ماشین ظرفشویی بوش سری 6 SMS68MW02E

جدید

  • ظرفیت 14 نفره
  • دارای نمایشگر LED لمسی
  • امکان انتخاب خشک کردن اضافی
  • مجهز به موتور EcoSilence Drive
  • میزان مصرف آب در هر دوره 9.5 لیتر
  • دارای سبدهای قابل تنظیم VarioFlex
  • برخورداری از قابلیت حفاظت از ظروف شیشه ای

جزییات بیشتر

7,100,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 و 14 نفره BOSCH SMS68MW02E | SMS68

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68MW02E از محصولات با کییفت این کمپانی مطرح و نامدار است. این محصول دارای گنجایش 14 نفره می باشد که مناسب برای خانواده های متوسط و پر جمعیت است و شما می توانید برای مهمانی نیز از این ظرفشویی استفاده نمایید. فناوری های متنوعی در این مدل مورد استغفاده قرار گرفته است که آن را به مدلی عالی و جذاب تبدیل کرده اند. بهره گیری از موتور EcoSilence Drive در این محصول از برترین قابلیت هاست که صدایی بسیار پایین و بی آزار را تولید می کند که این صدای 42 ددسیبلی در بسیاری از م.اقع اصلا شنیده نخواهد شد. از دیگر قابلیت هایی که این موتور ایجاد می کند، مصرف پایین انرژی و طول عمر بالا برای ظرفشویی بوش SMS68MW02E می باشد. شما می توانید انواع ظروف را در قفسه های VarioFlex بچینید و در صورت نیاز ارتفاعشان را تنظیم نمایید و ظروف بزرگ تر را در محفظه جای دهید. این ظرفشویی بوش در مجموع دارای 12 برنامه می باشد که می توانید با توجه به ظروفی که قرار است شسشتو نمایید هر یک از این برنامه ها را انتخاب کنید. قابلیت حفاظت از ظروف شیشه ای ، آنها را با دمای مناسب آب خواهد شست و در کنار شستشوی بهینه و تمیزی بالا، از آسیب رسیدن به این ظروف جلوگیری خواهد کرد. شما می توانید پس از چیدن ظروف در محفظه و انتخاب برامه ی مورد نظر و اعمال تنظیمات اضافی شستشو را از 1 تا 24 ساعت به تاخیر بیاندازید. ماشین ظرفشویی SMS68MW02E بوش از طریق فناوری AquaStop از نشت آب جلوگیری خواهد کرد و با بهره گیری از فناوری ActiveWater در مصرف آب و انرژی صرفه جویی به عمل خواهد آورد و در نتیجه لازم نیست هزینه ی بالایی را بری شستشوی ظروف با این مدل صرف نمایید. با خرید ماشین ظرفوشویی بوش مبله مدل SMS68MW02E اطمینان داشته باشید که محصولی با کیفیت را انتخاب کرده اید که برای مدل طولانی بدون عیب و خرابی و همچنین با بالا ترین سطح تمیز کنندگی فعالیت خواهد کرد و رضایت کامل شما را در پی خواهد داشت.

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E

موتور استفاده شده در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02Eبا توجه به اینکه اصلی ترین قطعه در ساخت لوازم برقی، موتور آن است باید در ساخت ماشین ظرفشویی نیز این قطعه با بالاترین کیفیت و مطلوبترین عملکرد مورد استفاده قرار بگیرد. ماشین ظرفشویی SMS68MW02E بوش به موتور EcoSilence Drive مجهز شده است. این موتور که خاص بوش است و با کارایی فوق العاده عمل خواهد کرد. در این موتور تسمه و برس های کربنی حذف شده اند و اثری از قطعات تولید کننده ی صدا نیست. بلکه از آهنربایی دائمی استفاده شده است که بدون ایجاد اصطکاک در بین قطعات آنها را به حرکت در خواهد آورد. این عدم استهلاک سبب می شود از اتلاف انرژی صرفه جویی گردد و قطعات اصلی پس از مدتی کوتاه دچار سایش نخواهند شد. صدای بسیار پایینی تولید خواه شد تا جایی که در بسیاری از موارد ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E محصولی کاملا بی صدا خواهد بود. میزان تولید صدا در این محصول تنها 42 دسیبل می باشد که این صدا آرامش خانه و آشپزخانه را مختل نخواهد کرد. این موتور میزان مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی پایین آورده است تا جایی این محصول در کلاس بهره وری انرژی A++ قرار گرفته است. شرکت بوش برای این موتور که در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E مورد استفاده قرار گرفته است مصرف انرژی کارآمد و پایین ، عملکردی آرام و بی صدا و همچنین عمر بالا و بادوام را تضمین کرده است و در اختیار شما مصرف کنندگان گرامی قرار اده است تا از استفاده از این محصول رضایت کامل داشته باشید.

صرفه جویی در تمام زمینه ها با ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

در ماشین ظرفشویی بوش SMS68 از فناوری های استفاده شده اس تا در مصرف آب ، برق و مواد شوینده صرفه جویی شود. البته استفاده از ماشین ظرفشویی به خودی خود در صرف زمان صرفه جویی صرفه جویی به عمل خواهد آورد؛ زیرا لازم نیست شما زمان بالایی صرف نمایید تا ظروف را شستشو دهید. فناوری ActiveWater از برترین فناوری هایی است که در این ماشین ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار گرفته است. این فناوری پیشرفت آب را به صورت هدفمند توزیع خواهد کرد و با بهره گیری از فیلتر بهبود یافته و گرکم شدن مناسب و همچنین قدرت بالا در چرخش آب، مصرف انرژی و آب را کاهش خواهد داد و شستشویی عالی و موثر را انجام می دهد تا اوج تمیزی در ظروف ایجاد گردد. سنسر AquaSensor در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E درجه ی کثیفی ظروف را اندازه گیری خوهد کرد و شستو را تا زمای ادامه خواهد داد که تشخیص داده شود که هنوز ظروف به صورت مناسب و کامل پاک سازی نشده اند. همچنین سنسور LoadSensor در این ظرفشویی بوش میزان بار موجود را اندازه گیری خواهد کرد و با توجه به حجم ظروف قرار گرفته در محفظه میزان آب مورد نیاز را تعیین کرده و بر روی ظروف ر حال شستشو و آبکشی اعمال خواهد کرد. تمامی این تکنولوژی ها کمک خواهند کرد میزان مصرف انرژی و آب در این ظرفشویی کاهش یابد.

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E

امکانات اضافی در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E سری 6

در ظرفشویی مدل SMS68MW02E از برنامه های متنوعی استفاده شده است تا شما بتوانید از طریق آنها و با توجه به ظروف قابل شستشو مناسب ترین برنامه را انتخاب نمایید. این مدل دارای 8 برنامه ی اصلی است و همچنین 4 تابع اضافی نیز برای این مدل برنامه ی HygienePlus تعبیه شده اند تا امکان شستشوی بالاتری داشته باشید شستشویی عالی و کاملا بهداشتی را به ثمر خواهد رساند، این حالت شستشو هیچ مواد آلرژی زایی را باقی نخواهد گذاشت و برای ظرف کودکان بسیار مناسب خواهد بود. از طریقحالت VarioSpeed Plus شستشوی سریع انجام می گیرد و با 66% زمان کمتر تمیزی عالی صورت می پذیرد. از حالت ها یموجود دیگر امکان حفاظت از ظروف شیشه ایست که بدون شک در هنگام اسنفاده از ماشین ظرفشویی بوش کاربرد خواهد داشت و خیالتان را در هنگام قرار گیری ظروف شیشه ای در محفظه و انجام شستشو راحت خواهد کرد. مبدل حرارتی Heat Exchanger در ماشین ظرفشویی SMS68MW02E بوش قبل از اینکه آب به محفظه برسد، گرم خواهد شد و از ایجاد شک دمایی در ظروف جلوگیری خواهد کرد تا دچار آسیب نشوند. سنسور ضد نشت آب AquaStop یکی دیگر از قابلیت های مناسب است که با قرار گیری در ماشین ظرفشویی بوش از خروج آب در سراسر بدنه و شلنگ های مدل SMS68MW02E بوش جلوگیری خواهد کرد.

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68MW02E

می توان ماشین ظرفشویی SMS68MW02E را از بهترین ماشین ظرفشویی بوش از سری 6 دانست زیرا برترین فناوری ها را در اختیار دارد و با ظاهری زیبا و جذاب این قابلیت ها زینت داده شده اند. شما لازم نیست برای استفاده از این محصول هزینه ی بالایی را پرداخت نمایید، زیرا فناوری های باارزشی برای کم کردن هزینه ها در نظر گرفته شده است. با وجود این قابلیت ها و کیفیت بالای این مدل می توان به جرات اعلام کرد قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E بسیار مناسب است و توصیه می شود همین الان نسبت به خرید ظرفشویی سری 6 بوش اقدام نمایید.

سایت منبع : BOSCH.COM

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع ظرفشویی : مبله
نمایشگر : LED
کشور تولید کننده : آلمان
شرکت تولید کننده : بوش
فروشگاه عرضه کننده : بوش

گنجایش و ابعاد

ظرفیت : 14 نفره
ارتفاع : 850 میلیمتر
عمق : 600 مییلمتر
پهنا : 600 میلیمتر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان نمودار مصرف انرژی : A++
متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو : 9.5 لیتر

قفسه ها

قفسه بالا :

سایر مشخصات

میزان صدا : 42 دسیبل
تعداد برنامه های شست و شو : 8 برنامه ی اصلی و 4 تابع اضافی
دکمه لمسی :
قفل کودک :
سایر ویژگی ها : امکان صرفه جویی در مصرف آب ، سیستم جلوگیری از نشت آب، سنسور میزان بار ، سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0