی آن در بیرون از منزل و سالن قرار می گیرد . یونیت خارجی همان کندانسور است و به دلیل اینکه در معرض تابش نور خورشید و باد و باران قرار می گیرد ، احتمال پوسیدگی و زنگ زدن بدنه ی آن زیاد است ، بنابراین کیفیت بدنه ی کندانسور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . ال جی در ساخت کولر گازی 24 هزار ال جی مدل نکست تایتان NT247SK3 در طراحی یونیت خارجی از پره های طلا fin استفاده کرده است ، با قرار گیری پره های طلا در داخل کندانسور باعث شده است تا یونیت خارجی کیفیت بالایی داشته باشد و در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط جوی نامساعد مقاومت زیادی داشته باشد . یونیت خارجی دارای ابعادی به اندازه ی 87.0 × 65.0 × 33.0 سانتي‌متر است و وزن 47 کیلوگرم دارد ، لازم به ذکر است که میزان صدای تولید شده این بخش 55 دسی بل است . یونیت داخلی نیز دارای ابعاد 99.8 × 33.0 × 21.0 سانتي‌متر  است و 11 کیلوگرم وزن دارد . میزان صدای این پنل داخلی 28 دسی بل است که اصلا آزار دهنده نیست و هیچ در هنگام روشن بودن هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند . بر روی پنل داخلی نشانگر وجود دارد که حالت های مختلف فعال شده را نمایش می دهد .سایر امکانات

کولر گازی نکست تایتان ال جیکولر گازی نکست تایتان 24 هزار ال جی مدل NT247SK3 دارای قدرت پرتاب باد 15 متر است و این دقیقاً به معنای قدرت کولر در خنک کنندگی مساحت مشخصی است . یعنی این کولر تا چه فاصله ای از محیط را خنک می کند و باد خنک کولر را تا چه فاصله ای پرتاب می دهد .هر چه قدرت پرتاب دهی باد کولر بیشتر باشد ، یعنی قدرت سرمادهی و خنک کنندگی کولر بیشتر است . همچنین کولر گازی 24 هزار ال جی دارای وزش باد در چهار جهت است و می تواند وزش باد در چهار جهت بالا و پایین و چپ و راست تنظیم قابل تنظیم است ، شما می توانید بسته به محل نشستن خودتان جهت باد را تنظیم نمایید . منجهز بودن به فیلتر 3M تمامی ذرات و آلودگی های موجود در هوا را جذب می کند و هوایی عاری از هر گونه باکتری و آلودگی و ... را برای استشمام در اختیار شما قرار می دهد . قابلیت خنک کنندگی سریع و پاک کنندگی خودکار داخل یونیت داخلی از ویژگی های کاربردی دیگر کولر گازی ال جی NT247SK3 است که می تواند در خرید آن نقش زیادی داشته باشد .
خرید کولر گازی NT247SK3

خرید کولر گازی NT247SK3 یکی از خرید های هوشمندانه و منطقی است که می تواند توسط خریداران انجام شود . کولر های دیواری یا همان اسپلیت ها دو تکه ای هستند ، بخش خارجی و بخش داخلی . کولر های اسپلیت به دلیل دو تکه بودن صدای بسیار کمی تولید می نمایند ، چرا که بخش خارجی صدای بیشتری دارد و بخش داخلی صدای کمتری تولید می کند و ما تنها صدای بخش داخلی را می شنویم که بسیار کم است و به هیچ عنوان آزار دهنده نیست . برای اتصال یونیت داخلی به یونیت خارجی باید حفره ای داخل دیوار ایجاد کرد ، تا یونیت داخلی را به یونیت خارج متصل نمود . گفتنی است که خرید کولر گازی نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از مشخصات فنی کولر گازی است و باید حتماً از نوع کمپرسور و مشخصات فنی و قدرت پرتاب باد و جنس بدنه و سایر مشخصات دیگر کولر گازی آگاهی داشته باشید . لازم است ابتدا مساحت منزل و یا سالن خود را در دست داشته باشید و سپس با توجه به مساحت اتاق و سالن کولر گازی مناسب با ظرفیت سرمایش مناسب خود را انتخاب نمایید .کولر گازی ال جی مدل NT247SK3 با امکاناتی چون کمپرسور اینورتر و عملکرد دوگانه ی سرمایشی و گرمایشی و پره های فین طلایی و قدرت پرتاب باد در چهار جهت و فیلتر بهداشتی 3M و ... خریدی به صرفه است .
 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع : دیواری اسپلیت
نوع گاز مبرد : R410
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 2
ابعاد : 87.0 × 65.0 × 33.0 سانتي‌متر
وزن : 47 کیلوگرم
میزان صدا : 55 دسی بل

مشخصات پنل خارجی

ابعاد : 99.8 × 33.0 × 21.0 سانتي‌متر
وزن : 11 کیلوگرم
میزان صدا : 28 دسی بل

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
عملکرد : سرمایشی - گرمایشی
ظرفیت سرمایش : 24000btu
ظرفیت گرمایش : 24000btu
فیلتر : 3M
ریموت کنترل :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0