ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GI01E

جدید

  • گنجایش 14 نفره
  • دارای 8 برنامه ی متنوع شستشو
  • دارای 3 سبد با امکان تنظیم ارتفاع
  • مجهز به موتور EcoSilence Drive
  • فناوری صرفه جویی در آب Active Water
  • میزان آب مورد نیاز در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر
  • مجهز به بدنه ی Anti Fingerprint با قابلیت ضد اثر انگشت

جزییات بیشتر

5,500,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات ماشین ظرفشویی بوش سری 4 و 14 نفره BOSCH SMS46GI01E | SMS46

خرید ماشین ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا تمیزی ظروف نشان خواهد داد که کدبانویی با تجربه در خانه مدیریت می کند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GI01E از سری تولیدات با کیفیت این کمپانی است که شستشوی عالی را در ظروف ایجاد کرده و به صورت کامل آنها را تمیز خواهد کرد. این ماشین ظرفشویی بوش دارای موتور EcoSilence Drive می باشد که صدای بسیار پایین را در کنار عملکرد عالی ارائه خواهد کرد. این موتور با مصرف انرژی پایینش ظرفشویی بوش SMS46GI01E را محصولی کم مصرف و در کلاس بهره وری انرژی A++ قرار داده است. از فناوری هایی که در بخش صرفه جویی در مصرف آب در این مدل مورد استفاده قرار گرفته است، می توان به فناوری Active Water اشاره کرد؛ این فناوری از طریق تشخیص میزان بار ظرفشویی و همچنین درجه ی کثیفی ظروف تعیین خواهد کرد که برای شستشو چه میزان آب لازم است تا در حین کار آب مورد نیاز را تامین نماید. سنسور LoadSensor مورد استفاده قرار گرفته است تا میزان بار موجود در ماشین ظرفشویی را اندازه گیری کند و آب مورد نیاز و مواد شوینده را با توجه به آن تنظیم کند. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46GI01E دارای 8 برنامه ی مختلف شستشو است که شما می توانید با توجه به ظروف در حال شستشو و میزان کثیفی آنها برنامه ی مورد نظرتان را انتخاب نمایید. از قابلیت های با ارزشی که در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مورد استفاده قرار گرفته قابلیت حفاظت از ظروف شیشه ایست که از این سری از لوازم محافظت خواهد کرد و لازم نیست نگران شستشو و ترک برداشتنشان باشید. قابلیت HygienaPlus در این ماشین ظرفشویی بوش شستشوی بهداشتی را ایجاد می کند و تمام آلودگی ها را از بین خواهد برد؛ این قابلیت برای افرادی که تمیزی عالی می خواهند بسیار مناسب است، البته توصیه می شود در هنگام شستشوی ظروف کودکان از این قابلیت استفاده نمایید.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E

موتور EcoSilence Drive در ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01Eبا توجه به اینکه موتور استفاده شده در لوازم برقی از اهمیت ویزه ای برخوردار لازم است، مهم است این قطعه با کیفیت بالا باشد تا راندمان ماشین ظرفشویی را بالا ببرد. ماشین ظرفشویی SMS46GI01E بوش از طریق موتور EcoSilence Drive فعالیت خواهد کرد. در این موتور تسمه و قطعات اضافی حذف شده اند و کارایی از طریق آهنربایی دائمی خواهد بود. در نتیجه سایش بین قطعات کاهش خواهد یافت و شما صدایی معادل 49 دسیبل را در این محصول خواهید شنید؛ این میزان صدا بسیار پایین است و سکوت خانه را بر هم نخواهد زد. با توجه به اینکه اصطکاک پایین است، فرسایش قطعات پایین می آید و طول عمر آن بیشتر می شود؛میزان انرژی آن بسیار پایین است،و لازم نیست برای استفاده از آن از میزان برق زیادی استفاده شود و هزینه ی بالایی پرداخت کنید. قرار گیری ماشین ظرفشویی SMS46GI01E در رده ی انرژی A++ این امر را ثابت می کند. در مجموع می توان گفت موتور EcoSilence Drive عملکرد عالی شستشوی بهتر و اقتصادی را به ارمغان می آورد، که این مدل ظرفشویی را از برترین ماشین ظرفشویی های موجود قرار خواهد داد.

فناوری ActiveWater در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

میزان مصرف آب و انرژی در هنگام شستشو از سایر قابلیت هایی است که باید در هنگام خرید ماشین ظرفشویی بوش به آن توجه کرد. در ماشین ظرفشویی SMS46GI01E از فناوری هایی استفاده شده است مصرف را در این موارد پایین خواهد آورد. برترین فناوری که در این ظرفشویی مورد استفاده قرار گرفته است فناوری ActiveWater می باشد . این تکنولوژی کمک خواهد کرد تا میزان مصرف آب در ظرفشویی کاهش پیدا کند، البته مصرف انرژی نیز با این قابلیت کاهش خواهد یافت. فناوری ActiveWater با توجه به حجم ظروف میزان آب مورد نیاز را تعیین می کند، البته در هنگام سنجش آب مورد نیاز، درجه کثیفی ظروف نیز مورد توجه قرار می گیرد. بهره وری در شستشو از قابیلیت های با ارزشی است که با این فناوری تولید خواهد شد و گرم کنندگی آب نیز تامین می گردد. برای افرادی که دوستدار محیط زیست اند این مژده را بدهیم که این تکنولوژی در این کار به شما کمک خواهد کرد و میزان مصرف آب را پایین خواهد آورد.

بهره گیری از سنسورها در ماشین ظرفشویی SMS46GI01E بوش

سنسورهایی در ماشین ظرفشویی SMS46GI01E به کار رفته اند که مدیریت کامل ظرفشویی را در اختیار می گیرند. سنسور تشخیص میزان بار LoadSensor در این مدل میزان ظروف قرار گرفته در محفظه را اندازه گیری خواهد کرد و میزان آب را با توجه به این حجم به داخل محفظه می فرستد. قابلیت نیمه بار نیز در این مدل موجود است که با توجه به این سنسور تشخیص داده خواهد شد. سنسور AquaStop در این ظرفشویی از نشت آب جلوگیری خواهد کرد؛ قرار گرفتن سنسورهایی در مسیر آب سبب می شود در هنگام نشت آب در هر یک از نقاط، آب به صورت کامل قطع شود تا در محیط اطراف آب پخش نگردد و خراب کاری به بار نیاورد. این سنسورها در کنار فناوری ActiveWater حداکثر کارایی و تمیز کنندگی را در کنار مصرف بهینه ی آب به همراه می آورند.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E

برنامه های شستشو

در کنار این قابلیت های مهم و با ارزش که از ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E نام برده شدند، برنامه های متنوعی مورد استفاده قرار گرفته اند که شستشو را به صورت موثرتر و با کیفیت عالی تر ایجاد خواهند کرد. این ماشین ظرفشویی بوش دارای 8 برنامه است که هر کدام شستشویی خاص را انجام خواهند داد. شستشوی سریع در این مدل، ظرف 29 دقیقه شستشویی کامل را انجام می دهد و ظروف را به صورت کامل شسته و خشک خواهد کرد. شستشوی HygienaPlus مخصوص کودکان است و تمامی آلودگی و میکروب ها را از بین خواهد برد و برای افرادی که دارای آلرژی هستند نیز مناسب خواهد بود. سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای نیز در این ظرف شویی سری 4 در موارد مورد نظر، مفید خواهد بود. قابلیت Vario Speed Plus شستشو را سه برابر سریع تر از حالت عادی انجام خواهد داد و تمیزی و خشک کردن را به صورت بهینه و قوی به انجام خواهد رساند.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E

سایر قابلیت ها و امکانات ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS46GI01E

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01Eدر بخش ظاهری ماشین ظرفشویی SMS46GI01E امکاناتی به کار رفته اند که علاوه بر زیبایی که به این مدل بخشیده اند، کارایی محصول را نیز بالا خواهند برد. نمایشگر TFT با طراحی زیبا و قابلیت لمسی بودن در این ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش استفاده از آن و تنظیمات را برایتان راحت تر خواهند کرد و دسترسی به امکانات راحت تر و سریع تر خواهد بود. بدنه ی استیل این محصول ، مدلی شیک و خوش تراش را پدید آورده است، البته نگران کثیف شده و گرفتن اثر انگشت بر روی این محصول نباشید، زیرا این مدل قابلیت ضد اثر انگشت دارد و کثیفی بر روی آن باقی نخواهد ماند. سبدهای VarioFlex در ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E این امکان را برایتان فراهم می کنند انواع ظروف را بچینید و شستشو نمایید؛ البته این سبدها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند که شما می توانید با تنظیم ارتفاع مورد نیاز انواع ظروف بزرکپگ از قبیل قابلمه را در این سبدها جای دهید و نسبت به شستشویشان اقدام نمایید. با تمام این تفاسیر می تونی به این نتیجه رسید که قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS46GI01E بسیار مناسب است و این مدل ارزش خرید را دارد. شما می توانید هم اکنون این مدل را از طریق فروشگاه اینترنتی میهن کالا سفارش دهید.سایت منبع : BOSCH.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع ظرفشویی : مبله
نمایشگر : TFT لمسی
وزن : 49 کیلوگرم
کشور تولید کننده : لهستان
شرکت تولید کننده : بوش
فروشگاه عرضه کننده : بوش

گنجایش و ابعاد

ظرفیت : 14 نفره
ارتفاع : 845 میلیمتر
عمق : 600 میلیمتر
پهنا : 600 میلیمتر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان نمودار مصرف انرژی : A++
متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو : 9.5 لیتر

قفسه ها

قفسه بالا :

سایر مشخصات

میزان صدا : 49 دسیبل ، بدون صدا
تعداد برنامه های شست و شو : 8 برنامه
دکمه لمسی :
قفل کودک :
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0