ماشین ظرفشویی سری 8 بوش SMS88TI36E

جدید

 • دارای ظرفیت 13 نفره
 • پشتیبانی از قابلیت AquaStop
 • مجهز به سنسور اندازه گیری بار
 • مجهز به سنسور اندازه گیری آب
 • دارای برنامه های متنوع شستشو
 • دارای موتور کم صدا و کم مصرف اکو سایلنس

جزییات بیشتر

12,350,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

ماشین ظرفشویی سری 8 بوش BOSCH DISHWASHER SMS88TI36E

ماشین ظرفشویی بوش BOSCH مدل SMS88TI36E  از ظرفشویی های سری 8 بوش می باشد ، که دارای امکانات بسیار جالبی است و بوش وعده ی تجربه ای متفاوت و فوق العاده را به کاربرانش داده است . می دانید که این روزها استفاده از ماشین های ظرفشویی رواج پیدا کرده است و دیگر دوره ی انجام کارها بصورت دستی تمام شده است و همین امر باعث شده است خرید ماشین ظرفشویی یکی از خریدهای مهم و ضروری باشد . شرکت معتبر بوش BOSCH از تولید کنندگانی است که کیفیت را با نگاه دیگری معنا می کند و زندگی را برایتان زیباتر می سازد . قبل از هر چیزی به خاطر حسن انتخابی که داشتید به شما تبریک می گویم و از اینکه جزو خریدارن هوشمند و خوش سلیقه ی ما هستید به مشا تبریک می گویم . شاید با خود بگویید که چرا ، بوش با سایر برندها چه فرقی دارد! اما اگر تا اخر با ما باشید متوجه تفاوت اصلی و اساسی این برند معتبر خواهید شد .

طراحی ماشین ظرفشویی SMS88TI36E


ماشین ظرفشویی SMS88TI36E دارای ظرفیت 13 نفره است و می تواند در هر چرخه ی شستشو ظروف یک جمعیت 13 نفره را تمیز کند . این ماشین ظرفشویی از نوع ظرفشویی های مبله و ایستاده است و می تواند با اندازه ی استانداردی که دارد ، درون کابینت وجای مشخصش جا بگیرد و جلوه ای زیبا به آشپزخانه ی شما بدهد . رنگ نقره ای این ماشین ظرفشویی می تواند با سایر دکوراسیون ها و رنگ ها هماهنگ شود . در نگاه اول تنها چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد ، یک ماشین ظرفشویی ایستاده به رنگ نقره ای است که یک تنها یک نمایشگر دیجیتالی مشکی رنگ بر بالای بدنه ی ظرفشویی قرار گرفته است که زمان باقی مانده را به نمابش می گذارد . شاید از این همه  سادگی و یکدست بودن بدنه ی ظرفشویی تعجب کنید و حتی در نگاه اول نبود امکانات و کنترل پنلی گسترده را از بی فکری تولید کننده بدانید . اما وقتی درب ظرفشویی را به سمت خود باز می کنید ،متوجه یک پنل کنترلی گسترده می شوید که در آن قسمت پنهان شده است و تنها در مواقعی که درب ظرفشویی باز است قابل دیدن است . داخل ظرفشویی سه سبد هوشمند با قابلیت تنظیم و تغییر ارتفاع کار گذاشته شده است که می تواند هر نوع ظروفی چه کوچک و چه بزرگ را در داخل خود جاسازی کند . جنس این سبدها و محفظه ی داخلی استیل ضد زنگ است و در اثر تغییر زمان هیچ تغییر کیفیتی در این محصول رخ نخواهد داد .

AquaSensor


حال که ماشین ظرفشویی SMS88TI36E را برانداز کردیم و متوجه شدید که از نظر طراحی شاهکاری بی نظیر است ، نوبت آن است که امکانات و قابلیتهایش را هم بررسی کنیم و دل وروده ی این ماشین ظرفشویی را درآوریم . ماشین ظرفشویی 13 نفره ی بوش مدلSMS88TI36E دارای تکنولوژی خاصی به نام AquaSensor است . این سیستم می تواند میزان کثیفی آب را مشخص نماید و با توجه به نیزان کثیفی آب ، سطح کثیفی ظروف را مشخص کرده و در نتیجه میزان آب مورد نیاز و ... را تعیین می کند . روش کار به این صورت است که تکنولوژی AquaSensor در مزحله ی اول آبکشی ظروف دست به کار می شود و با اندازه گیری املاح و کثیفی و ذرات باقی مانده ی غذا موجود در آب می تواند میزان کثیفی اب را تعیین نماید و سپسب با توجه به میزان املاح و کثیفی آب تشخیص می دهد که ایا اب این مرحله را از ظرفشویی خارج کند یا اینکه در دوره ی بعدی آبکشی نیز از همین آب استفاده نماید . اگر میزان ظروف کثیف باشند ، در نتیجه ظرفشویی بصورت اتوماتیک و با توجه به تکنولوژی AquaSensor از آب تمیزی برای مرحله ی دوم آبکشی استفاده می کند و اگر تمیز باشند ، از همان آب مرحله ی اول برای مرحله ی دوم استفاده می شود .اما فراموش نکنید که چنین قابلیتی می تواند در هر چرخه ی شستشو به میزان 20% در مصرف آب صرفه جویی به عمل آورد .

ماشین ظرفشویی SMS88TI36E

6 لیتر آب

کاهش مصرف آب بوسیله ی برنامه ی شستشوی دوستانه و مدیریت منابع آب دوستانه . در ماشین ظرفشویی  SMS88TI36E برنامه ای به نام مدیریت منابع آب دوستانه وجود دارد ، که با توجه به این برنامه می توان شستشویی تمیز و بهداشتی را تنها با 6 لیتر آب انجام داد و هر چرخه ی شستشو با استفاده از مدیریت منابع آب تنها 6 لیتر آب مصرف می کند .

تنها 6 لیتر آب ماشین ظرفشویی SMS88TI36E

برنامه ی شستشو متناسب با ظروف


ماشین ظرفشوی  SMS88TI36E

ماشین ظرفشویی 13 نفره ی بوش مدل SMS88TI36E دارای برنامه ای است که این برنامه با توجه به نوع و جنس ظروف فعال بصورت اتوماتیک فعال می شود و سپس مدت زمان شستشو و دمای آب و میزان آب مصرف را با توجه به نوع ظروف و میزان کثیفی آنها تعیین می کند و ظروفی تمیز و بهداشتی را به شما تحویل خواهد داد . در نتیجه این فرایند علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی و آب می تواند سطح نظافت و پاکیزگی ظروف را هم بالا ببرد .

روشنایی داخلی

لامپهای ال ای دی در ماشین ظرفشویی SMS88TI36E

داخل ماشین ظرفشویی SMS88TI36E توسط دو عدد لامپ در بالای ظرفشویی روشن شده است و هیجان و شور نشاطی خاص به فضای داخلی ظرفشویی می بخشند . وجود این دو عدد لامپ روشنایی میزان زیبایی و درخشندگی داخلی ماشین ظرفشویی را ارتقا می دهد . همچنین بارگیری و خالی کردن ظروف از ظرفشویی بواسطه ی این دوعدد لامپ راحت تر شده و کاربران دید وسیع تری خواهند داشت . وجود این لامپها ناشی از زیبایی شناختی شرکت بوش است که هیچ موردی را از قلم نینداخته است .

سبد سوم

در ماشین ظرفشویی SMS88TI36E سبدی مخصوص شستشوی شیشه تعبیه شده است ، شما می توانید لیوانهای شیشه ای وحساس خود را از بالا به پایین بر روی این سبد مخصوص آویزان کنید تا ایمنی ظرف و ظروف شیشه ای شما تامین شود . پایه ی نگهدارنده ی لیوان می تواند 12 لیوان را در خود جای دهد .

ماشین   SMS88TI36E

تایمر تاخیر

از دیگر ویژگیهایی که در ماشین ظرفشویی نامبرده قابل مشاهده است ، تایمر تاخیر می باشد ، این برنامه به شما این امکان را می دهد که قبل از اینکه شستشو را آغاز کنید و ظرفشویی دست به کار شود ، برنامه ای خاص را انتخاب نمایید و آن را تنظیم کنید و آن را با تاخیر و راس ساعتی خاص فعال کنید . مثلا می توانید ظرف های کثیف را داخل ظرفشویی بچینید و سپس برنامه ی مورد نظرتان را انتخاب کنید و با استفاده از تایمر تاخیر ، ساعت شروع شستشو را چند ساعت بعد انتخاب کنید . حتی می توانید شروع کار ظرفشویی را به ساعت خاصی از شب موکول کنید که مصرف انرژی پایین است .

تایمر تاخیر در ماشین ظرفشویی

سبد های انعطاف پذیر

سبدهای انعطاف پذیر و هوشمندی که در داخل ماشین ظرفشویی SMS88TI36E به کار رفته اند ، می توانند با خاصیت انعطاف پذیری که دارند ، فضای وسیع تری را در اختیار شما قرار دهند . در این سبد مکان قرارگیری قاشق و چنگال مشخص شده و می توان آنها را در جای مناسب خودشتا قرار داد . همچنین به لطف دکمه های قرمز رنگی که در طرفین این سبد قابل مشاهده است می توانید شکل و مکان قرارگیری ظروف را تغییر دهید ؛ چرا که این سبدها از نوع هوشمند بوده و قابلیت تغییر اندازه و ارتفاع را دارند . در این سبد می توان قاشق و چنگال و سایر ظروف کوچک را جاسازی کرد .

AquaStop

ضد نشتی آب ماشین ظرفشویی SMS88TI36E

فناوری AquaStop از دیگر قابلیتهای ماشین ظرفشویی SMS88TI36E است . این فناوری می تواند در صورت مشاهده ی هر نوع نشتی آب فوراً جریان آب را قطع کنند و از نشت آب و جاری شدن آب در محیط منزل جلوگیری به عمل آورد .

LOAD SENSOR

سنسور LOAD SENSOR با تشخیص وزن ظروف داخل ماشین ظرفشویی می تواند میزان آب مصرفی را کنترل نماید و از مصرف بیش از اندازه ی آب جلوگیری کند .این سنور با تشخیص میزان بار داخل ظرفشویی ، میزان آب را هم تعیین می کند . هر چه ظروف داخل ظرفشویی بیشتر باشد ، آب بیشتری هم مصرف می کند و هر چه ظروف داخل ظرفشویی کمتر اب کمتری هم مصرف خواهد شد . یعنی با این سنسور دیگر نگران پر شدن ظرفشویی نباشید و شستن ظرف ها را به زمان تکمیل شدن ظرفیت ماشین موکول نکنید ، چرا که این ماشین ظرفشویی می تواند با هر اندازه ظرف هم شروع به کار کند ، ودر مصرف آب و برق هم صرفه جویی به عمل آورد .

PerfectDry با زئولیت

از دیگر ویژگیهای مهم و قابل توجهی که در لیست مشخصا ماشین ظرفشویی بوش به چشم می خورد ، می توان به قابلیت و یا فناوری زئولیت اشاره کرد . زئولیت با توجه به ساختار و خصوصیاتی که دارد می تواند باعث خشک کردن کامل ظروف شود .چرا که ماده ی زئولیت با جذب نمودن کامل رطوبت و تبدیل آن به انرژی حرارتی می تواند روند خشک کردن ظروف را سرعت ببخشد . زئولیت علاوه بر خشک کردن کامل ظروف ، هیچ اثری از لکه ها بر روی ظروف باقی نمی گذارد .و همچنین به میزان10 تا 15% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد و با توجه به سرعتی که در روند خشک کردن ظروف دارد ، مدت زمان چرخه ی شستشو را کاهش می دهد . در واقع زئولیت باعث می شود هر نوع ظرفی حتی ظروف پلاستیکی نیز کاملاً خشک شده و خیلی سریع تر از حالت عادی روند خشک کردن را پشت سر می گذارند .

Heat exchanger

از دیگر ویژگی ها یا در واقع سیستم هایی که در ماشین ظرفشویی 13 نفره ی بوش مدل SMS88TI36E از آن بهره گرفته شده ، سیستم Heat exchanger است . این ویژگی منحصر به فرد که در ظرفشویی ها بوش استفاده می شود با استفاده از انرژی حرارتی تولید شده در دوره ی اصلی شستشو و تبدیل آن به انرژی لازم برای گرم کردن آب در دوره ی آبکشی ، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و کیفیت شستشو نیز بالا می رود . این تنها کارایی استفاده از انرژی حرارتی دورهی اصلی شستشو نیست ، بلکه این آب گرم که دقیقا بعد از اتمام شستشو و جهت آبکشی بر روی ظروف ریخته می شود ، به دلیل دمای بالایی که دارد ، از شکستن ظروف جلوگیری می کند . چرا که برخی موارد پیش آمده است که ظرفهایی که با آب گرم شسته شده و با آب سرد آبکشی شده باشند ، بر اثر تغییر ناگهانی دمای آب ترک برداشته و شکسته شده اند .

مبدل حرارتی ماشین ظرفشویی SMS88TI36E

IntensivZone

قابلیت IntensivZone از دیگر مواردی است که جهت ارائه ی شستشویی بهینه کارآمد به دستگاه ظرفشویی اضافه شده است ، این قابلیت در واقع کاری می کند تا ظروف بزرگ و قابلمه های بزرگ و کثیف در سبد پایینی جا شوند و با فشار زیاد آب و دمای بالای آب اثری از کثیفی بر روی این ظروف باقی نماند . این فرآیند بظور موثری هر نوع کثیفی را از بین خواهد برد . در این شرایط اگر سبد بالایی دارای قاشق و استکان و لیوان باشد ، فشار آب و دمای آب در سبد بالایی پایینتر از سبد پایینی است . بنابراین ظروف نازک و حساس با ملایمت بیشتری شسته خواهند شد .

موتور اقتصادی اکو سایلنس درایو

موتور اکوسایلنس درایو

موتور اقتصادی و کم مصرف اکو سایلنس درایو نشان از کم مصرفی این ماشین ظرفشویی همه کاره دارد . واقعاٌ باز هم ادامه بدهم و از سایر مشخصاتش برای شما بگویم ! یا بس است و قانع شده اید که ماشین ظرفشویی SMS88TI36E یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار در سراسر جهان است .! ماشین ظرفشویی تمام حرفه ای و بالارده ی بوش بهترین و با کیفیت ترین ماشین ظرفشویی است که تا به حال بازار به خود دیده است ، باکی نیست حتی اگر با این جمله من را به اغراق گویی متهم کنید ، چون یقین دارم بهترین با بوش معنی می شود .سایت منبع:bosch-home.com

1
دیدگاه کاربران
 • 1397-03-05

  سلام وقتتون بخیر
  من یه سوال داشتم اینکه من بعد شست و شو،ظرفهام کاملن خیس هست ب طوری که اب از روش چکه میکنه
  چرا؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام سیستم این ظرفشویی به شیوه ای است که کاملا ظروف را خشک می کند 
  حتما با یکی از سرویس کارهای مربوطه تماس بگیرید که مسئله را براتون پیگیری کنند

نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0