غذاساز کنوود مدل FP920

جدید

  • قابلیت شستشو قطعات داخل ماشین ظرفشویی
  • دارای پارچ خرد کرن (ظرف اصلی)با ظرفیت 3 لیتر
  • توان مصرفی غذاساز حداکثر 1000 وات
  • مجهز به مخلوط کن ، همزن، آسیاب
  • پارچ مخلوط کن با ظرفیت 1.5 لیتر
  • دارای 8 سطح سرعت مختلف
  • دارای تیغه های از جنس فلز
  • مجهز به عملکرد لحظه ای

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

مشخصات غذاساز کنوود مدل FP920

غذاساز کنوود مدل FP920 دارای امکانات و توابع مختلفی است که از 32 عملکرد مختلف پشتیبانی می کند . این غذاساز همه فن حریف دارای موتوری با توان مصرفی حداکثر 1000 وات است و امکان تنظیم سرعت در 8 سطح مختلف توسط پیچ ولومی را فراهم نموده است ، گفتنی است که مجهز بودن به عملکرد لحظه ای ( پالس ) حداکثر سرعت موتور را در زمان کم تمامی قطعات غذاساز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند . این غذاساز دارای بدنه تمام فلزی با کیفیت و طراحی مدرن است که می تواند در هر فضایی خوش بدرخشد ، این غذاساز دارای کیسه یا ظرف خرد کن به ظرفیت 3 لیتر است که می تواند غذای مورد نیاز برای یک خانواده ی 6 تا 7 نفر را تامین نماید . به همراه این خرد کن یک پارچ مخلوط کن نیز از جنس شیشه ی شفاف با ظرفیت 1.5 لیتر ارائه می شود . گفتنی است که غذاساز کنوود مدل FP920 از اکسسوری های متعدد نظیر دو آبمیوه گیری و کاسه ی متوسط و 7 رنده برای ورقه کردن و خلال کردن و دو دیسک برش در اندازه ی 2 و 4 میلی متری پشتیبانی می کند . برخورداری از طراحی ارگونومیک از دیگر ویژگی های غذاساز کنوود مدل FP920 است که باعث خوش دست بودن و راحتی کاربری دستگاه می گردد ، این غذاساز دارای سیستم ایمنی خاصی است و برای ایجاد ایمنی تا زمانی که درب پراچ های خردکن و مخلوط کن و ... به خوبی و درستی بسته نشود ، اجازه ی روشن شدن دستگاه را نمی دهد . به همراه این غذاساز ، محفظه ی نگهدارنده ی لوازم جانبی نیز ارائه می شود .

غذاساز کنوود مدل FP920

طراحی و ایمنی

غذاساز کنوود مدل FP920

از مهم ترین مشخصه هایی که در غذاساز کنوود مدل FP920 می توان مشاهده کرد ، ظاهر و طراحی است . KENWOOD از برندهای معتبر در زمینه ی تولید لوازم آشپزخانه است و می تواند کیفیت قابل قبولی را برایکاربران ارائه دهد . غذاساز کنوود مدل FP920 دارای بدنه ی نقره ای روشن رنگی است که چیزی از زیبایی کم ندارد و به خوبی می تواند در دل هر آشپزخانه ای جا خوش کند . پارچ های خردکن و مخلوط کن شفاف هستند و همین باعث می شود تا مواد غذایی داخل مخزن ها و پارچ ها به راحتی قابل رویت باشد و شما از میزان مخلوط شدن و میزان خرد شدن مواد غذایی هر لحظه اطلاع داشته باشید . گفتنی است که جنس پارچ خرد کن پلاستیک است و دارای ظرفیتی برابر 3 لیتر می باشد . این میزان از حجم یقیناً برای یک خانواده ی 6 نفره و حتی بیشتر هم مناسب خواهد بود ، پارچ مخلوط کن نیز از جنس شیشه ی شفاف است و دارای حجم 1.5 لیتری است که می تواند برای جمعی 5 نفره آبمیوه و ... تهیه کند . غذاساز کنوود مدل FP920 دارای طراحی ارگونومیکی خاصی است و دسته ای بر روی بدنه ی ظرف وجود دارد که حمل و جابجایی آن را راحت و اسان می کند .  دهانه ی عریض ورودی خرد کن کار شما را راحت تر کرده و دیگر نیازی به قطعه قطعه کردن انواع مواد غذایی نیست چرا که این دهانه ورودی عریضی دارد و انواع مواد غذایی را درسته از خود عبور می دهد . بر روی بدنه ی نقره ای رنگ لوگوی معتبر برند کنوود را می بینید که خودنمایی می کند ، اعتبار و اصالت غذاساز FP920 را به رخ می کشد .

توان غذاساز FP920

غذاساز کنوود مدل FP920 دارای موتوری با توان 1000 وات است که امکان چرخش و به حرکت درآوردن تیغه ها را فراهم می آورد . قابلیت تنظیم سرعت در 8 سطح و لحظه ای از ویژگی های این موتور قدرتمند است . غذاساز کنوود با ظرفیت 3 لیتری به عنوان دستگاه با کیفیت و مقرون به صرفه شناخته شده است و امکان تهیه ی انواع غذاها ، سالادها ، سس ها ، آبمیوه ها و ... را فراهم می آورد . 8 سرعت مختلف برای این غذاساز در نظر گرفته شده است که برای خرد کردن مواد غذایی مختلف کاربرد دارد بر روی بدنه ی آلومنیومی و نقره ای رنگ غذاساز FP920 یک پیچ ولومی چرخان تعبیه شده است که 8 سطح سرعت مختلف بر روی بدنه بصورت دایره ای وار اطراف کلید انتخابگر سرعت درج شده اند ، با چرخاندن این پیچ و قرار دادن آن بر روی سطح سرعتی مورد نظر می توان از میزان سرعت دلخواه بهره برد . برای نمونه میزان و سطح سرعت دستگاه متناسب با مواد غذایی داخل محفظه تعیین می گردد ، هر چه مواد غذایی داخل ظرف خرد کن سفت تر و سخت تر باشد ، یقیناً باید سرعت انتخابی نیز بیشتر و بیشتر باشد و برعکس اگر مواد غذایی دارای بافت نرمی باشند بهتر است که سرعت را در اندازه ی متوس طو یا کم تنظیم نمود . هنگامی که می خواهید مواد غذایی نرمی را برش دهید بهتر است از سرعت کم یا همان 1 و 2و و3 استفاده کنید و زمان که می خواهید مواد غذایی سفت و سخت را خرد کنید ، سطح سرعت 4 به بالا و یا نهایتاً 8 مناسب تر است و می تواند در مدت زمان کمتری مواد غذایی را به قطعات کوچک و ریز خرد نماید . مجهز بودن به عملکرد لحظه ای یا همان پالس چرخش لحظه ای سریعی را فراهم می آورد و با استفاده از این حالت می توانید حتی یخ را هم خرد کنید ؛ چرا که این قابلیت در مدت زمان کمی با بالاترین سطح و توان سرعتی می چرخد و می تواند هر نوع ماده ی غذایی سختی را به قطعات ریزری تبدیل نماید . تیغه ی غذاساز FP920 از جنس استیل ضد زنگ می باشد و قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را هم دارد ، چرا که به راحتی از ظرف غذاساز جدا می شود و به سادگی می توان آن را تمیز نمود .گفتنی است که با نگاه به این غذاساز متوگجه دهانه ی ورودی عریض خردکن خواهید شد که امکان قطعه قطعه کردن هر ماده ی غذایی با هر اندازه ای را فراهم می آورد و شما را از قطعه قطعه کردن مواد غذایی بی نیاز می کند . به همراه غذاساز کنوود FP920 یک عدد دیسک رنده و رنده ی درشت و رنده ی چیپس ساز و دیسک امولسیون ساز ارائه می شود تا کارآیی غذاساز را افزایش دهند و بهره وری را ارتقا بخشند .

غذاساز کنوود مدل FP920

پیشنهادِ ما

خرید غذاساز کنوود را به آن دسته از کاربران و خریدارنی پیشنهاد می دهیم که می خواهند تمام لوازم آشپزخانه ، از آبمیوه گیری گرفته تا خردکن و مخلوط کن و ... را با هم بخرند پیشنهاد می دهیم ، چرا که با خرید غذاساز FP920 یک تیر و چند نشان می زنند و با خرید غذاساز صاحب تمام محصولات لازم در آشپزخان می شوند . البته قیمت مناسب غذاساز FP920 در برابر این همه ویژگی و قابلیت که دارد می تواند دلیل خریر را محکم تر سازد . قابلیت 32 عملکرد مجزا ، قابلیت تنظیم سرعت در 8 سطح مختلف ، مجهز بودن به عملکرد لحظه ای و مخزن خردکن با ظرفیت 3 لیتری و پارچ مخلوط کن با حجم 1.5 لیتری و دیسک های رنده و دیسک های برش در اندازه ی 2 و 4 میلی متری و ... از امکانات غذاساز کنوود مدل FP920 می باشد.

نقاطِ قوت

  • دارای 32 عملکرد
  • ظرفیت مناسب خردکن و مخلوط کن


سایت منبع : WWW.KENWOOD.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

ابعاد : 220 × 240 × 390 ميلي‌متر
وزن : 3.3 کيلوگرم

مشخصات فنی

توان : 1000وات
تعداد تنظیمات سرعت : 8
صفحه نمایشگر :
عملکرد لحظه ای (Pulse) :
عملکرد توربو (Turbo) :
جنس تیغه : استیل
خرد کن (ظرف اصلی) :
حجم ظرف خردکن : 3 لیتر
جنس ظرف خرد کن : پلاستیک
مخلوط کن :
ظرفیت مخلوط کن : 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن : شیشه
آب مرکبات گیری :
آبمیوه گیری :
آسیاب :
خردکن کوچک :
تعداد دیسک رنده : 4
رنده ریز :
رنده درشت :
رنده نگینی :
رنده چیپس ساز :
رنده خلال کن :
همزن :
قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی :
محفظه نگهداری اقلام همراه :
طول سیم : 1 متر
پایه ی ضد لغزش :
اقلام همراه : کاردک
سایر ویژگی ها : 32 عملکرد
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0