فر توکار بوش مدل HBG635BS1

جدید

  • دارای پوشش داخلی EcoClean Direct
  • حداکثر دمای 300 درجه سانتیگراد
  • دارای 20 برنامه ی پخت و پز
  • مجهز به 13 روش گرم کردن
  • دارای پنل نمایشگر TFT
  • گنجایش 71 لیتری
  • نوع عملکرد برقی

جزییات بیشتر

6,500,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات فر توکار بوش برقی 71 لیتر BOSCH HBG635BS1 | HBG635

فر توکار بوش HBG635BS1 از برترین محصولات تولید شده در این کمپانی بزرگ است. کمپانی بوش برای این مدل طراحی جذاب و خوش تراشی را در نظر گرفته است تا سلیقه و نظر شما را تامین نماید. این محصول متخصص پخت انواع غذاها و کیک هاست و این کار را با برترین کیفیت انجام می دهد. فر توکار بوش مدل HBG635BS1 با بهره گیری از امکانات و تکنولوژی های متنوع آشپزی را برایتان آسان می کند و پختی کامل را به شما ارائه خواهد داد. همان طور که از نام این فر پیداست قسمت پشتی این مدل در کابینت قرار خواهد گرفت و قسمت جلویی نیز نمایان خواهد بود تا بتوانید مواد غذایی را در آن قرار دهید و عملیات پخت و پز را انجام دهید. قسمت بالایی فر HBG635BS1 بوش دارای نمایشگر TFT ات که علاوه بر زیبایی ظاهری، لمسی نیز هست و دسترسی راحت به تنظیمات را فراهم خواهد کرد. شما می توانید از میان 20 برنامه ی موجود یکی را انتخاب نمایید همچنین میزان دمای فر را تا 300 درجه تنظیم کنید. گنجایش 71 لیتری مدل HBG635BS1 بوش اینقابلیت را فراهم می کند که حجم بالایی خوراکی را با این مدل آماده سازی نمایید. گردش هوای 4D در داخل محفظه، هوای گرم را از 4 جهت بر روی انواع خوراکی ها و کیک ها اعمال خواهد کرد تا همه ی قسمت ها به صورت مناسب و برابر پخته شوند.

فر توکار بوش HBG635BS1

برنامه ی پخت در فر توکار بوش HBG635BS1

فر توکار بوش HBG635BS1برنامه های مورد استفاده زمانی اهمیت می یابند که بخواهید انواع غذاها و کیک ها را از طریق آن آماده نمایید و خوراکی خوشمزه و با پخت عالی را تهیه نمایید. فر توکار HBG635BS1 بوش دارای 20 برنامه ی متنوع پخت و پز است. شکا می توانید از طریق این برنامه ها و با توجه به خوراکی که قرار است آماده نمایید یکی از این برنامه ها را انتخاب نمایید. همچنین این محصول دارای 13 عملکرد گرمایش است که هر کدام عملکردی متفاوت را انجام می دهند و مناسب برای آماده سازی های خاص هستند. این عملکردهای گرمایش شامل هوای داغ بهینه، حرارت معمولی، حرارت معمولی بهینه، هوای داغ چهاربعدی، گریل با هوای داغ، گریل نیم ;عرض، گریل تمام عرض، حرارت از پایین، تنظیمات پیتزا، پخت با دمای پایین، یخ زدایی، از پیش گرم کردن، گرم نگه داشتن می باشند. با این قابلیت های مطمئن باشید که می توایند تنوع وسیعی از خوراکی ها را آماده سازی نمایید. امکان تنظیم دما نیز از 30 تا 300 درجه ی سانتی گراد امکان پذیر است که می توانید در کنار تنظیم سایر قابلیت ها ، این گزینه را نیز شخصی سازی نمایید. قابلت های خاص یخ زدایی سریع و گرم کردن مواد غذایی در فر بوش مدل HBG635BS1 مورد استفاده قرار گرفته اند.


گردش هوای 4D

فر توکار بوش HBG635BS1فر توکار HBG635BS1 انواع کیک ها و بیسکویت ها را برایتان آماده خواهد کرد و بدون شک شما از کیفیت پخت بالای آنها راضی خواهید بود. سیستم گردش هوای چهار جهته 4D در این محصول، هوای گرم را از تمام جهت ها بر روی سینی کیک و یا هر خوراکی اعمال خواهد کرد. ابتدا هوا از جهتی بر روی خوراکی ها اعمال می شود و پس از 3 دقیقه این جهت تعویض می شود تا از هر چهار جهت هوای گرم نفوذ کرده و پخت کامل گردد. با این فناوری، هوای داغ از همه ی جهات به صورت متناسب و برابر توزیع خواهد شد و بر روی کیک ها و بیسکویت ها و همچنین انواع خوراکی ها اعمال خواهد شد و این طرز پخت نتیجه ی عالی خواهد داشت.


طراحی فر توکار HBG635BS1 و امکانات به کار رفته در آن

جذابیت مدل HBG635BS1 بوش تنها به پخت مواد غذایی ختم نمی شود. بلکه قابلیت هایی در ساختار و طراحی آن به کار رفته که کارایی بیشتری در این محصول ایجاد کرده و استفاده راحت تری را در آن خلق کرده است. ابعاد تورفتگی این مدل برابر 585 × 595 × 560 - 568 × 550 میلیمتر می باشد تا بتواند انواع ظروف را حتی با اندازه ی بزرگ در داخل فر توکار HBG635BS1 جای دهید و عملیات پخت را آغاز نمایید. به علت توکار بودن این محصول توصیه می شود به ابعاد 595 × 594 × 548 میلیمتری محصول نیز توجه داشته باشید. پوشش داخلی این مدل با EcoClean Direct ساخته شده است که جرم ها را بر روی دیواره باقی نخواهد گذاشت و به تمیز شدن داخل محفظه کمک خواهد کرد. در این محفظه 5 حالت طراحی شده اند تا بتوانید سینی ها را رد این مکان بچینید؛ با این وجود امکان تنظیم ارتفاع و یا قرار دادن بیش از یک سینی در داخل محفظه ی فر توکار بوش HBG635BS1 امکان پزیر است. جنس پنل نمایشگر و درب اصلی از شیشه است که مقاومت بالایی دارد و نیازی به نگرانی از این بخش ها وجود ندارد. با نگاه به این قابلیت ها و بر شمردن امکانات به کار رفته در این محصول شما نیز احتمالا به این نتیجه رسیده اید که قیمت فر توکار بوش HBG635BS1 در مقایسه با این همه امکانات بسیار عالی است و خرید مدل HBG635BS1 راضی کننده و برطرف کننده ی نیازهایتان خواهد بود.

فر توکار بوش HBG635BS1

سایت منبع : BOSCH.COM

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0